Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moonika27

zatrudnię dziewczynę do sprzątania mieszkania. Warszawa-dobre wynagrodzenie

Polecane posty

Gość moonika27

Zatrudnię dziewczynę do sprzątania mojego dużego mieszkania w centrum Warszawy, Raz dziennie o której by pasowało między godziną 8.00 a 17.00 (tak pracuję i wtedy nie ma mnie w domu) Sprzątanie od poniedziałku do soboty,WOLNA niedziela. Wyżywienie u Mnie,mogę również odwozić do domu po pracy jeśli będę miała taką możliwość. Cena do za godzinę to 25 zł.-30 zł. Pozdrawiam i wszystkie chętne,uczciwe i pracowite dziewczyny proszę pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika27
Zatrudnię dziewczynę do sprzątania mojego dużego mieszkania w centrum Warszawy, Raz dziennie o której by pasowało między godziną 8.00 a 17.00 (tak pracuję i wtedy nie ma mnie w domu) Sprzątanie od poniedziałku do soboty,WOLNA niedziela. Wyżywienie u Mnie,mogę również odwozić do domu po pracy jeśli będę miała taką możliwość. Cena do za godzinę to 25 zł.-30 zł. Pozdrawiam i wszystkie chętne,uczciwe i pracowite dziewczyny proszę pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika27
Zapomniałam dodać. Puściłam ogloszenia na dziale "antykoncepcja, łodnosć.." bo mąż ma wolny zawód i śpi do 11-ej a potem rózne rzey mu do glowy przychodzą. Od kandydatki wymagam więc pełnego zabezpieczenia. Drobny skok w bok jestem w stanie wybaczyć ale na alimenty się nie zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonika27
oczywiście to wyżej nie ja pisałam ,nie odpowiedzialni ludzie.jestem prawnikiem nie życzę sobie takich tekścików,żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieodpowiedzialny człowiek
Bardzo przepraszam pani Mecenas ale dział rzeczywiście nie ten. Proponuje puścic na "Praca dam/szukam..." Do widzenia! 🖐️ PS. Nieodpowiedzialny pisze się razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelka żeliwna
bosz , prawnik ? a robi błędy jak dziecko z podstawówki :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelka żeliwna
pewnie że ściema, powinna podać meila robi sobie jaja z dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chantel
Dzień dobry . Jestem zainteresowana tą ofertą. Bardzo prosze o kontakt meilowy w celu przesłania mojego cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość annna
Witam szukam pracy do sprzatania nago wiem ze to dobrze platna praca jestem bardzo dokladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o kontakt tel. 500 701 038 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×