Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zatrzymanie okresu po nalewce z tasznika

Polecane posty

Gość gość

czy tez hemorigenie, cyclonaminie (to samo dzialanie, niehormonalne) juz po 3 dniach a zwykle mam 7.czy to oznacza koniec @ czy ze bedzie kontunuacja jak przestane brac?bo w cudowny sposob przeciez to co naroslo to nie zniknie, co innego jak sie zatrzyma krwawienie z rany, gdzie nie ma nic do wydalenia.potrafi ktos wyjasnic?mam sie cieszyc czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz cos z glowa nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani!!! wspólnie uratujmy życie pani aurelii walczącej z nowotworem jajnika z przerzutami. zbieramy na lek o nazwie avastin-jedyną szansę na życie tej kobiety... potrzebne jest jeszcze 60.000zł. zbiórka jest prowadzona na portalu siepomaga. poniżej zamieszczam link do strony siepomaga gdzie prowadzona jest zbiórka https://www.siepomaga.pl/aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Okres Ci się, dziecino, nie zatrzymał, lecz skrócił.Nic Ci nie będzie.Z kolei na wywołanie miesiączki można spróbować herbatki z szałwii (2×dziennie przez 3-4 dni) lub czarnej malwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem dziecina ani nie mam nic z glowa.myslalam ze na tym forum mozna pogadac na kazdy temat, nawet jesli cos wydaje sie innym idiotyczne, nie powinno byc zadnych ograniczen jesli chodzi o powage tematu skoro mozna pytac o rozne p*****ly.jakos rozne perwersje nikomu nie przeszkadzaja, a jak ktos pyta o problem zdrowotny to od razu wielka obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Myślę, że Cię nie obraziłam.Nie chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×