Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Atsam

Zdrada

Polecane posty

Rok temu zdradziłem żonę, alkohol nie jest żadnym usprawiedliwieniem, ale trudno - stało się. Nie przyznałem się, kocham swoją żonę i dzieci. Ale od tego czasu nie mogę spać spokojnie, boję się, że mogłem coś złapać od tej prostytutki. Chyba ze wstydu nie udałem się do lekarza. Dużo czytałem na temat badań wenerycznych i podobno jest opcja zbadać się przez internet, np. na zdrowegeny.pl można zamówić zestaw pobraniowy, odsyłamy próbkę krwi do laboratorium i dostajemy wyniki przez internet. Myślicie, że to wiarygodny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to bzykałeś się z koorwą bez gumki? współczuję twojej żonie bo ma męża idiotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie kombinuj, idź do laboratorium i zrób test na nosicielstwo wirusa HIV, WZW i kiłę.Żona nie musi o tym wiedzieć, ale nie zasłużyła, żebyś z kolei ją czymś zaraził.Nie boisz się o nią?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pies z cebie rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to bylo rok temu to juz zone zarazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia jak się dostałeś do tej prostytutki? Weź się zbadaj na hiv. Mogłeś już zarazić żonę i dzieciaki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura dajecie sie podpuszczac prowokacji. zadna koorefka nie da sie bzyknac bez gumki. po drugie w kazdym laboratorium mozna zrobic badanie na hiv - i nie trzeba sie tlumaczyc ani miec zadnego skierowania. ja kiedys musialem awaryjnie udac sie do dentysty w takim dziwnym afrykanskim kraju. standardow higienicznych tam nie bylo zadnych. po powrocie do kraju zrobilem badanie na hiv w lokalnym laboratorium. zadnych pytan czy tez glupich spojrzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×