Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwionaAsia

zmartwiona

Polecane posty

Gość zmartwionaAsia

Dziewczyny mam straszne zmartwienie... :/ Okres spóźnia mi sie dokładnie 16 dzień, zrobilam 2 testy i jedna kreska... Bolą mnie piersi, sikam jak najęta, w nocy mam problemy z zaśnięciem i bynajmniej nie sa to nerwy. Tak się zastanawiam czy po tylu dniach braku miesiączki test mógłby jeszcze nie wykryć ciąży? Czy któraś z Was miała podobnie? Dodan zero tego czasu moje miesiączki byly regularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam podobnie. Objawy takie jak w ciąży ale i przed okresem, okropny ból piersi aż nie moglam się dotknąć. 3 rozne testy do mies po spodziewanym okresie negatywne. Dopiero lekarz potwierdził ciążę w ust także test testem, organizm człowieka nie podobny do organizmu drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob badanie krwi na poziom hormonu beta hcg, po 16 dniach opoznienia da ci ono pewne wyniki. W razie problemow z ewentualna ciaza, mozesz tez zwrocic sie do Women Help Women, to oganizacja pomocna kobietm w kazdej sytuacji... http://womenhelp.org/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionaAsia
Taką pomocą zdecydowanie nie jestem zainteresowana........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak kiedyś miałam, z tym że okres spóźnił mi się miesiąc. Okazało się że miałam po prostu cykl bezowulacyjny i jajnik był opuchnięty, potem już było normalnie. Warto dlatego obserwować się na bieżąco, sprawdzać sobie fazy cyklu. Szybciej dzięki temu możemy wychwycić różne anomalie. Pomocny może być w tym np mikroskop owulacyjny. Fajne jest to, że jest wielokrotnego użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×