Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmiana antykoncepcji na tabletki

Polecane posty

Gość gość

Ginekolog zmienił mi plastry evra na jakieś ponoć totalnie nowe tabletki vines Przez pierwszy miesiąc brania kazal sie zabezpieczać dodatkowo Po co?myślałam ze bede bezpiecZna od pierwszego dnia już Te tabletki sa az tak słabe czy co?trochę mnie to martwi..zresztą sam wspomniał ze zawierają któregoś hormonu tylko 15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Coś za coś.Mniejsze dawki hormonów to mniej skutków ubocznych więc bezpieczniej dla Twojego zdrowia-ale i (odrobinkę) mniejsza skuteczność.Ale nie martw się, ten miesięczny okres przejściowy to po to, by organizm przyzwyczaił się do nowego środka i zaczął na niego w pełni reagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu bym polemizowała co do tej skuteczności bo mnie ginekolog przekonała do vines czyli niskodawkowej tabletki ale zapewniła że one są tak samo skuteczne jak te normalne tabletki, pokazała nawet porównanie w/g wskaźnika pearla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby tak samo skuteczne a nie dawno pisala tu dziewczyna ze zaszla w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od częstości bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mogła zajść przy tabletkach? miliony kobiet je bierze i nie zachodzi, tak brała jak dawała d...pewnie raz rano raz wieczorem raz wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniejsza dawka hormonow , nie moga byc tak samo skuteczne jak tabletki z wieksza dawka , zdarzaja sie wpadki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma 100% antykoncepcji.Organizm różnie reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eserona
Jasne, że organizm różnie reaguje, ale moim zdaniem nie ma lepszej metody antykoncepcyjnej jak własnie tabletki. U mnie Vibin mini sprawdzają się bardzo dobrze, bez skutków ubocznych, czuję się bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po tych tabletkach z chęcią na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jeśli się stosuje regularnie tabletki jednoskładnikowe np wieczorem to w dzień nie można już się kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje teraz pigułki vines i czuję,że libido nawet wzrosło, no i przede wszystkim trochę cera się poprawiła, bo miałam okropny trądzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urella
@gość przy jednoskładnikowych kochasz się tak samo. :D Sama wcześniej brałam limetic, teraz vixpo i nie ma żadnej różnicy w dawkowaniu rozkoszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy one na pewno zabezpieczają jak trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro lekarze je zapisują to chyba znają się na skuteczności tych pigulek. Nie zadziałają jak nie bedzie się ich stosowało zgodnie z ulotką lub dojdą nieprzewidziane sytuacje...typu biegunka, wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×