Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Venessa

zmiana tabletek

Polecane posty

Gość Venessa

Mam pytanie , od 9 dni biore Diane ale bardzo źle sie po niej czuje mam hustawki nastroju, migrene, nudności, mam zamiar poprosic lekarza o zmiane pigułek na inne czy moge sama zasugerowac jakie chce brać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej by było, żeby lekarz Ci zrobił badania na poziom hormonów i potem zadecydował jakie tabletki przepisać... Ale zapewne przepisze Ci bez badań jakieś pigułki z małą dawka hormonów... Harmonet albo Logest. Ja biorę Harmonet i jestem zadowolona... ale to jest indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa
No tak dobrze by bylo zrobić badania ale kazdy wie jacy sa lekarze .... chcialabym brac Microgynon21 tak jak moja sisotra która bardzo dobrze czuje sie po tych tabletkach a miala takie same skutki przyjmowania Diany, czy moge powiedziec to lekarzowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz powiedzieć.. a jak nie weźmie tego pod uwagę to zapytaj dlaczego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa
no tak ciekawe co by powiedzial za nie dostanie prowizji ......??? ech mam nadzieje że zmieni dlaczego lekaże nie biora pd uwage zdania pacjetek wkońcu to my jesteśmy najważniejsze .... czy tak jest wszedzie czy tylko ja trafiam na takich lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety lekarz zawsze stoi na pozycji wiedzącego więcej i zawsze mającego rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venessa
ech no wiadomo że wie lepiej po to skończyl medycyne ale powinnien liczyc sie ze zdaniem pacjetki a nie z tym czy dostanie kolejną prowizje za wciskanie tabletek ktore nie slużą .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×