Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zmieniony zapach

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny robiłam wymaz z pochwy i wyszedł bardzo dobrze ale ja czuje, że teraz w czasie ciąży mam inny zmieniony zapach z pochwy, miałyście tak? Czy pomimo prawidłowego wyniku może się okazać, że to jednak infekcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w końcu w ciąży, wiele zmian w twoim organizmie i być może i na to ciąża ma wpływ. Skoro wynik wyszedł o.k. nie panikowałabym. Na wszelki wypadek możesz zacząć brać sobie provag, ja go brałam wpływa korzystnie na nasz układ moczowo - płciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Zacznij stosowac probiotyki, albo te doustne albo dopochwowe, jak wolisz. Ja w ciąz stosowałam Lactovaginal, bo podanie dopochwowe sprawia, że probiotyk działa natychmiast w miejscu, gdzie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży mój zapach również się zmienił, był bardziej intensywny. Ilość śluzu od pierwszych tygodni ciąży do samego porodu była duża. Profilaktycznie zakładałam invag, probiotyk chronił przed rozwojem infekcji i normalizował ilość wydzieliny. Zakładałam kapsułkę na noc i rano miałam spokój, dyskomfort, swędzenie, podrażnienie wszystko mijało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spec ds probiotyków
W czasie ciąży występuje śluz który pełni funkcję ochronną przed infekcjami, jest mleczny lub bezbarwny, bezwonny.Jest to śluz fizjologiczny, czyli prawidłowy dla ciąży. Zawsze jednak powinien stwierdzić to lekarz. Osłonowo zaleca się stosowanie probiotyków ginekologicznych, w ciąży najlepiej doustnych,ponieważ chronią cały układ moczowo-płciowy. Po więcej informacji a temat zdrowia intymnego zapraszam na stronę provag.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×