Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doktorek

Znikający okres. WAŻNE-Pomozcie!

Polecane posty

Gość doktorek

Witam wszystkich.Bardzo prosze o pomoc. Nasz ginekolog jest na urlopie wiec nie mamy sie za bardzo do kogo zglosic. Sprawa wyglada tak: dwa miesiace temu przez miesiac stosowalismy tabletki antykoncepcyjne,niestety po miesiacu z nich zrezygnowalismy z powodow zdrowotnych. Po tym byl miesiac bez hormonow. Teraz kilka dni temu wystapil okres i moja dziewczyna zastosowala plastry EVRA (w pierwszym dniu cyklu). Okres po jednym dniu zniknal !! teraz juz 4 dzien nic nie ma,plaster nadal przylepiony. Czy to wina plastrow czy jest taka mozliwosc ze zastopowaly okres? Czy macie moze jakis sugestie co sie stalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia20
kochani!!!!nie denerwujcie sie stosowanie nowego srodka antykoncepcyjnego zawsze niesie za soba jakies nieokreslone i nieprzewidywalne skotki!w tym wypadku bylo to zastopowanie okresu!to calkiem naturalne jezeli do tego dojdzie jeszcze stres to juz wogole nie przejmujcie sie mialam podobnie a gdy lekarz wroci udajcie sie do niego i zobaczycie ze powie wam to co ja pozdrawiam ...........mamuska Nadia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek
Tez tak sadzimy ze to przez te plastry,ale pewnosci nigdy nie ma. Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam i czekam na kolejne sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek
A może powinniśmy te plastry odstawic ? Prosze doradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek
A może powinniśmy te plastry odstawic ? Prosze doradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek
A moze powinnismy odstawic te plastry ?? Bede wdzieczny za rady POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minis
ja tak samo miałam przez 2 opakowania pierwsze miałam bardzo słabe plamienia wyedy kidy miała wystąpić miesiączna zapewniam ze nic wam nie grozi i zalecam stosowanie plastrów poniewaz w przeciwieństwie do tabletek nie wpływają szkodliwie na wątrobę i żołądek hormony dostają sie bezpośrednio do krwioobiegu i działają na przesadkę mozgową :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×