Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fabryka Piękna

Polecane posty

Gość gość

A ja polecę bardzo schowany salon ( wcześniej Ego a teraz pod orginalną nazwą Fabryka Piękna na ul Sienkiewicza 8a we Wrocławiu) ,ale bardzo ważny dla mnie bo pracuje tam załoga z pasja fryzjerską. Karolina W. pracuje tam od dwóch lat (jakieś 16lat w zawodzie) niedawno pojawiła się Iza Cz. i Dorota P. super kosmetyczka - wszystkie słuchają swoich klientów , doradzają korzystnie i bardzo dbają o to żeby nie traktować wszystkich na ilość a na jakość pamiętajcie , że nie od ulicy są dobrzy fryzjerzy a bardzo schowani bo trafia się do nich z polecenia a nie z gruponu !!!!!! Bardzo długo szukałam czegoś dla siebie i od dwóch lal mam zaufanie właśnie do Karoliny , a i co ważne nie naciągają na dodatkowe usługi a przy kasie szok cenowy!!! Odwiedziłam Berendowicza & Kublina , Broadway group , Hair coif, JLD, i tak by długo pisać. Uwieżcie ,ze warto skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do pozytywnej opinii Fabryki Piękna. Bardzo sympatyczna atmosfera wśród pracujących tam dziewczyn. Ja akurat korzystam z usług Izy i obiema rękoma podpisuję się pod tym, że mam do niej pełne zaufanie w kwestii moich włosów. :):) Przede wszystkim dla dziewczyn ich praca to pasja, interesują się nowinkami, uczestniczą w szkoleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całym szacunkiem ale mam odmienne o 180 stopni zdanie, zwłaszcza co do umiejętności koloryzacyjnych Pani Karoliny. Mając dość duży odrost ( chłodny, gołębi blond) i pozostałości jasnego balejażu na końcach, chciałam rozjaśnić odrost żeby ujednolicić troche całość. Zaznaczałam, że chciałabym mieć zimny kolor blondu. NO I WYSZŁO - MIĘDZIANE!!! Według Pani Karoliny to naturalny kolor i powinnam ponosić pare dni żeby się przyzwyczaić. Na drugi dzięń już dzwoniłam z reklamacją bo nie mogłam na siebie patrzeć a 3 znajome osoby niezależnie od siebie stwierdziły,że mam na głowie prawie rudy. Pani Karolina przyznała w końcu, że wyszedł ciepły odcień ale poprawimy. NO i dałam sie GŁUPIA przekonać do poprawki, która jedynie przyciemniła to co było ale ciepły nadal jest ciepły a reszta zimna. Ale wg. Pani Karoliny to naturalny, zimny kolor - z całym szacunkiem ale kupa też jest,jakby nie było w naturalnym kolorze. A to co mam na głowie właśnie to przypomina a ubyła z portfela nie mała suma. Tak, że polecam wszystkim blondynkom, które chcą mieć na głowie zamiast chłodnego blondu MIEDŹ albo RUDY. Na pewno Pani Karolinie wyjdzie taki " naturalny " kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Sylwio ! Dziękuje za opinie ! Jako profesjonalistka potraktowałam ją jako reklamę. Panie ,które trafiają do nas, a szczególnie do mnie , jako nowe klientki bez obaw siadając na fotel sprawdzając moje umiejętności, a po zakończonej usłudze komentuję to ,że nie warto wierzyć wszystkim opinią i kwitują to (DESPERACJĄ NIESZCZĘŚLIWEJ LUB ZŁOSLIWEJ KOBIETY). A ja wcale tak nie uważam. Dzięki Pani pozyskałam nowe klientki ,więc ze swojej strony dziękuję Pani :) Pani Sylwio ,jest takie powiedzenie ,że "Jeszcze się taki nie urodził ,żeby wszystkim dogodził" A swoja drogą to , nie skorzystała Pani z mojej propozycji ,że zapłacę za Pani usługę w wybranym przez Panią salonie fryzjerskim, jeżeli stwierdzą w nim , że moja praca wykonana jest niepoprawnie.No nic, takie życie. W każdym razie... Zapraszam do nas. A do wszystkich tu zaglądających po opinie o Fabryce Piękna ,jeżeli macie obawy korzystać z moich usług :) to Iza się Państwem zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi sie odnaleźć sławetną "reklamę" umiejętnośc***ani Karoliny! I muszę przyznać, że naprawdę zachęcająca ;) Polecam w 100 %. Bo fryzjerów to od groma wszędzie, ale tak miłej i przyjaznej atmosfery to niełatwo znaloeźć. Salon śliczny sam w sobie. Panie dodają mu swojego uroku. A dodatkowo pełen profesjonalizm! Polecam! Ja na pewno wrócę (choć dostałam za swoje za 'zaniedbywanie' moich osobistych włosów ) p.s. Fabryka Piękna teraz na pl. Staszica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam salon przereklamowany zwłaszcza jak zmienił adres i personel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×