Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ma21la

Faceci bez studiów lub firmy nie maja szans na związek z fajna dziewczyną

Polecane posty

Gość Ma21la

Spójrzmy prawdzie w oczy, faceci bez porządnego zawodu (nie, malarz czy budowlaniec to nie są porządne zawody!) nie mają szans na związek z porządną i fajną dziewczyną. Tacy wiążą się z dziewczynami co skończyły zawodówkę. Widzieliście kiedyś jakąś nauczycielkę, psychologa lekarza z kimś o mniejszym statusie? Dodatkowo faceci po zawodówce często komentują że po studiach pracy nie ma. Bzdura, wszystko idzie załatwić. Ja mam 21 lat, studiuję mam bogatych WYKSZTAŁCONYCH rodziców którzy opłacają mi studia i mieszkanie. Do tego jestem ładna. Rodzice od małego tłumaczyli mi że muszę iść na studia i się uczyć. I prawda jest taka że każda ładna dziewczyna z dobrego domu nigdy nie spojrzy na faceta z takim żałosnym zawodem. Mój obecny narzeczony studiuje medycynę jego ojciec jest architektem a matka nauczycielką. Ja nigdy bym nawet nie spojrzała na faceta bez wykształcenia wyższego czy własnej firmy, z resztą żadna dziewczyna z dobrego domu tego nie zrobi. Śmiać mi sie chce gdy jakiś facet pracujący na budowie próbuje się do mnie przystawiać. I nie chodzi o to że jestem materialistką, tylko po prostu każdy człowiek chce być z kimś na równym sobie poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze ze studiujesz a czy już cos sobą reprezentujesz? co potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
Jak to co potrafię? Studiuję psychologię, nie pale nie przeklinam. Od najmłodszych lat miałam świadectwa z paskiem. Fakt, że nie zadaję się z osobami na najniższym poziomie już oznacza że coś sobą reprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
Studiuję marketing i zarządzanie. Potem będę menadżerką i będę miała kilkadziesiąt tysięcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze , chciałbym z toba popisac po angielsku skoro jesteś taka ambitna zaczynaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też studiuje i powiem Ci że czytanie ze zrozumieniem Ci leży bo nie odpowiedziałaś mu na pytanie co potrafisz tylko że miałaś paski i nie palisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w końcu co studiuje marketing czy psychologie? i niech daje po angielsku skoro się tak wysoko nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
What are you liking to do on the free time?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuchaj jesteś w błędzie ja jestem po zawodówce a moja narzeczona ma pokończone studia posiada swoją firmę ale to nie ważne ważne jest to jakim się jest człowiekiem ,jakie się ma serce kochaj a będziesz kochana prawdziwą miłoscią a nie za pieniądze guzik wiesz o życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
Ok, so what do you want to talk?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
Ruda, nie sprecyzował pytania. Co miałam mu odpisać? Że potrafię gotować, pisać wiersze a może dzielić i mnożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
21:17 - podszyw. Nie rozumiem po co się podszywacie, żałosne zachowanie. Studiuję psychologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym przypadku też się mylisz. Mój narzeczony jest po gimnazjum. Jesteśmy razem już 3 lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ken i Barbie
Co z tego że wykształcony/a jak ma dupę obsraną lub co innego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
A ty chociaż gimnazjum skończyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lets talk about european central bank monetary policy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
I like giving a head for free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzę że coś z czego by się dałoby firmę otworzyć :P o takie umiejętności mu chodziło, o jakąś kreatywność, że jeśli nie tak psychologia to miałabyś nadal pomysł na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja dziewczyna studiowala psychologie i pracuje jako pedagog w szkole podstawowej zmieniłem na inna a ta uczy w szkole sredniej proszę się nie obrazac ale zawod nauczyciela jest dla ludzi leniwych i mało ambitnych , poza tym wiemy jakie tam sa zarobki , sa bardzo niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie planuje firmy zakładać. Psychologię skończę choćby to miała być ostania rzecz jaką w życiu zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o mamo dajcie spokoj z tym robieniem laski za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
Do anybody wants to talk about giving a head?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuchaj mnie rzuc te psychologie, to do niczego cie nie zaprowadzi jeśli chcesz rady to powiedz, jeśli nie to nie bede sobie strzepil jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super ze masz wyksztalconych i bogatych rodzicow, zapewnia ci przyszlosc ale szkoda ze w waszym domu nie ma czegos takiego jak szacunek do innych tylko do pieniadza ;) daleko w zyciu nie zajdziesz z takim nastawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
Do you want me to give you a head? I think so...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
Nie szukam rad, sama jestem zdolna pokierować swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może już przestan z tymi blowjobami , potrafisz co innego w tym jezyku , dawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje ci się , co ty chcesz osiagnac po psychologii? błądzisz po lesie pytaj ludzi starszych , doświadczonych zyciem którzy cos osiągnęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak tak dużo nie przedstawiasz, nie masz planu b, jeśli nie wyjdzie Ci z psychologią to zapłaczesz do rodziców żeby pomogli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma21la
Nie może nic się nie udać, dążę do celu po trupach. Do rodziców i tak się zwrócę, prace po znajomości można załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×