Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci co się z wami stało? Jak się ubieracie, o ubierze współczesnych mężczyz

Polecane posty

Gość gość

Skąd się kuźwa wzięła ta moda, byłam w galerii handlowej w dużym mieście i to co widziałam szok, Nie mam zbyt często okazji chodzić po tych sklepach ale dzisiaj nadarzyła się okazja i szok. Faceci odj****i w kolorowe ciuszki, widze 30 letniego faceta z zarostem który idzie w seledynowej polówce, następny turkus, spodnie to ja już nie wiem, każdy ma jakieś wzorki, slim fit oczywiście. Białe addidaski, gumowe opaski na rękach, jakieś dodatki wszyscy wyperfumowani. I proszę nie mówcie mi że to oznaka że facet o siebie dba. Bo dla mnie dbanie o siebie oznacza że stara się nie zapuścić, czyli dba o uzębienie, o to żeby nie miał brzucha, żeby nie wyłysiał, zawsze być umytym, schludnie czysto ubranym. A nie jakieś fanaberie, przyozdabianie się, Tęsknie za czasami kiedy facet był facetem, prosta skórzana kurtka, proste jeansy , T S**T czarny, lub biały ewentualnie ciemny niebieski, szary, fioletowy. SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
a Polki sie tez slabo ubierają , uwierz mi - my też cierpimy widzac jak aseksualne panny chodzą po chodnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, a ja wolę współcześnie ubranych facetów. Przynajmniej nie jest szaro-buro i smętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No już nie przesadzaj. Turkusowy nie jest typowo babskim kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakichś 10 lat następuje totalne zniewieścienie męskiej części populacji. Dotyka ono wszystkich facetów i tych młodych i starych. CHociaż tych starych mniej. I w gruncie rzezy to ci starzy lepiej wyglądają niż ci młodzi, bo sorry ale jak widze faceta w rurkach bez skarpet, w czerwonej koszulce z czapką na głowie to chce mi się wyć ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdradź nam jeszcze jak facet ma o siebie dbać żeby nie wyłysieć :) jak zajdziesz na to cudowne lekarstwo to miliony mężczyzn na całym świecie cię ozłocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga autorko, nie oceniaj wszystkich mężczyzn przez pryzmat twojej zasyfiałej, spedalonej warszawki. Mieszkam w małym mieście i nigdzie nie widziałem dorosłego mężczyznę odpowiadającego twojemu opisowi. Ogólnie w okolicy to samo, bo nikt nie chce być postrzegany jako c i o t a czy męska piz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już nie przesadzajcie z tym szaro i smętnie. Facet to ma być facet czarny, szary, ciemny niebieski to są kolory dla niego. Kto to widział żeby dorosły chłop chadzał w koszulkach seledynowych, czy czerownych, czy różowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dla Ciebie. Ja się innym ludziom do szaf nie mieszam. Chce chodzić w seledynowym? Niech chodzi. Nie umniejsza to męskości naprawdę męskiemu facetowi, a p******e nawet najbardziej męskie ubrania nie pomogą. Jak dla mnie, to wszyscy faceci powinni chodzić w dobrych garniturach, ale nie twierdzę, że cała reszta to plebs i wieśniactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie wieśniaki kochają garnitury. Faceci, którzy noszą je z racji zawodu w domu wbijają się w wygodniejsze ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nigdy w życiu nie spotykałam się z wieśniakiem. Ale wiem, że w niczym facet nie wygląda tak dobrze, jak w drogim, dobrze skrojonym garniturze. Żadne jeansy, skóry, koszulki polo nie są w stanie dorównać tej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
w garniturze to sie chodzi tylko na przyjęcia .. To jest mega niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację Warszawa to wylęgarnia takich zachowań jasne że w mniejszych miejscowościach jest tego mniej, aczkolwiek wydaje mi się że faceci w mniejszych miastach to tak samo chcą szpanować i idzie to w złym kierunku Co do gość dziś Tak tak powinni wyglądac mężczyźni, nie jak jakimowicz w jakiś spodniach w kratkę tylko tak jak ten drugi, skóra to zawsze atrybut męskości, ale nie lepiej założyć sobie dzieciną kurteczkę w kolorze błekit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, jak nie zamierzasz z każdy z tych facetów sypiać to się nie interesuj. Nie twój zasramy interes co noszą inni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ciebie obchodzi jak kto co sie ubiera? Nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu. Zajmij sie własnym strojem leserko!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz świetny gust 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety takich meżczyzn takich wymagają dlatego tak sie stroją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja widze laskę która nosi przykrótkie leginsy i pokazuje gołe kostki to chce mi sie wyć ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz meżczyźni o siebie dbają i to sie ceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×