Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

faceci którzy lubią młodsze, kobiety które wola starszych

Polecane posty

Gość gość

faceci którzy lubią młodsze, kobiety które wola starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleee..młodsi SA lepsi.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wolę starszych, mój facet jest starszy 13 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tylko o 8 ale to i tak nie mało.Znam pare gdzie facet był młodszy od kobiety o 17 lat i mają teraz 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mamy dziecko ;-) zawsze jakoś interesowali mnie starsi, wcześniej też miałam partnerów jeden 9 lat starszy a drugi 11 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się marzy facet po 40, zadbany, dobrze zbudowany :-) mega podniecajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie młodsze kobiety :) W sumie tylko takie mnie interesują, równolatki puskują cały czas i sie domagają krokodyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 i 38 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary pryk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas ja mam 22 a mąż 30 i jest super:) jak to mówią miłość nie zna wieku a taki dojrzały facet jest o wiele bardziej podniecający:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj ze 20 -25 lat,ty w pełni SIL,a jemu nie będzie brykal..Wtedy zrobi się problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli31
mój mąż jest starszy ode mnie 8 lat,zawsze podobali mi się starsi,jesteśmy juz ponad 11 lat szczęśliwym małżeństwem,ja mam 31 lat mąż 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzial , nastepny zazdrosny k***sek, skazany na prawa reke, bo sam nie umie nic znalezc nie moj malenki, Ona nie rzuci sie na ciebie trenuj prawice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie drażni nazywanie osób w wieku około 40 starymi prykami. W tym wieku jak i w wieku około 20 lat są zadbani faceci i ramole. Ja mam 41 lat i jakoś nigdy mi nie przyszło do głowy, że ktoś może mnie sklasyfikowac jako starego pryka. Mam wiecej energii, niż nie jeden dwudziestolatek. Szanujmy sie ludzie, bo każdy kiedyś bedzie w takim wieku i też może to usłyszec. Każdy wiek ma swoje plusy i minusy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilogwoździ a 41, zadbany, energiczny to chyba same plusy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako kobieta - zdecydowanie starszych, ale 10 lat to max - mam 28 lat, hmm ale tak myślę, jakby się nawet trafił ten młodszy o te max 3 lata, ale mający jednak coś w głowie, taki normalny po prostu, to tragedii nie ma, sporej różnicy nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w wymianie w czworokącie było dosć dużo mlodsze malżeństwo wiec nie ma regóły.Bo miałam młodszego k***ska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy bije na głowę wszystkich wcześniejszych,a przed nim byli tylko młodsi nawet o 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 36 lat. Zawsze miałem kobiety młodsze od siebie. Jestem od 6 lat z młodszą kobietą i jest mi pod względem sexu bardzo dobrze. Pomimo tego już od nastolatka mam fantazję erotyczną aby uprawiac sex ze starszą kobietą. Taką 15 - 20 lat starszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani46
A co cie pociąga w starszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej mnie podnieca sama myśl o tej różnicy wieku. Poza tym jak juz pisałem zawsze miałem młodsze. Tez ciekawośc tu wchodzi w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani46
Tylko ..te młodsze przeważnie ladniejsze i zgrabniejsze. Choć to nie reguła.Moglbys poczuć się rozczarowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdaję sobie z tego sprawę. Ja ma 36l i chociaż w miarę dbam o siebie to do 20 - 25 latka mi daleko. Też młodzikiem nie jetem. Akurat lubie krągłości u kobiet więc dla mnie to atrybut :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani46
Dojrzała kobieta kojarzy ci się z obfitymi kształtami?nie zawsze tak jest (na szczęście).Ja np.od czasow nastoletnich przytylam może ze 3 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani46 sam mnie tak naprowadziłaś mówiąc, że młodsze są przeważnie ladniejsze i zgrabniejsze. Wiem, że te dojrzałe nie wszystkie są krągłe. Miałem na myśli tylko to, że taka uroda mi nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani46
Czyli to moja "wina":-)? Ale ok pomyslales stereotypowo.,po prostu.Rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani46 pozwolę sobie nie owijac w bawełnę - mam ochotę na starszą od siebie kobietę bez względu na jej figurę :-) Pewnie mnie zaraz wszyscy "zjedzą" że jest mi obojętne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×