Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Faceci są większymi indywidualistami niż kobiety

Polecane posty

Napiszcie czy zgadzacie sie ze mną, czy tak mi sie tylko wydaje, bo wole męskie towarzystwo i jestem nieco uprzedzona do kobiet :P No więc, mężczyźni bardziej rożnią sie między sobą jeśli chodzi o charakter, bo jak patrze na większośc lasek które znałam/znam to są to często pod względem osobowości, zachowania, zainteresowań, podejścia do życia niemalże klony, no i faceci mają więcej odwagi by sie wyrożniać, gdy ktoś ma jakieś nietypowe hobby, jest ekscentrykiem, ubiera sie nietypowo, ma nietypowe poglądy, to w 9 na dziesięć przypadków jest to facet. Poza tym są bardziej spoko niż kobiety jeśli chodzi o przyjaźń, można z nimi koniec kraść, i nie jest sie obgadywaną za plecami. :P Żeby nie było, że opisuje facetów w samych superlatywach, to powiem że ponadto faceci za duzo myślą o seksie i bywają natrętni, to mnie w nich najbardziej irytuje. 🖐️ Zgadzacie sie z tym co napisałam, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za tą odpowiedź, na takie liczyłam, po co komu sie rozpisywać :P A tak na serio, to może napiszesz coś wiecej? bo sam fakt, że ktoś sie może ze mną nie zgadzać jest mi znany, chcialabym jednak poznać odczucia innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak i nie :) tak dlatego, że utarło się w społecznym współistnieniu, iż to facet ma zdobywać, dbać i opiekować się rodziną :D nie dlatego, że znam sporo kobiet... indywidualistek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma reguły. Prawda, że znam więcej ekstrawaganckich, wyróżniających się facetów niż kobiet. Aczkolwiek jeśli chodzi o wygląda zewnętrzny to zdecydowanie kobiety są bardziej oryginalne i wyrażają swój indywidualizm. Natomiast jesli chodzi o styl życia to faceci maja większą odwagę, kobieta chciałaby ale sie boi, facet działa. P.S.: Hobyy facetó wydają ci się oryginalne, bo jesteś kobietą, więc kobiece hobby są dla ciebei oklepane. Natomiast gdybyś porównała facetów, to większosć interesuje sie pdoobnymi kwestiami: auta, sport, komputery, ... - w ich gronie nei jest to nic indywidualnego, raczej oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam się, bo nie podoba mi się twój awatar. stary był fajniejszy. zmien, to się zgodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość przypadków? Bierz poprawkę na grono, w którym się obracasz i an fakt, że kobiecie zawsze bardziej zaimponuje mądry mężczyzna niż mądra kobieta. Kobiety często kwestionują zalety innych kobiet, bo uważają sie za lepsze od innych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno zapytałem znajomej dziewczyny jak będzie spędzała święta. Na to ona mi odpowiedziała, że będzie "jeść, pić i jeść" i nic więcej ... kobiety jak widać to pustostany umysłowe bazujące na najprostszych instynktach ... ogólnie mówiąc niewiele różnią się od zombie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotny artretyk, każdy ma prawo spedzac swieta tak, jak chce i nie masz prawa go oceniac na tej podstawie. wezmy na to, ta twoja pałolinka, jest podobna do konia wyścigowego, a nikt ci tego nie wypomina. ps. wesołych swiąt zycze ci już teraz, na wypadek gdybys w następnych dniach mnie w****il:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba do pęcin:-):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny romantyk II
Paulinka jest jak bogini poranka Aurora, swym blaskiem budzi wszelkie pozytywne udczucia. Słuchając jej głosu mężczyzna staje się szczęśliwy i rozpromieniony, natchniony do walki z całym światem w imię dobra swojej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fajnie ma ten jej mąż, co?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona go natycha a on ja popycha:-):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rob co chcesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obstawiałabym raczej "samotny stetryczały desperat rozpłakał się w supermarkecie na dziale z pieluchami":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest za to bliższy rzeczywistości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda. aby ci to udowodnić, powtórzę to jeszcze dwukrotnie: prawda prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek353
Bo faceci sie nadaja do wszystkiego potrafia wiecej. A kobiety tylko co najwyzej do garow i sprzatania sie nadaja i nianczenia dzieci. A faceci robia cos bardziej pozytecznego i szlachetniejszego. Poprostu potrafia wiecej a baby tylko w domach siedza. Nadodatek sa głupsze i to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He autorka sama tak skonczy. A jej facet bedzie wtedy kradł konie z inna heheheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darku, kiedy czytam twojego posta, nie mogę się z tobą nie zgodzić. my kobiety jesteśmy strasznie głupie, a twoja matka jest naszą królową:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Paulinkę, choć nie ukrywam, wygodniej byłoby dla mnie, dla społeczeństwa i mojej rodziny abym przelał te uczucia na jakiś inny model. Ale tych innych modeli zwyczajnie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zawsze bedzie bardziej wartosciowy niz kobieta. wszystkie osiagniecia i dokonania sa zasługa mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×