Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci to chuje

Polecane posty

Gość gość

Nie chcieli mnie, to niech się walą. Znam swoją wartość i nie dam sobie wmówić, że jestem gorsza tylko dlatego, że płeć przeciwna ma mnie w czterech literach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez chcenie cie nie jest obowiazkowe :D twoja wartosc nie zalezy od tego czy ktos cie chce czy nie chce...musisz cos sobie udowodnic? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez pewien czas sądziłam, że tak, ale teraz już doszłam do wniosku, że żaden pajac nie będzie o tym decydował. Przyjrzałam się sobie i stwierdziłam, że nie muszę się wstydzić siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuoo masz... nie pomyślałbym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jestesmy juz przy temacie wole slowko: wibrator, jest bardziej na miejscu w tym konteksie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się, k****, będę więcej męczyć? Tyle razy byłam w kimś zakochana, tyle razy tak mocno mi zależało, ale nikt tego nie widział lub nikt nie chciał widzieć. Zawsze liczyły się tylko głośne, przebojowe laski, które umieją faceta omamić. Ja taka nie jestem i dlatego zawsze byłam na straconej pozycji. Nikomu nie przyszło do głowy, że też mam jakieś uczucia i może mi być po ludzku przykro. Do tego jeszcze fatalna samoocena... przez facetów, oczywiście. Ale koniec z tym. Jak mnie nie chcą, to ja ich tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebuję wibratora, sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość to nie coś za coś, ty się zakochasz to musowo trzeba to odwzajemnić. To tak nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co jeden z drugim robi i mowi swiadczy O NIM a ie O TOBIE. Fatalna samoocena przez facetow? nie rozsmieszaj mnie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale PAJACA [tez dziecko nie potrzebujesz, zrozum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale wyobraź sobie sytuację, kiedy zawsze byłaś zakochana bez wzajemności... To w człowieku rodzi żal do płci przeciwnej. Ja jestem bardzo wrażliwa i mam potrzebę bycia kochaną i ważną, a tymczasem przez cały czas jestem odtrącana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może słowo, którego użyłam w tytule jest bardzo mocne, ale jestem dziś tak wściekła i pełna żalu, że mam ochotę nawrzeszczeć na facetów i powiedzieć otwarcie co o nich myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to znaczy ze osoba ktora cie odtraca jest pajacem? nie i to wszystko co chce tu powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem facet facetowi laskę powinien robić,a nie wspomnę o dobrej pałce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Fatalna samoocena przez facetow? nie rozsmieszaj mnie,,, " to ty mnie nie rozsmieszaj...jakby to byla jakas nowosckobiety to takie dziwne istotki ze patrzac w lustro same wynajduja u siebie pelno niepotrzebnych kompleksow pomimo ze ich uroda ma sie bardzo dobrze a co dopiero jak facet je skrytyjkuje to ze jestes wyjatkiem nie znaczy ze pozostale 98% kobiet ma tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby byl madry i uwazny to wiedzialby kiedy przegina pale.. jak nie wie i wpycha panne w kompleksy JEST DO ODSTRZALU. Nie jest pajacem wibratorem dupikiem ani hooy wie czym prosta zaleznosc przyczynowo skutkowa i to wszystko. To co on mysli i mowi TO JEGO PROBLEM I SWIADCZY O NIM a nie o tobie Ile razy to jeszcze niektorym babom nalezy powtorzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest, bo nawet mnie nie chce bliżej poznać, a osądza na podstawie tego, jaka jestem na zewnątrz. A skoro wyglądam na osobę spokojną, to od razu jestem skreślana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz JEGO PROBLEM nie twoj koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Autorka tematu pewnie sama nie jest zbyt piękna i mądra, a szuka księcia. Z doświadczenia wiem, że większość kobiet mówiących "faceci to dupki, nikt mnie nie chce" jest zapatrzona w samców-alfa, a na tych "gorszych" nawet nie bierze pod uwagę. Droga autorko, może czas zniżyć wymagania co do facetów, bo pewnie tych mniej przystojnych, mniej majętnych odrzucasz, albo wpychasz do friendzone, a potem nażerasz, że nikt się tobą nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś spokojna bo nazywasz chu/jem kogoś kto cię nie chce? Jeżeli faceci są chu/jami to ty jesteś jeszcze większym, na dodatek chu/jem z cyckami i dodatkową dziurą. Gdy kiedyś to ty odtrącisz jakiegoś spokojnego faceta, bądź wtedy uczciwa i sama się okreśł głupią, pustą piz/dą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle razy byłam w kimś zakochana x Ile razy? Tak szybko się zakochujesz w facetach? Jesteś niestała w uczuciach? Faceci nie lubią takich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alee ale autorem jestem ja facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie odrzucam. Nigdy mi się nie podobali żadni przystojniacy, a właśnie przeciętni, spokojni faceci. I to właśnie oni najwięcej przykrości mi wyrządzili. Zwłaszcza pewien małomówny, garbaty typek, w którym byłam zakochana po uszy. Nienawidzę go za to, że się nie otworzył przede mną, tylko startował do samych wyszczekanych lasek, które i tak mu dawały kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja słyszałam tyle razy, że faceci to ciipy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzisz faceta bo nie zakochał sie w tobie tylko innej? Niesympatyczna z Ciebie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×