Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankka567

Facet BYK - jaki jest?

Polecane posty

Gość nananananananananaaa
ma rogi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenuuuuuuaaaaaaaaa
lata po suficie i szpera w smietnikach. cos jeszcze? moze zaloz temary z kazdym znakiem zodiaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwyczajny byk rozpłodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynthia21
Ja mam cudownego i opiekuńczego byczka. I jest świetny w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo moj byczek w lozku tez jest dobey ale potwierdzam ze jest duzym egoista uwielbia przekrecac kota ogonem, uwielbia robic na zlosc, widzi tylko swoje konto w banku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1234321
Miałam 2 byków. Jeśli chodzi o sprawy łóżkowe- bezkonkurencyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaabecanka
Egoistyczny- "mój własny interes zawsze bedzie na pierwszym miejscu"- jego słowa... No cóż, przynajmniej jest szczery i ... konsekwentny- słowa dotrzymał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaddd
HAHAHA... Kiedyś znalazłam ten horoskop i mogę szczerze po trzech latach związku z moim Byczkiem napisać,że jest dokładnie taki jak go tutaj opisali!!! IDENTYCZNIE Największą wadą Byka jest upór, który ściąga na przedstawicieli tego znaku same kłopoty. Wystarczy jedna mała rzecz, którą Byk chce, a której nie może mieć i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na długie miesiące zmienia się w zaciętego ponuraka. Na co dzień miły i towarzyski, wtedy staje się zazdrosny, a nawet zaczyna układać intrygi. Zwykle nie wiadomo dokładnie, co wywołuje w Bykach ten niezwykły stan, którego nie zdołają przełamać żadne racjonalne argumenty. Byk jest sam dla siebie największą wyrocznią i jedynym autorytetem. Uprzejmie wysłucha poglądów innych, ale decyzje i tak podejmuje według własnego widzimisię. Dostrzega jeszcze koniec własnego nosa, ale problemy globalne pozostawia innym znakom zodiaku. Dba o swój wygląd, jeśli może to śpi do południa i lubi dobrze zjeść. Kiedy nie stać go na wizyty w restauracjach, zaczyna sam gotować, tyć i zbierać książki kucharskie. Byk przede wszystkim dba o swoje korzyści i wygodę. Pragnie oglądać świat przez okno drogiego samochodu, a niektóre jego luksusowe wydatki i pokazowe inwestycje są po prostu nierozsądne. Mimo to wytrwale oszczędza i liczy się z każdym groszem, szczególnie jeśli ma go dać żonie. W głębi duszy przez cały czas zastanawia się, jak za wszystko zapłacić mniej niż trzeba. Jest mistrzem wyszukiwania okazji i sprzedawania używanych przedmiotów przyjaciołom. Podzieli się z biednymi, ale ostatniej koszuli dobrowolnie nie odda. Bywa szlachetny, ale w razie własnych kłopotów i tak oczekuje rewanżu. Lubi, kiedy się go o coś ładnie prosi i chwali w towarzystwie, nie gardzi też pięknymi prezentami. Wspiera przyjaciół i krewnych, ale tylko tych, którzy są tego warci. Choć jest przedsiębiorczy i zdolny do wytrwałej pracy, to chętnie wysługuje się innymi osobami. Wszystkich szefów w głębi serca uważa za o niebo gorszych od siebie, choć ich pieniądze bardzo mu imponują. Nie robi jednak nic ponadto, co jest absolutnie niezbędne. Potrafi też zagrać na ludzkich ambicjach i emocjach. Kto szuka przyjaciela, z którym pragnie przehulać rodzinny majątek, ten powinien zadzwonić do Byka. Doskonale nadaje się on do wydawania cudzych pieniędzy, najlepiej w towarzystwie wesołych kompanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
CIAPA ZYCIOWA....ma TYLKO wymagania, materialista (mimo ze sam nie ma kasy), chwalipieta....ale nie ma czym sie pochwalic bo nic nie ma!! z daleka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzam
stwierdzam fakt po 2 związkach z bykami: z moim znakiem to katastrofa opisowy byk jak w horoskopie idenetyko, lubi decydowac o wszystkim ,najlepiej miec tylko dla siebie,poznać nawet mysli, zazrdosny,zaborczy i władzcy,bywa opiekunczy i owszem ale z widokiem na własne korzysci, materialista, bardzo zadbany, a co najwazniejsze pamiętliwy i zawistny.Nigdy nie daruje i odpóści, kampromisy sa nie dla niego, potrafi ugodzic rogami acha i jeszcze coś to osoby o dwóch twarzach,dwulicowi, fajni sasiedzi,kumple, z poczuciem humoru i bawidamki ale w srodku są zacięci i uparci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_twier_dzam
mój Byczek był właśnie taki: manipulant, materialista, ale dbał, choć głównie dlatego że byłam jego, zaborczy, zazdrosny, a w łóżku BOSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
O! Bardzo mnie zaciekawiły negatywne opinie o bykach, bo znam kilku facetów-byków i są zajebiści. W tym mój mąż. Owszem, jest okropnie uparty, ale ja też jestem uparta, więc nie powinnam się tego czepiać. I trochę bałaganiarz. Poza tym - świetne poczucie humoru, czuły, wrażliwy, bardzo szczodry, nie przywiązuje wielkiej wagi do pieniędzy, ale potrafi je zarabiać. Szczery, uczciwy, wierny, otwarty w kontaktach z ludźmi. Raczej słucha niż mówi, uczucia okazuje przez czyny, nie przez słowa. Daje mi poczucie bezpieczeństwa. W łóżku raczej konserwatywny (ale bez przesady, nie tylko misjonarz pod kołdrą:-p), ale sprawny i delikatny kochanek. Tyle mam do powiedzenia o facecie-byku, z którym żyję od 10 lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet byk
ja tylko zaborczy i zazdrosny nie jestem (ani trochę , co - o dziwo! - wkurza kobiety) - reszta się zgadza :D a poza tym nie przesadzajcie, kobietki - naprawdę są gorsi od nas w zodiaku (wiem, bo się nasłuchałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_twier_dzam
ja uwielbiałam mojego Byczka cechy, te negatywne można obrócić na swoją korzyść, tylko z Byczkiem trzeba umieć postępować, zgadza się, do tego że mój czynem okazywał mi uczucie musiałam się przyzwyczaić, bo sama jestem narowista, i emocjonalna, ale to bardzo solidny introwertyk był, i stąd brały się jego tendencje do manipulowania, roztęskniliście mnie za moim mmmmm w wy partnerki jesteście jakimi zodiaczkami?, skoro już o cechach zodiaków mówimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_twier_dzam
tak facecie Byku, mam do czynienia ze strzelcem i nadaje się wyłącznie do odstrzału, widać jak bardzo bredzą w tych horoskopach partnerskich - niby mnie najlepiej powinno być ze strzelcem łeee, nie i już, niby fajni do wybryków, ale do solidnego życia w ogóle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet byk
no właśnie! napierniczacie na nas byków to zdradźcie się ze swoimi oznaczeniami zodiakalnymi! zaraz wyjdzie szydło z worka, bo może problem nie w bykach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_twier_dzam
jestem domatorem Barankiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam w 100 procentach wasze wypowiedzi i ten wklejony tu opis znaku zodiaku! egoista,najpierw patrzy na siebie potem na innych. materialista w 100 a nawet w 200 procentach!!!!na pierwszym miejscu sa dla niego pieniądze. co nie znaczy oczywiscie ze ma same wady...:) jesli juz zajmie sie soba i nie ma za duzych problemow to potrafi byc bardzo opiekunczy!:) mam za sobą 2 związki z bykami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_twier_dzam
no nie daliśmy rady,ale z przyczyn obiektywnych, wątpię czy ktokolwiek dałby radę, sytuacja była ponad moje baranie skłonności wybuchowe, ale potrafię docenić jaki był, i każdego porównuję teraz do jego cech - dlatego mówię, strzelcy dla mnie idą na odstrzał, mam do czynienia w rodzinie z jednym, a poza tym jednym miałam do czynienia z 2 innymi i wszyscy zdradzają tę samą cechę - no odrzuca mnie i tyle, a przecież nie pytam na początku co ty za znak jesteś, jakoś samo w praniu wychodzi dla mnie najlepsze są Byki, Wodniki i Baranki i Skorpiony, po prostu, wygląda na to że nie bez powodu, mam wśród tych znaków najwięcej znajomych i najtrwalszych, a mój Byczek - tęsknie za nim i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam kiedyś z bykiem
i mimo, że wydawałoby się, że był prawie ideałem, to już z nim nie jestem, bo był jakiś taki bezpłciowy :o Na wszystko się zgadzał, był troskliwy, wybaczający i w ogóle jakiś taki uległy. Można było kopnąć go w dupę, a potem kiwnąć palcem i przybiegał jak piesek... W dodatku materialista i łatwo ulegał wpływom, np. znajomych i rodziny. Teraz mam bliźniaka z którym jak się pokłócimy to aż wióry lecą, ale poza tym rozumiemy się super, dogadujemy bez słów, łączy nas poczucie humoru, cele i priorytety życiowe. Aha, horoskopy mówią, że mój związek z bykiem to ideał związku - może gdyby odpowiadało mi nudne życie i podążanie za trendami, to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet byk
morał z tych wszystkich wypowiedzi jest taki - jak ktoś ma niefart w związkach damsko-męskich to machinalnie zwala winę na drugą stronę a znak zodiaku ma się do tego jak garnitur od Armaniego do gumofilców ;) podświadomie szukamy łatwych wytłumaczeń i tyle! prosty dowód - jakby pytanie topiku brzmiało "facet Zdzisiek - jaki jest?" to w pierwszej kolejności odezwą się te pokrzywdzone przez Zdziśków i idę o zakład, że zaraz wykombinują wspólne cechy negatywne dla tego imienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Ciepły, misiowaty znak zodiaku. Potwierdzam umiejętności łózkowe Byczków, są fantastyczni. Z minusów: egoiści nieco, przede wszystkim dbają o siebie i są skupieni na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet byk
miłe panie - a czy nie jest przypadkiem tak, że wy ogólnie macie nas, facetów, za egoistów? w jakiś 80% przypadków? to o czym to świadczy? że 80% populacji męskiej urodziła się pod koniec kwietnia/w pierwszej połowie maja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaddd
Ja jestem zodiakalną rybką niby taki idealny związek bez kłótni ,po prostu cud miód...haha. Może faktycznie by taki był gdyby nie było tyle stresów na naszych głowach...nie raz doszło do rękoczynów ;-) W sumie przez jego charakterek stałam się taka nerwowa ;-p Mój mąż to ciepła klucha,chciałby być rozpieszczany,ale jak coś ma zrobić dla mnie to ojojojjjjj ;-) Ale ma swoje zalety...ciężko mi teraz napisać jakie ale koffam go ;-p Aaaa i tu ktoś napisał,że byczki lubią uciekać...to PRAWDA!!! Mój jak już nie wytrzymywał i miał wszystkiego dosyć to po prostu znikał bez słowa i nie wracał tak było z jego byłymi partnerkami...mam nadzieję,że mi takiego numeru nie zrobi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda_o_bykach
Facet byk to - wygodnicki, egoista jakich malo oczywiscie nikt sie nie zorientuje ze jest egoista gdyz ladniutku bedzie umial klamac jak to bardzo sie poswieca dla innych, egocentryk, sztywny, nudny, uparty, zycie z nim to udreka jak ze starą zrzędliwą ciotką bez fajerwerkow, ciepla i polotu! Kto ma za meza byka - musi nie miec w ogole charakteru no i wyrazy wspolczucia bo nigy sie nie dowie co to znaczy prawdziwy mezczyzna jakim byk nigdy nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jest egoista gdyz ladniutku bedzie umial klamac jak to bardzo sie poswieca dla innych, " Brednie. Nigdy nie kłamię. Ani egoistą też nie jestem . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba krowa
jaka jest?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×