Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

FACET KTORY...jest bardzo zakompelksiony,nie jest w stanie byc z kobieta ktora

Polecane posty

Gość gość

ktora ma niedoskonalosci ...za slaby jets ,bo sam ma kompelksy ktore czetso skrzetnie ukrywa...boi sie opini innych tak narawde,chodz mozezaprzeczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowniez to zauwazam w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiego typu niedoskonalosci macie na mysli? wyglad, czy bardziej intelekt/wyksztalcenie itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy bierze taką, żeby moc się nią pochwalić, więc przeciętniary i pasztety są brane na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasztet to mozesz sobie w sklepie kupic, a idealna w muzeum figur woskowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jest zlego w przeciętniarach? też moga mieć ładne cechy i komuś się podobać, tylko nie kazdemu, bo każdemu to ładne się podobaja (a w każdym razie każdy przyzna, że ładna, tylko typ urody moze nie styknac, bo ktos lubi ostrzejsze a jakas ma delikatna urode)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne też mogą się nie podobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladne tez moga sie nie podobac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, szczególnie jak są biedne, biedne ciuszki, niepodmalowane oko. Facet zawsze wybiera tę, która wygląda najlepiej. To instynktowne wybrać najlepszą samicę do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale moja znakoma brzydka jest naprawde ,a ma przystojnego bardzo wyksztalconego faceta,dobrze zarabiajacego..dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sam jest slaby i ma kompleksy=boi sie opini innych + kupuje dobre auto ,zeby pokazac przed innymi ze fajny cool jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że ma klasę i podoba się jemu, jak widać ty nie, choc chuć masz nieziemską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroda to nie wszystko" odp. może nie wszystko ale wśród ludzi jeżeli chodzi o wybór partnera jest absolutnie najwazniejsza. tak juz jest i tyle - przynajmniej w wyborze kobiety przez faceta. bo kobieta to jeszcze na kasę patrzy. może byc obrzydliwy ale jak ma wystarczająco dużo pieniędzy żeby ja kupic to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wytlumaczysz to ,ze moj znajomy wyksztalcony ma dobra prace ,dobrze zarabia stanowisko wysokie + przystojny jest+ladny ,a ma zone brzydka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tematu to dopiero jeden wielki komleks i dowartościowywanie się kosztem facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tak uważasz, a ona pewnie jest od ciebie 100 razy ładniejsza, takie zachowanie jak twoje u kobiet jest częstym zjawiskiem, debilne przekonanie że jest się ładniejszą od innej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wytlumaczysz to ,ze moj znajomy wyksztalcony ma dobra prace ,dobrze zarabia stanowisko wysokie + przystojny jest+ladny ,a ma zone brzydka ?? "odp. jeżeli to pytanie od kobiety to radzę nie oceniaj urody innych kobiet bo nie masz do tego odpowiednich gruczołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest naprawde brzydka i ja mam wieksze powodzenie niz ona..swego czasu jak wychodzilysmy gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie masz powodzenie większe, że ona ma faceta którego jej zazdrościsz, a ty zakładasz w sobotnią noc debilne tematy na kafe żeby się dowartościować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nawet nie o urodę autorki chodzi, która ma się za 7 cud świata i wszystkich ocenia. To to jest puste jak dzban i prostackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanko wyzej ,przeciez ty autorki nie znasz ,a sama ja oceniasz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ona jest naprawde brzydka i ja mam wieksze powodzenie niz ona..swego czasu jak wychodzilysmy gdzies Hahaha nie ma brzydkich kobiet tylko czasem wina brak. Po tym się urody nie ocenia. Jesteś łatwiejsza od niej, ubierałaś się jak tania latawica, i np. jak wyszła do łazienki to ja obgadałaś do faceta, który z nią rozmawiał, specjalnie wybierałaś takie miejsca, gdzie takie dziewczyny jak ty są większym targetem. No i zazdrościsz jej faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee ona jest jakaś kopnięta Zauważyliście, że dla niej ktoś jest albo ładny albo brzydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcialabys jej poznac nic nie wiesz o mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiemy, że zazdrościsz jej faceta i masz takie powodzenie, że aż zakładasz o tym tematy na kafe w sobotnią noc zamiast ujeżdzać jakieś ładnego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyt zycie zranilo mnie..dlatego wole zostac sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie denerwujcie mnie, wiem że jestem ładniejsza, przez was będę musiała zażyć leki! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegiem świrusko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×