Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

facet lubi pieszczoty ale unika seksu

Polecane posty

Gość gość

jak sadzicie dlaczego? minetka jak najbardziej ok, robi mi dobrze palcami, widac, ze to najbardziej lubi, ja ocwywiscie piesccze go ustami, ale z seksu chyba zrezygnowal, w ogole go nie inicjuje nie kapuje o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadło mu libido i die czuje się pewnie lub takiej satysfakcji. To moja ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie może już,chyba to jakiś schorowany staruszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez o tym myslalam, bo nawet kiedy pieszcze go ustami ciezko jest go utrzymac sztywnego, ale facet jest dopiero po trzydziestce, nie ma jeszcze czterdziestki sadzilam, ze to moze moja wina, ale nie widze zeby unikal piszczot ze mna wiec chyba go ciagle podniecam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boi sie ciazy sam tak mam. i nie przemawia do mnie ze zabezpieczenie dziala na 99.9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio? i co nie bedziesz uprawial seksu do konca zycia? albo tylko wtedy kiedy bedziesz staral sie o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie spadło po 40 ale to nie jest zależne od wieku. Problemy z potencją mogą wynikać z innych powodów, ja podaję swoje przypuszczenie ze swojego podwórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, kazdy organizm jest inny, tylko czy te problemy nie objawialy by sie oglnym spadkiem ochoty na jakiekolwiek formy pieszczot, a nie tylko na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to początkowa faza znajomości i dlatego się tak zachowuje - sex owszem ale bez pennnetracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, wczesniej ze soba sypialismy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty zawsze całujesz, gdy tylko jesteś podniecona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie widze zwiazku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma kłopoty tylko z potencją, a może nie. Lecz stara się jak może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja absolutnie nie mam do niego zadnych pretensji itp ;) tylko zaczelam sie zastanawiac czy to moze wina tego, ze go nie podniecam, czy to kwestia jakas zdroowotna itp; chciaalam poaznac opinie panow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź zrób coś innego. Zaatakuj go i... zgwałć, albo zrób z siebie uległą sunię. Albo... weź pejcz i go tym pejczem... Zaobserwujesz co go bardziej kręci? Chyba, że ma problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up chlopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera wie. :O Może jest dziki? ;) Albo chce zostać kobietą :P Można tylko zgadywać. Każdy zdrowy facet, gdy kobieta się przed nim otwiera, nie zastanawiałby się tylko wbijał. Poznaj go lepiej, jeśli ci zależy a znajdziesz odpowiedź, dlaczego z niego taki mineciarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam go juz 4 lata przez 3 normalnie sie kochalismy, a po jakims czasie konczy sie na piesczotach, sam je inicjuje, widac ze sprawiaja mu przyjemnosc; ale do seksu nie dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne będzie jak nic z tych spraw nie będzie go kręciło tylko Conchita Wurst.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
Wydaje mi się że obawia się wpadki!! A na małżeństwo czy bycie tatusiem jest jeszcze nie gotowy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djuti
Jak dla mnie facet ma jeszcze kogoś na boku. Minetka czy lodzik to nic, jeżeli nie ma penetracji facet ma ciągle "czyste" rączki i nie można tego uznać za zdradę. Co innego gdyby tak robiła kobieta... Ale to już na inny temat wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkurzacz124
Może być tak jak mówi mój przedmówca djuti - ma kogoś na boku. Powinniście szczerze porozmawiać, a może powinnaś bardziej się dla niego postarać i uszczęśliwić go? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już od kilku lat nie mam z mężem normalnego seksu tylko minetke.też nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie zapytalas sie go do tej pory dlaczego tak jest? my nie jestesmy para wiec jesli kogos ma to w kazdej chwili moze odejsc urwac kontakt itp nic go przy mnie nie trzyma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
A może jest po prostu nieśmiały? Może spróbuj nieco go zachęcić? Jest taki środek na rynku, nazywa się Sex Elixir: http://sexelixir.pl/ . Wkraplasz mu kilka kropelek do napoju, sobie również możesz (będziesz miała lepsze doznania i orgazm). Bardzo podnosi libido. Zobaczysz, że nie będzie miał gdzie podziać rączek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej bez zadnych reklam mi tu trudno nie bedziemy sie juz spotykac skoro on ma takie zagrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem może faktycznie nie daje rady już... ja miałem problem to też bylo to krepujace i robilem rozne ceregiele. Ona na szczescie bardzo przebiegla wiec doszla gdzie tkwi problem i kupila mi permen king - nie bylo wybacz . Biore do tej pory i jest faktycznie po jakims czasie fajne efekty. Mozesz tez wybadac i tak zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie zdaje,ze ma problem z utrzymaniem erekcji-a to dla niego krepujace i woli Ci zrobic dobrze jezykiem,niz skompromitowac sie w Twoich oczach..a faceci sa przeczuleni na tym punkcie :) Moze do tego jeszcze dochodzi przedwczesny wytrysk??? Powiem Ci,ze sie z nim nameczysz...wiem to z autopsji :) No ale milosc i wyrozumialosc dzialaja cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igraszka33
Porozmawiaj z nim o tym, takie sytuacje zdarzają się coraz cześciej, wielu mężczyzn cierpi na tego typu problemy. Często wystarczy zmiana trybu życia, sport, zdrowa dieta, ewentualnie można stosować suplementację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×