Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lilaloska

facet poprosił żebym pokazała cycki

Polecane posty

Gość Lilaloska

Umówiłam się dziś ze znajomym na łódkę. Mieliśmy popływać po jeziorze. On pływał a ja miałam się poopalać. Kiedy odpłynął dalej od brzegu poprosiła żebym zdjeła biustonosz . Czy mieliście kiedyś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytasz jakbyś była kaleką umysłową, było mu pytąga opi/erdolić nie wiesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądanie piersi poprawia krążenie, zmniejsza ryzyko chorób serca i wysokiego ciśnienia. Patrzenie na kobiecy biust sprawia, że się uspokajamy, nasze ciśnienie krwi obniża się, tętno staje się wolniejsze, a nasze arterie czystsze i bardziej przepustowe.Niemieccy lekarze udowodnili, że widok kobiecych piersi pozytywnie wpływa na męskie zdrowie i w konsekwencji zwiększa długość męskiego życia o pięć lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było wywalić cyce,zanim cię oto poprośił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nie było by prolemu tylko że on się rozbiera i ja również jest sprawiedliwie. U obcego faceta pokazujesz krocze przy badaniu ginekologicznym i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to tylko cycki, co w tym nadzwyczajnego? latem na plażach faceci chodzą bez koszulek to i kobiety by mogły, klatki piersiowe mamy prawie takie same z tą różnicą że wy macie większe piersi... choć z tym akurat bywa różnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to tylko cipka to dlaczego jej również nie pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalka facet chcial cie w********ic na lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli postawil tobie cos na spotkaniu to powinnas zaproponowac mu seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to tylko c*pka to dlaczego jej również nie pokazać? x Cipka to już część intymna, natomiast klatka piersiowa i piersi nie są niczym intymnym. Jakoś nie wstydzicie się pokazywać tyłka w stringach na plaży. Zresztą nawet w cipce nie widzę nic wstydliwego i krępującego, tylko ludzie zaczęli z nagości robić jakieś tabu, jakby nie wiem co to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan brzuszków
Nic mnie bardziej nie podnieca niż moja sperma w brzuszku dziewczyny. Bardzo mała część dziewczyn się na to zgadza. Ja to akceptuję, nie naciskam. Grzecznie i z uśmiechem się rozstaję, gdy tylko już to wiem. Gdy tylko trafię na gościnny brzuszek, to już nie chcę szukać innego. Prędzej się ona mną znudzi niż ja nią. To dla mnie jest przyjemne, że dziewczynom nawet do głowy nie przychodzi, żeby się wstydzić brzuszka. Bikini, bolerka. Nawet przy topless wcale nie na piersi patrzę. Bezwstydnie nagie brzuszki. Gapię się na nie, jak inni na gołe cipki, podniecam, a one nie wiedzą, że przede mną powinny je zakrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"poprosiła bym zdjęła biustonosz"??? To twój znajomy jest kobietą? Wygadalas się że tam nie było faceta tylko koleżanka. Może chciała porównać piersi i wyciumkac suty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opatentowano
Rysuję na tkaninie 2 męskie dłonie. Wycinam. Szyję z nich górę bikini. Idę po plaży podskakując. Męskie dłonie tarmoszą i podrzucają moje cycuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mężczyźni biegną do wody, bo się obślinili po pępek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cycki sa śliczne i jakie milutkie w dotyku. Kobiety są kochane, wiedzą jak poprawić nam humor i samopoczucie. ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w podobnej sytuacji strasznie dawno temu to zrobiłam, szybciej niż pomyślałam, a potem bałam się, że mąż pożyczy od kogoś lornetkę. Na szczęście nie pożyczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomi zaprosili nas na łódkę. Kawałek od przystani powiedzieli, że mogę robić co chcę, ale oni mają zwyczaj że pani opala się nago - nie znosi nieregularnej opalenizny. I po prostu rozebrała się i ułożyła na słoneczku. Było to tak naturalne, sympatyczne i bezpretensjonalne, że parę minut wahań i zdjęłam biustonosz. Nic strasznego się nie stało, w pobliżu przepłynął jacht i wesołe i przyjazne gesty. Nie schowałam się jakoś gwałtownie, zobaczyli moje piersi, oczywiście nasi panowie też no i po chwili zsunęłam również majteczki. Było naprawdę fajnie. A jak zrobiłyśmy nagi plusk do wody było po prostu cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałaś najważniejszego. Pokazałaś te cycki czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra babki, dajcie fotki waszych cycuszków to popatrzymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sutki na wierzchu to rzecz nieosiągalna pochodzcie sobie ulicami przez np. 7h w miescie gwarantuje wam że jak uda wam sie ujrzec choc jeden przeswitujący sutek (np zle dobrany stanik praktycznie nigdy nie widziałem bardzo rzadko) albo laske bez stanika pod sukienką, bluzką) to bedzie cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka nie robiła z tego jakiegoś problemu. Po prostu pokazała mi swoje gołe piersi i sutki. Ma super cycuszki. Przy niej zawsze mi stoi. Jest sexy.

Edytowano przez Lubie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Lubie piersi napisał:

Przy niej zawsze mi stoi. Jest sexy.

Twój k.u.tas jest seksi?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2018 o 10:27, Gość gość napisał:

w podobnej sytuacji strasznie dawno temu to zrobiłam, szybciej niż pomyślałam, a potem bałam się, że mąż pożyczy od kogoś lornetkę. Na szczęście nie pożyczył.

Miałam podobnie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×