Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgnieszkaWarszawa

facet prawiczek, o co mu chodzi?

Polecane posty

Gość AgnieszkaWarszawa

Poznałam fajnego faceta, ma 28 lat, jest prawiczkiem, spotykamy się około 3 miesięcy, dopiero neidawno zaczęliśmy się całować. Nie wiem jak go zachęcić zeby się otworzył przede mną. Nie miał wcześniej żadnej kobeity, przez jakieś 4 meisiace spotykał się kilka lat temu z jakąś dziewczyną i tyle. Wiem, ze mu się podobam, ale on potrafi np przez weekend się nei odezwać do mnie i dopiero w tygodniu, a normalnie facet powinien codziennie pisać, dzwonic. Już trace cierpliwosc do niego. Jest w dodatku nieśmiały i nie wiem ile to potrwa zanim wyzna mi uczucia i zrobi krok więcej. Czekać, zachęcać go? Tylko co zrobić zeby go nie przestraszyć i nie wyjść na nachalną...? Złości mnie to, że rzadko pisze, nie wiem czy to przez jego nieśmiałość, czy poprostu się mną bawi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewnie nie przez nieśmiałość, nieśmiałym jest się na początku znajomości, a nie po 3 miesiącach, tym bardziej że już się całowaliście :) Albo to przez brak doświadczenia w związkach, albo nie za bardzo mu zależy... i obstawiam to drugie, bo gdyby mu zależało na relacjach damsko-męskich, to nie byłby prawiczkiem. Przywykł do bycia singlem i niespecjalnie potrzebuje kobiety do życia, nie nastawiaj się na nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impotent, albo ma małego, innej opcji nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej mu nie zależy, ja też jestem nieśmiały, ale jak poznałem swoją dziewczynę, to stresowałem się tylko przy pierwszym spotkaniu, po 3 miesiącach, to już byliśmy nie raz w łóżku :) a kontakt mieliśmy ze sobą codziennie od momentu zapoznania, bo przecież o to w tym chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×