Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet raz na jakiś czas przestaje się odzywać. O co mu chodzi?

Polecane posty

Gość gość

Jestesmy parą od prawie roku, ale mieszkamy od siebie 50 km i nie widujemy się codziennie, staramy się za to codziennie kontaktować telefonicznie. "Staramy", bo mój facet ma dziwną skłonność do znikania bez uprzedzenia raz na jakiś czas. Powiedzmyprzez tydzień jest normalnie, gadamy codziennie, a potem w następnym tygodniu 2-3-4 dni ciszy z jego strony, bez słowa wyjaśnienia. Kilka razy poruszałam z nim ten temat, to zbywa mnie, że praca, że uczelnia, że gdzieś wychodził z kolegami. Dałam mu do zrozumienia, ze mi się to nie podoba i chcę, żeby chociaż mnie uprzedził, że nie będzie z nim kontaktu kilka dni - nie poskutkowało. Jestem trochę zdezorientowana, czy to normalne u facetów, że muszą mieć kilka dni ciszy w związku raz na jakiś czas? Dlaczego on tak robi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pytałaś go o to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam przecież, ze go pytałam, to mnie zbywa. I nie reaguje na prośby, żeby mnie uprzedzał, jak wie, ze przez kilka dni nie będziemy mieć kontaktu. Ile czasu zająłby mu jeden głupi sms, 2 minuty? :O Nigdy nie byłam zadnym bluszczem - właśnie wręcz przeciwnie, więc nie wiem, o co chodzi. Może ktoś się spotkał z takim zachowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kiedyś nie odzywał się przez 3 miesiące. Powiedz żeby po prostu powiedział ci czemu tak robi bo myślisz że coś ukrywa. A jak czujesz że jest coś na rzeczy. To 50 km wcale nie jest tak dużo pojedź może coś wypatrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak ci wytłumaczył to nieodzywanie przez 3 miesiące? Wybaczyłaś mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczyłam podobno miał dużo roboty przy remoncie domu ale wiem że spotkał się wtedy z jakąś kobietą. Znalazłam smsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty też go olej i nie odpisuj. Sorry, ale jak facet Ci robi łaskę, że się odezwie to coś jest nie tak. Nie traktuje Cie poważnie najwidoczniej i daj sobie spokój w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z facetami najlepiej dać sobie spokój !!!!! Bo oni tylko łamią serce !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś jeszcze na tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich kobiet: "My mężczyźni od czasu do czasu potrzebujemy spokoju. Chociaż jest to sprawa oczywista to niestety kobiety nie są w stanie tego zrozumieć. Czasami odnoszę wrażenie, że nie potraficie pojąć tego, że przy niektórych czynnościach potrzebujemy ciszy, nie chcemy słyszeć waszych słodkich głosików za uchem. Czynności takich jest wiele, przykłady proszę bardzo: Mecz – jeśli Ty nie oglądasz, daj obejrzeć jemu Ciężka praca – jeśli Twój facet przerzucą właśnie drugą tonę węgla lub rąbie czwarty metr sześcienny drzewa to daj mu spokój bo jego granica irytacji w tym momencie jest bardzo delikatna Nie robi nic – czasami potrzebujemy usiąść i nic nie robić, wiem ciężko wam to pojąć ale my to naprawdę potrafimy" http://powiedzialem.pl/sex-emocje/jak-uszczesliwic-faceta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem, ze facet potrzebuje spokoju (kobiety tez) ale nie tal bez uprzedzenia! Wszystko ok, piszemy rozmawiamy a tu nagle cisza! A potem nawet nie raczy wyjasnic. Tak sie nie robi. Poza tym ja takiego faceta od razu skreslam bo zalozmy, ze bierzecie slub, jest dziecko, a jemu zachciewa sie ciszy (bo jemu i tylko jemu sie nalezy) i bez uprzedzenia lub z fochem znika na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to rozumiem. Mój czasem ma taki dzień w tygodniu że się wyłącza i odpoczywa. Wtedy i ja mam czas dla siebie, na spotkanie ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niektóre baby są żenujące, facet ma ją w dupie, a ta zanim lata jak opętana. Na bank umawia się z innymi, gdyby mu zależało to tak by się nie zachowywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie to ja pisałam o tym że ma czasem taki dzień w tygodniu ale my mieszkamy razem i szykujemy się do ślubu. Czasem każdy musi odpocząć dla mnie to nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpoczynek odpoczynkiem, ale znikanie bez słowa na kilka dni nie jest naturalne, wypadałoby chociaż uprzedzić, poza tym wysłanie chociaż jednego smsa że wszystko jest w porządku nie jest zbyt wielkim wysiłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się nie mieszka razem to wypadało by uprzedzić ale facet czasem nie pomyśli o tym niestety. Jeszcze raz poproś żeby to zmienił, że nie chodzi o to że go osaczasz tylko się o niego martwisz i chcesz wiedzieć że wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw go on cię zdradza. A te co piszę że facet czasem potrzebuje odpoczynku nawet jak mieszka z nimi to facet ich nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statham
Rozwiąż zagadkę i wygraj jeden z 5 Iphone 7 http://qmx7.pl/r/rbJIphone7 Chciałbyś wygrać najnowszego Iphona 6 ? Nie ma nic prostszego, wystarczy że rozwiążesz naszą zagadkę w jak najkrótszym czasie. Do wygrania jest 5 telefonów Iphone 6 najnowszej generacji. Sprawdź czy dasz radę rozwiązać naszą zagadkę. Podejmij nasze wyzwanie. DO WYGRANIA 5 SZTUK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest w zwiazkach na odleglosc...nie wiesz Jakie on tam zycie prowadzi, bardzo mozliwe ze z Kim's sie umawia za Twoimi plecami a ze nie widujecie sie codziennie to mu latwiej ukryc skoki w bok. Nie daj sie mu omamic na wymowke typu ,,brak czasu, Praca". Jak przez kilka dni milczy to na bank cos ukrywa. Dalabym sobie spokoj z takim niepewnym zwiazkiem, tylko bedziesz sie zadreczala myslami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo to są takie męskie k***wny(królewny),może chce byś Ty za nim dzwoniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Rozwiąż zagadkę i wygraj jeden z 5 Iphone 7 http://tyi4.pl/r/rbJIphone7 Chciałbyś wygrać najnowszego Iphona 7 ? Nie ma nic prostszego, wystarczy że rozwiążesz naszą zagadkę w jak najkrótszym czasie. Do wygrania jest 5 telefonów Iphone 7 najnowszej generacji. Sprawdź czy dasz radę rozwiązać naszą zagadkę. Podejmij nasze wyzwanie. DO WYGRANIA 5 SZTUK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie przestanue znowu odzywac to pojedz i poobserwuj goscia z ukrycia - szybko sie wyjasni dlaczego i z kim znika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×