Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bregettgh

Facet Rosjanin okłamuje mnie..

Polecane posty

Gość Bregettgh

Drogie dziewczyny, od roku spotykam się z Rosjaninem (on ma 29, ja 23 lata), z racji tego że miałam staż w Petersburgu - tam się poznaliśmy. Z wyglądu - dla mnie ideał, wysoki, wysportowany blondyn o zielonych oczach. On twierdził, że jest inżynierem energetykiem dużo mi mówił o energetyce, itd - naprawdę wyglądało, że się na tym zna. Niestety okazało się że Mikolaj (bo tak ma na imie) przez cały czas mnie oszukuje co do swojej tożsamości, sama nie wiem co mam o nim myśleć. Facet nie jest żadnym inżynierem, tylko należy do rosyjskiej jednostki specjalnej, widzialam na jego laptopie mnóstwo filmów (wiem, że nie powinnam, tego robić ale coś mnie podkusiło) z ćwiczeń na poligonie, w jakis gorach, i wcale nie wygladalo to dobrze, ten oddzial nazywa sie "Zaslon"..Mikolaj czesto wyjezdza, mowil mi ze w "delegacje", teraz k...a juz sama nie wiem co o tym myslec. Powinnam mu powiedziec o tym, że wiem czym sie tak naprawde zajmuje? Czy lepiej dla wlasnego dobra wiać od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheheh w delegacje jedzie pewnie na wschód Ukrainy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawt temat. Ja bym mu powiedziała, ciekawe jk zareaguje. Chyba Ci głowy nie odstrzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak możesz sie z ruskiem spotykać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W coś ty wdepnęła idiotko. Po cholere ci ten zabijaka za pieniadze, czy on przyjerdza do polski? Moja kuzynka miala podobnie, maz po 5 latach okazal sie szwabskim jakims tam najemnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bregettgh
Nowłaśnie nie wiem, czy powinnam mu o tym powiedzieć czy nie. Facet mnie przez rok oszukiwał, ciekawe co jeszcze przede mną zataił :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Mieszkacie razem? 2. Znasz jego rodziców? 3. On był w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, on cię po prostu robi w jajo. Co to za tajemnice, ukrywanie swojej tożsamości. Aby się czasem nie okazało, że żonaty jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bregettgh
"1. Mieszkacie razem? 2. Znasz jego rodziców? 3. On był w Polsce?" 1. Nie 2. Znam, normalni ludzie mieszkaja w Petersburgu 3. Tak był u mnie we Wrocławiu, ale moi rodzice go nie znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym z nim porozmawiała. A teraz gdzie jesteś w Polsce czy w Rosji? Powiedz mu, że znalazłeś to w jego laltopie przez przypadek, zobaczysz jak zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bregettgh
Jestem teraz we Wroclawiu, a on ma podobno "wyjazd służbowy" nie wiem sama co o tym myslec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to tylko jego hobby, a ty przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa mendy wszystkie ruskie do gazu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On pracuje dla słuzb specjalnych, wiec nawet jak sie go o to zapytasz to i tal ci nie powie prawdy. A lepiej zeby nie wiedział, że Ty wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pojmuje jak moglas sie zwiazac z rosjaninem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh pewnie co do swojego nazwiska i imienia, to tez cie pewnie oklamal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bregettgh
No własnie w latopie były paszporty z jego zdjęciem z różnymi danymi.. nie wiem, może to jakis handlarz bronią?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:DD hahahahaha daj sobie spokoj, to pewnie handlarz bronia albo ludzmi. Ja bym zglosila faceta na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów mu nic- dla własnego dobra. Jesli potrafisz, to powoli odcinaj sie od niego. Mam nadziejè, ze nie mieszkacie razem? Jesli tak, to sciemnij cos, ze masz problem ze zdrowiem, np. jakis guz na macicy, i musisz wrócic do rodziców, by sie tobą zaopiekowali. Absolutnie! nie wolno ci pokazac, ze cos wiesz, a tym bardziej rozmawiac z nim na ten temat. Twój facet jest agentem, wyszkolonym i niebezpiecznym. Uwazaj, uwazaj, uwazaj, dla swojego dobra i twojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bregettgh
"rszak dziś Nie mów mu nic- dla własnego dobra. Jesli potrafisz, to powoli odcinaj sie od niego. Mam nadziejè, ze nie mieszkacie razem? Jesli tak, to sciemnij cos, ze masz problem ze zdrowiem, np. jakis guz na macicy, i musisz wrócic do rodziców, by sie tobą zaopiekowali. Absolutnie! nie wolno ci pokazac, ze cos wiesz, a tym bardziej rozmawiac z nim na ten temat. Twój facet jest agentem, wyszkolonym i niebezpiecznym. Uwazaj, uwazaj, uwazaj, dla swojego dobra i twojej rodziny." Nie nie mieszkamy razem, ale on mi to proponował no i spaliśmy ze sobą:( Boże, tak naprawde to nawet nie wiem jak on ma na imie i ile ma lat. Bo na tych lewych paszportach były różne dane. Jestem teraz we Wrocławiu, co mam po prostu zerwać z nim całkowicie kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij z nim kontakt, ale stopniowo, zeby sie nie domyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że powinnaś z nim pogadac, no przeciez ne zrobi ci krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tawariszcz stalin
rosjanie nie klamia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bregettgh
Kurwa czuje się normalnie oszukana i wykorzystana. Jak mozna kogoś tak okłamywać? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mów mu że wiesz, myślę że on się tego domyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno nie wiadomo kim on jest naprawdę, może terrorysta...? może jesteś mu potrzebna, żeby miał alibi przyjeżdżając do naszego kraju. nic nie mów, bo jeszcze będzie cię musiał sprzątnąć i twoją rodzinę, bo będzie się bał, że im powiedziałaś. trochę dziwne tylko, że taki ktoś nie zabezpieczył komputera... myślę, że sobie blefujesz, ale to głupi blef...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bregettgh
"trochę dziwne tylko, że taki ktoś nie zabezpieczył komputera... myślę, że sobie blefujesz, ale to głupi blef..." No włąśnie też byłam w szoku, ze nie mial zablokowanego komputera. I to mi sie wydaje dziwne, czy jest aż tak nieporadny?. On wyszedł do sklepu i dzwonił że będzie za godzine, przez ten czas przetrzepałam mu kompa, który był akurat włączony, nie byłam w stanie tego wszystkiego obejrzec, tylko przeglądnąć. Tam były dokumenty różne z jego nazwiskiem, był tez spis chyba z kilkuset roznych cieżarówek i nazwiska ludzi i te filmiki - jak z jednostki specjalnej, i na tych filmikach był on!!. Ukradłam mu pendriva, ale nie jestem w stanie go otworzyć, bo jest poblokowany. Przysięgam na Boga, na moich Rodziców ze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ukradlas mu pendriva? Ty glupia babo, teraz to on się na 100% zorientuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozum, agentów róznych wywiadów jest wielu na swiecie. Rosja ma od lat swoich agentów ulokowanych, gdzie siè da. Nie czuj siè podle, bo to są specjalisci od sciemy i manipulacji, by osiągnąc swoje cele. To zawodowcy. Zbajerują kazdą i kazdego. Normalny, zwykły człowiek nie ma szans. Nie wiadomo, co robi w Polsce twój facet, ale odetnij sie sprytnie od tej znajomosci. Póki nic nie wiedzialas, było ok. Teraz musisz wymyslic wiarygodną historiè, by sie bezpiecznie z tego wyplątac. Porozmawiaj z rodzicami, zróbcie naradè. Oni powinni wiedziec, co sie dzieje. Wez to wszystko na cholernie powaznie. Spalas, nie spałas, to nie ma znaczenia. Liczy sie twoje bezpieczenstwo. Najlepiej, gdybys wyjechała gdzies zagranicè, do Anglii, Szkocji, i przeczekała parè miesiècy, az znajomosc naturalnie sie skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×