Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet z zawodówką a laska magister

Polecane posty

Gość gość

czy takie coś jest realne ( hipotetycznie ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że tak. Znam sporo takich par. Jeżeli obydwoje mają normalne podejście to czemu miałoby to nie wypalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak, ja nie miałabym nic przeciwko jeżeli to wartościowy człowiek, z głową na karku, który to zawodowe wykształcenie potrafi wykorzystać w dobrym kierunku. ja sama mam studia i żałuję. nie mogę znaleźć pracy w zawodzie od kilku lat. wolałabym mieć fach w ręku. poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nierealne. Wspólnych wątków nie znajdą.Nie mam na myśli wykonywanego zawodu, a poziom intelektualny... T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką parę - laska na piątym roku i facet po zawodówce. Ona ciągle na niego narzeka, a on chyba nie rozumie, o co jej chodzi. Jak dla mnie to może się udać tylko wtedy, kiedy ten facet nie ma formalnie wyższego wykształcenia niż zawodowe, ale interesuje się czymś, czyta, ma wiedzę, tylko nie ma na to żadnego papierka. Jeśli jego wiedza nie wykracza poza zawodówkę, to raczej ciężko. Ja bym nie wytrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po komunie tak sie porobilo i dlatego takie tematy tera no bo ludzie jak mozna tak myslec no juz idzcie na spacer 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wspólnych wątków nie znajdą.Nie mam na myśli wykonywanego zawodu, a poziom intelektualny..." x tak głupi jesteś czy udajesz? od kiedy wykształcenie ma cokolwiek wspólnego z inteligencją? ogłady, kultury, zainteresowań i ogólnej wiedzy o świecie nie zdobędziesz na studiach. i od kiedy to samo pójście na studia musi świadczyć o wyższym intelekcie? haha :D dziś każdy debil, wieśniak i prostak może mieć magistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magister z cuchnącym robolem nigdy się nie dogadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam magjsterke a moj zawodowke. Ja zarabialm w pl 1500zl a maz od 7 lat jezdzi za granice i ma 3tys euro. Gdyby nie jego fach nie mielibysmy wcale kasy. Moja wyplata po mag jest taka jak pani w sklepie spozywczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×