Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

facet ze mna zerwal bo odmowilam mu wyjazdu czy to moja wina

Polecane posty

Gość gość

Uprzedzalam wczesniej że nie obiecuję ,ale się postaram. Za tydzień mieliśmy się spotkać znowu... A on się obraził ,chyba na tyle że ze mna zerwał... Chyba mu nie zalezalo zbytnio na mnie prawda? Pytałam się co się stalo ze tak się zachowujeto odp wymijajaco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie koles nie daje ci prawa do podejmowania samoodzielnych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie a tak poza tym uprzedzalam że moge nie moc pojechać ale ze moze sie tez uda...jakby mu zalezalo to sądzę że ten tydzień by poczekal...przyjkro mi że mnie tak potraktował bo naprawde ni na nim zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni zawsze są wkurzeni z tego powodu, mój mi juz 3 lata wypomina jakiś nieudany wyjazd, ale nic to nie zmieniło, facet do wyjazdu potrzebuje zabrać ze sobą tylko portfel z dokumentami i nie kuma że kobieta potrzebuje coś więcej niż 2 pary majtek, a hasło -zbieraj sie za godzine wyjeżdzamy w ogóle nie skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi nawet o to kiedy miałam się zebrać bo wiedziałam o tym wczesniej ale uprzedzalam ze moze to nie wyjść a on mówił że dobra ok, a wczoraj strzelił takiego focha ze moze sie juz nie odezwać ...smutne dorosły facet a się tak zachowuje ,ja jeszcze rozumiem jakbym obiecała i w ostatniej chwili go wystawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobiety polskie to takie glupie naiwne c**y wystarczy im powiedziec doslownie cokolwiek no nie wiem juz jak mozna tak naiwny umysl miec chyba schowany w c***e 555 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×