Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anioł Upadły

Fajne książki na lato

Polecane posty

Gość ooooooook
rajski ogrod hemingwaya :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesteś w ciąży?? Jeśli tak to może zainteresuje Cię "Księga dzieci" Osho, czyli wschodnio-filozoficzne podejście do wychowywania dzieci. Niestety ciężkie do zrealizowania w systemowym zachodnim świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam nie jestem w ciąży jestem tu nowo zalogowana,i jakiś chochlik mi się wkradł ,nie wiem dlaczego tutaj mi się napisało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to poczytane
Właśnie piszę pracę i mogę polecić "technologię warstw asfaltowych" Mimo wszystko ciekawa książka :). A tak serio to tutaj możesz dostać miliony propozycji jak napiszesz, że masz 18 lat, zaszłaś w ciążę i facet Cię zostawił....o tak, wtedy to by Ci sie wpisywały, a raczj bluzgały by, bo książek mądrlalińskie jak widać nie czytają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooook
jakos mi sie wydaje ze juz podalysmy jakies tytuly wiec 9idz poobrazac kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to poczytane
do ooooook - Ciebie nie obraziłam, zauważyłam, że 2 osoby podały jakiś tytuł, a jak wiadomo wyjątek potwierdza regułę. Jest też pare mądrych osób na kafe, dających dobre i mądre rady, ale większość wpisów które czytam to chamstwo w czystej postaci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"P.S. Kocham Cię" tylko nie pamietam autorki. Jest film pod tym samym tytułem (nawet ciekawszy niż książka). Ja zuzyłam na nim dużo chusteczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawniej się czytało Musierowicz całe wakacje :) I nie mam wcale 18 lat tylko 10 lat więcej i mam ochotę ponownie przeczytać Tego obcego. Cudowna książka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romansidła to nie dla mnie. jeszcze ewentualnie takie szwaji.a najbardziej- z takich rozrywkowych- to lubię kryminały chmielewskiej. zawsze się cieszę jak to czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie czytam sobie Cejrowskiego - Gringo wśród dzikich plemion - suuuper :D \"Jest to książka przygodowa i podróżnicza. Mądra, a jednocześnie pełna humoru. Sprawia, że czytelnik zaczyna się głośno śmiać. Jest to także album niezwykłych fotografii z wypraw w najdziksze rejony świata. Wojciech Cejrowski zabierze Państwa na wyprawę do ostatnich dzikich plemion\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet jak facet... ale pisze jak dla mnie bardzo fajnie... ma coś takiego w sposobie pisania że naprawdę czyta się jego książkę bardzo przyjemnie i jakoś tak podnosi na duchu i poprawia humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manna30
a ja będe każdemu polecała Joanne Chmielewską. pisze ona książki, które zawierają wątek kryminalny, miłosny, sensacyjny i wręcz fantasy a to wszystko ubrane jest w ciekawe słownictwo jakim tylko Joanna Chmielewska umie się posługiwać i przedstawione w taki sposób, że nie polecam czytania w miejscach publicznych, bo trudno jest powstrzymać się przed śmianiem na głos. naprawdę polecam wszystkim Joannę Chmielewską a jako pierwszą książkę do przeczytania polecam "Lesio". Jeśli lubisz Musierowicz to napewno nie będziesz żałowała wyboru książek Chmielewskiej. pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manna 30 Musierowicz to było 15 lat temu :) a o Chmielewskiej co nieco słyszałam.Ja natomiast polecam Grahama Mastertona.Teraz szukam czegoś typowo wakacyjnego mogą być opowiadania miłosne, nie jakieś tam wielkie dzieła,tylko coś lekkiego przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajski ogrod Hemingwaya
letnie,milosne,erotyczne i na jedno popoludnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xauzi jak czytasz Zmierzch S. Meyer to moze cie zainteresuje reszta serii: Ksiezyc w nowiu, Zacmienie, Przed switem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafka..........
Henning Mankell "O krok" David Baldacci "Wygrana" Sophie Kinsella "Świat marzeń zakupoholiczki" i "Zakupy moja miłość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"biala masajka\" i nastepne jej dwie czesci, jedna nosi tytul chyba \"powrot do maralal\", a druga nie pamietam...ale wszystkie trzy wciagaja na dlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryształowy Anioł Katarzyny Grocholi...Coś lekkiego i miłosnego:) Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manna- w zupelnosci sie zgadzam. lesio jest boski! no i moj faworyt to jeszce Boczne drogi:) a! i jedna z moich ulubionych ksiazek to " Lot nad kukułzym gniazdem".ale to pewnie wiekszosc czytala. dla mnie rewelacja.lepsza niz film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny a co do białej masajki to tylko film oglądałam,chętnie przeczytam jak tylko dorwe :-D No i nie wiedziałam że jest też druga część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×