Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajne piosenki na wesele

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakieś fajne piosenki disco polo podobne klimatem do playboys -nasza noc? Takie przy których chce się tańczyć na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ale aleksandra, noc z renatą, nie liczę godzin i lat, nie ma mocnych na mariolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jorrgus na zabawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce starych piosenek disco polo .tylko te nowe przy których goście nie będą chcieli schodzić z parkietu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy zespoł z polecenia firmy http://www.artmargot.pl/ i mieli idealny repertuar zarówno dla starszych jak i mlodszych gosci, zabawa do bialego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli już to te starsze sa lepsze niz ta nowa sieczka disco polowa na jeden kopyt, choc dla mnie to nie muzyka. Rozrywkowi goscie nawet przy muzyce na widelcach będą się bawić a jak są drętwi - nadęci i pesymistycznie nastawieni do życia to nic ich dup nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie u mnie przy disco polo schodzili z parkietu, sama potem przykazałam żeby nie grali tego chamskiego badziewia i zabawa była ekstra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terree
Ja bym proponował sobie odsłuchać – Zostań moją żona, zespołu Extravaganza. ;) Klasyczna, weselna piosenka z klimatem. Na stronie zespołu – www.extravaganza.net.pl jest tekst, teledysk itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×