Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blanqua

Fajne to czy nie mam gustu ?

Polecane posty

Gość nie masz gustu..
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po.... przeciez sie i tak
masz gust... ale jakiś spaczony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz gustu..
ja mam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doczepialska
mi się podoba,wszystko zalezy do czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz gustu..
za mało różu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po.... przeciez sie i tak
to takie prostackie wg mnie, jak dla głupiej nastolatki która ubiera sie tak jak pół szkoły chociaż kolory fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w anglii
wszystkie takk chodzaa mnie sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj 2332
podoba mi sie:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie jste złe, ale takie jakieś nie bardzo, jak dla osoby bez gustu. bez obrazy ale takie to szare, i chodzi w tym połowa dziewczyn. zero oryginalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie nastolatki w tym chodza. Ja nie lubie nosic tego, co polowa ludzi na ulicach :O zalezy ile masz lat... ja bym czegos takiego nie ubrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jestem wielorybem :P nie pytam sie jak będe w tym wyglądać tylko co tym sądzicie. rozważam osobiście wersję z zielonym :P Gula Twoja wypowiedź jest natomiast bardzo oryginalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro pytasz to ludzie odpowiadaja :P problem w tym, ze nie potrafisz sie zachowac, gdy odpowiedzi sa inne niz oczekujesz :O te ciuchy sa \"bylejakie\", polowa licealistek w czyms takim chodzi. Zero oryginalnosci -sorry, ale Gula ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co takiego powiedzialam ? wypowiadajcie sie do woli. masz chyba zły odbiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiedź jak wypowiedź. nie da się dokładnie i jednoznacznie okreslić co to znaczy mieć dobry gust ale na pewno to nie znaczy chodzić w tym co połowa ludzi na ulicy. Ale jak chcesz to kup. tylko po co pytasz o zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oryginalność można uzyskać dodatkami tez nie tylko samym strojem...zreszta czy wy jestescie na codzien takie oryginalne? z pewnoscia nie:P odpowiedz na twoje pytanie jest prosta chce poznac opinie nie jestem zdecydowana ot wszystko. a mój wiek nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa znaczy sie chcesz sprzedac to cudo i reklamujes aukcje? ;) :D PS.wiek i "pozycja" niestety na ogol maja cos wspolnego ze ubiorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa znaczy sie chcesz sprzedac to cudo i reklamujesz aukcje? ;) :D PS.wiek i "pozycja" niestety na ogol maja cos wspolnego ze ubiorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam ze jest po prostu w porzadku. nie zachwyca, ale i nie powoduje odruchow wymiotnych-przynajmniej u mnie. chociaz bardziej przekonuje mnie ten szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam ze jest po prostu w porzadku. nie zachwyca, ale i nie powoduje odruchow wymiotnych-przynajmniej u mnie. chociaz bardziej przekonuje mnie ten szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa znaczy sie chcesz sprzedac to cudo i reklamujesz aukcje? ;) :D PS.wiek i \"pozycja\" niestety na ogol maja cos wspolnego ze ubiorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska masz chociaż jedno oko to przeczytaj raz jeszcze co napisałam wyzej bo nie mam zamiaru dwa razy pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj - pytasz czy to fajne czy nie masz gustu. Nie napisze, ze nie masz gustu, bo gust ma kazdy choc odmienny. Pytam o wiek - bo wierz mi, ze 50-letnia biznesswoman tego raczej nie ubierze, za to nastolatki w takich ciuszkach widuje w ilosci masowej. Zrozumialas?? Mi sie to nie podoba, bo nie lubie nosic tego, co polowa miasta :O jasn? A jesli reklamujesz aukcje, to trzeba bylo od razu napisac zamiast sie oburzac, na to, ze niespecjalni sie nam podoba to "cudo" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×