Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fantazje erotyczne

Polecane posty

Gość gość

Mam pewien problem. Moja żona ma wiele fantazji erotycznych lecz nie umie, lub nie wie jak je spełnić. Mieliście podobna sytuacje? Nie chce by w nasz seks wdarła się rutyna. Co polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy żeby się rozwiodła, bo temu palantowi który jest jej mężem, wyraźnie brakuje jajec Nie dziękuj :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jaki macho się znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem cos o tymm
Ja miałam podobny problem ze swoim partnerem, i kupiłam kilka zabawek żeby dodać coś czego nigdy nie robiliśmy. Na początku był... skrępowany? ale z czasem mu się spodobało i się otworzył. Teraz na dyskrecja pl są fajne promocje andrzejkowo-mikołajkowe więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię być krępowana i lekko bita. Mamy taki zestaw z dyskrecja pl i bardzo dobrze ożywia atmosferę w sypialni. Zamierzam jeszcze wypróbować afrodyzjaki od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam zestaw do tego ze sklepu Dyskrecja, może nawet to ten sam? :D bardzo fajna zabaweczka, daje dużo nowych przeżyć i nakręca ostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantacje erotyczne jak najbardziej trzeba zaspokajać. Spróbuj z nią trochę poeksperymentować. Na erozkosz.pl znajdziesz masę ciekawych propozycji, które pozwolą zaspokoić wasze potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×