Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małoszka

Farbowane włosy a basen

Polecane posty

Gość Małoszka

Wiem, że może moje pytanie wyda się durne, ale nigdy wczesniej nie miałam farbowanych włosów. Tzn miałam rozjasniane, ale to inna bajka. Teraz przefarbowałam na brąz zblizony do mojego anturalnego i chciałabym pójśc na basen... Ale nie wiem jak to się skonczy, bo jak np myje wlosy to farba wyplukuje sie i barwi wode. Boje sie, ze na basenie bedzie to samo.... A moze to tylko dzieje sie tak pod wplywem szamponu? Ech...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynka 21
tak jest tylko na poczatku farbowania:) plukaj dobrze wlosy-pod koniec mycia tez chlodniejsza woda za kilka myc minie, a na basen mysle ze smialo mozesz isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to za basen, ale zazwyczaj na kryte zaklada sie czepki wiec co ma ci sie tam zamoczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczekaj
jakis czas. nie wiem, z tydzien. poza tym masz czepek na basenie, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
To jest aqua park i nikt nie kaze mi czepka zakladac. Jakiez zjezdzalnie itp itd, boje sie, zebym nie narobila sobie obciachu jak wsadze leb pod wode i wynurze sie w brazowej plamie;/ hmm... A otworzyli nowa taka bajerancka zjezdzalnie:D I chcialabym sprobowac.., A gdzies przeczytalam ze wlosy w zetknieciu z tak silna dawka chloru moga zrobic sie zielonkawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nektarynka 21
nie przesadzaj z ta panika ;) poza tym brazowe wlosy na pewno nei zmienia koloru, wyplukaj je porzadnie dzien czy 2 wczesniej-najpierw ciepla woda a potem letnia(az przestanie kolor leciec) i na lzuie idz na basen -nic sie nie stanie, zreszta nawet jakby ci puscilo troche koloru to w tej wodzie sie to rozpusci i nie bedzie wogole widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
no mam nadzieje:D bo wczesniej mialam blond, prawie biale te wlosy i kolor sie mi syzbko splukal w sumie, mam taki jasny poblask juz na wlosach. A myje wlosy raz, dwa na tydz. Noo nic, raz kozie smierc:D Tyle lasek chodzi z farbowanymi na basen to co ja jedna bede sie kitrac. Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no gadajjjjj
DOnektarynka 21 PŁUCZ a nie płukaj!!!!!!! zamiast siedzieć na forum poczytaj słownik języka polskiego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko na ten temat - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1220 Akurat włosy po basenie wymagają pielęgnacji, ta woda nie jest dla nich zdrowa i naprawdę jeśli często chodzicie na basen, to te włosy wymagają szczególnej dbałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa02133

Jeśli macie taki kłopot to zastosujcie sobie jakąś odpowiednią pielęgnację. Firma SBR Sports posiada szampon i odżywkę do włosów, które dokładnie zmywają chlor z włosów i je nawilżają, więc może właśnie to będzie fajny sposób, aby chronić włosy przed działaniem chloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farba wypłukuje się jedynie na początku. Potem już z górki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×