Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

farby do włósów BIOKAP stosowała któras pani??

Polecane posty

Gość Katarzyna67
Jestem alergikiem i farbować włosy mogłam jedynie henna. Znajoma lekarka polecila mi Biokap, ze moge sprobwać bez oaby. No i sprobowalam, no i nie załuje. Zadnej wysypki ani nawet zaczerwienienia, kolor tez wyszedl ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole85
Czyli rozumiem że można smiało kupić tę farbkę tylko że nalezy kolory wybierać jaśniejsze bo wychodzą ciemne? Ja chciałabym zafarbować wlosy na troszkę ciemniejszy od mojego naturalnego. Z natury mam ciemno brązowe włosy, chciałabym kolor do mojego zbliżony. Mam rozumieć że powinnam wybrać ciemny blond? Bardzo nie chciałabym mieć czarnego koloru, zależy mi raczej na ciemnym, pogłębionym brązie. Bardzo proszę o pomoc i dobrą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole85
Ludzie odpiszcie na ten wątek, bo nigdzie nie można się prawie nic dowiedzieć na temat koloryzacji tą farbą. A paleta kolorów nie jest za bardzo przejrzysta przez internet. Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfs
wpisz w google biokat a wyskoczy ci kilka watkow, niektore wypowiedzi brzmia jak reklama ale niektore juz nie, ogolnie nie szkodliwa wiec mozesz sama wyprobowac, inne naturalne farby np w irlandii kosztuja az 16e, wiec ta jest tania i polska:) (bardziej ufam polskim produkta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole85
Przeszukałam w google mnóstwo stron i raczej nic nie znalazłam na temat tych farb. Poza tym ta farba nie jest Polska tylko włoska. Polacy jeszcze nie wymyślili takich cudów. Zamówilam tę farbę ale jeszcze nie używałam. Ponoć skład farby biokap to 90% roślin naturalnych i 10% zapewne chemii o której producent już nie piszę. Dopiero jak ją dostanę to się dowiem jaka to chemia. Zastanawiam się jeszcze nad farbą Sante ale ponoć słabo pokrywa siwiznę no i są tam tylko 4 kolory. Nic więcej o tej farbie nie wiem, ale może któraś z Pań coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczulona
Nie radzę stosować bez próby uczuleniowej.Mam uczulenia na farby do włosów od kilku lat. Po próbie uczuleniowej Biokapem na zgięciu łokcia dostałam okropnej alergii , która powoduje do dziś swędzenie/ mija ok. miesiąc od próby/. Trudno sobie wyobrazić co miałabym na głowie po jej zastosowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna73
Ja mam włosy średni bląd Czy jak użyję tego rozjaśniacza BIOKAP to moje włosy będą jasne I jeszcze jedno pytanie Czy ten rozjaśniacz potem kładzie się tylko na odrosty czy na całą długość włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczulona
Biokap Delicate użyłam oczywiście...Przestrzegam jeszcze raz panie które mają problemy alergiczne po farbach do włosów. Producent też ostrzega o konieczności zrobienia próby i jak sam informuje nie gwarantuje,że uczulenie nie wystąpi. Radzę robić próby. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila83
Witam,rowniez jestem alergiczka i przyznam sie ze pierwszy i ostatni raz farbowalam wlosy Biokapem. Bedac pewna,ze sa bezpieczne nalozylam ja na cale wlosy-bez proby uczuleniowej -moja wina. Dostalam strasznego uczulenia na skorze glowy,pojawily sie czerwone plamy i uciazliwe swedzenie. Dziwne jest dla mnie to, ze niby pozbawione sa substancji alergizujacych a i tak uczulaja wiec o co tu chodzi? Stwierdzam wiec ze farby te wcale nie sa bezpieczne i nie roznia sie od zwyklych farb, czytajac opinie na roznych forach internetowych i glosy innych kobiet ktore podobnie jak ja sa alergikami. Do Katarzyny 67- Twoja lekarka powiedziala ci ze mozesz stosowac je bez obaw?? to chyba malo kompetentny lekarz skoro poleca swoim pacjentom niebezpieczene produkty, albo nie zalezy jej na zdrowiu konsultujacych sie z nia ludzi. Ja radze uwazac na te farby,poniewaz to co pisza na swojej stronie ma sie nijak do rzeczywistosci.Dla mnie Biokap juz nie istnieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczulona
Mogę Ci tylko współczuć...Z drugiej strony jak można tak alergizującą farbę zalecać alergikom? Cierpiałam z powodu próby tej farby więc wyobrażam sobie jak cierpiałaś po nałożeniu jej na skórę głowy... Ten marny produkt wyladawal w koszu a wszystkie koleżanki alergiczki przestrzegam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Starsza Pani
Stosowałam te farby. Najpierw tę normalną, ale że piekła skóra , to za drugim razem kupiłam tę delikatniejszą dla alergików. Powiem szczerze, że nic od dawna tak nie żarło mnie w głowę jak ta. Kolor- jasny złocisty brąz wyszedł bardzo ciemny. Ja nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosia80
A zrobiła Pani próbę uczuleniową? Może akurat ma pani uczulenie na jakiś naturalny składnik. No wiadomo że farba zawsze jest ciemniejsza niż kolor na pudełku. Mnie jeszcze się nie zdarzyło idealnie trafić w kolor. Sesję zdjęciowe przygotowane przy dobrym oświetleniu więc trzeba brać pod uwagę że kolor będzie się różnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosia80
Kamila 83. a jaki kolor robiłaś ? i na co jesteś uczulona, bo bardzo mnie ciekawi bo ja jestem alergikiem i zastanawiam się nad ta farbą czy ją kupić. Bo mnie lekarz też polecił ją przetestować , bo ma niecałe 10% chemii a w większości pożyteczne składniki no i ten cudowny olejek arganowy który kocham pod każdą postacią. Bo czytałam ,że im ciemniejszy kolor tym bardziej uczula bo barwniki najbardziej uczulają. Ja jestem blondynką i z tego co widzę nie powinno mnie nic uczulić . Kupie na dniach tą farbę przetestuje i wkleję wam dokładny przebieg i jaki kolor wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniOłekOna
Witam:)Ja tez jestem uczulona na farby .Czy istnieje jakaś farba ,którą znacie i jest w pełni bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosia80
ja ostatnio przetestowałam Biokap. Zrobiłam próbę uczuleniową i wyszło że ok. Kolor bardzo ładny i włoski mięciutkie pokrywa moje siwe. Co z trwałością to na razie dobrze się trzyma, ale dopiero tydzień temu ufarbowałam. Ale dziewczyny na innych forach pisały że bardzo trwały kolor . W ogóle znalazłam konto Biokapu na fejsie. Jeżeli ktoś jest wielbicielem fejsa, można tam nieco poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosia80
W pełni bezpiecznych farb nie ma! trzeba zawsze zrobić próbę uczuleniową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! ja farbowałam włosy biokapem i jestem zadowolona. Nie mam siwych więc się na ten temat nie wypowiadam. Farba ładnie pachnie, fajnie się ją aplikuje. Kolor jest głęboki, ma fajne refleksy, dzięki czemu wygląda jak naturalny i ładnie się mieni w słońcu. Jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja też niedawno farbowała się Biokapem i jestem zadowolona z efektów. Farba ma fajna konsystencję, dobrze się ją aplikuje. Włosy wyglądają ładnie - są gładkie i lśniące, fajnie się układają. na pewno jeszcze nie raz użyję tej farby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigmejka
Dziewczyny na fejsie znalazłam promocję dla fanów 10% rabatu na produkty Biokap co prawda tylko w jednej aptece ale zawsze coś. apteka.czas24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opinie Biokap ma niezłe, słuchajcie ja mam ciemniejszy blond w kolorze na włosach a chciałabym brąz.. czy myślicie że Biokap będzie odpowiednią farbą? widziałam tez ich profil na fb i tam są pokazane zdjęcia jakiejś dziewczyny, jak sobie pofarbowała włosy tym i jak to wyglądało... na[prawdę fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolesejka
Na 100% chwyci też widziałam na fejsie to zdjęcie ładnie błyszczą. Ja farbowałam blondem bardzo naturalny kolor no i już minęły 2 tygodnie a włosy nadal błyszczą jak dopiero po farbowaniu. Kocham BIOKAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zafarbowała włosy farba biokap 7.3 i jestem zadowolona. CO prawda kolor wyszedł nieco ciemniejszy niz na zdjeciu, ale to było do przewidzenia;) wlosy ładnie sie błyszczą i majągłęboki kolor. Jak narazie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldpop
Cześć dziewczyny, moja sytuacja jest trudna bo jeszcze niedawno bardzo wypadaly mi wlosy, byc moze od farbowania na jasny blonnd ... użyłam szamponu NOVOXIDYL i pomoglo!!! ale teraz mam odrosty ( jasno-brązowe ) i chcę pofarbować wlosy tak by ich nie zniszczyc... myslalam o hennie ale na chyba nie nadaje sie do jasnnych wlosów, prawda?? więc pomslalam o tej farbie BIOKAP ... marzy mi sie taki kolorek lekko rudawy toffi jak Tyra Banks, jak myslicie jest mozliwe cos takiego uzyskac?? i czy ta farba nie niszczy wlosow? wiecie moze ile kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapłaciłam około 31 zł w allecco.pl. Nigdy nie miałam problemow z wypadajacymi wlosami takze ciezko mi jest powiedziec czy ta farba nie niszczy wlosow. Wczesniej farbowalam Lorealem, ale kolor z Biokapu 7.3 bardziej mi sie podoba ;) taki właśnie lekko złotawy blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tachikoma
Przestrzegam przed farbowaniem włosów bez wcześniejszej próby uczuleniowej. Trzeba to robic i koniec kropka. Sięgnęłam po Biokap z powodu uczucia duszności kiedy farbowałam włosy zwykłymi farbami. Odcienie których do tej pory użyłam to 7.3 złoty blond seria pomarańczowa tańsza i teraz zafarbowałam 9.03 bardzo jasny złoty blond. Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Po farbowaniu włosy mają o wiele ciemniejszy odcień niż to pokazuje paleta. Dla tych które się chcą o tym przekonac niech zajrzą na stronę Biokapu i porównają o obydwa odcienie z kolorem numer 7.00 średni blond. Tak, tak nie przesadzam taki właśnie mam kolor na głowie. Zamiast bardzo jasnego złotego blondu mam średni blond z lekkim rudym odcieniem po farbie 9.03. Po za tym zauważam że niestety im jaśniejsza farba tym bardziej odczuwam duszności po farbowaniu, nawet jak to robię teraz Biokapem. Zastanawiam się teraz czy jeszcze dac szansę tej farbie i spróbowac z odcienem nr 10.0 złoty bardzo jasny blond. Bo jak znam życie wyjdzie pewnie coś zbliżonego do 7.3 a po numerze 9.03 odczuwam słabe ale jednak duszności. Nie jest też to farba tania. Dla tych osób , które mają wątpliwości czy pokryje im siwe włosy mogę powiedziec, że w moim odczuciu zrobi to na 100%. A i jeszcze o zmywaniu. Nie zmywa się co jest wielkim plusem i sprawdzone na moich włosach im więcej myc tym lepszy odcien blondu, al nie żebym byłam blondynkom, mam po prostu ton włosów lepszy. Podsumowując. Gdybym nie miała problemów z dusznościami to bym sięgnęła po zwykłe farby, bo za tańsze pieniądze zrobiłabym sobie porządany blond. Ale jak mus to mus prawdopodobnie spróbuję 10-siątki bo nienawidzę swojego naturalnego koloru włosów. Odżywka dołączona do farby jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafarbowałam dzisiaj kolorem "kasztanowy brąz" nr 4.4 .. W życiu mnie tak głowa nie piekła(farbowałam już nie raz..), a nie mam uczulenia na żadną farbę, krem, lakier czy choćby pyłki.. Włosy miękkie, kolor intensywny, aczkolwiek zamiast wymarzonego ciepłego kasztanowego brązu, mam mahoń. Normalnie mam bordowe włosy.Rodzina mnie uświadamia, że kasztany mają taki połysk bordowy, no ale farba ma w nazwie "brąz" a nie "burgund".. Pachnie znośnie, co do zmywania się, no to na razie nie wiem.. Wolę Loreall. Tańsze o połowę, kolor równie ładny,i mnie nie szczypie. Nie kupię więcej tej farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolesejka
ja ostatnio wymieszałam kolory szwedzki blond oraz średni blond bardzo ładny kolor otrzymałam. Teraz zamierzam pokombinować z rudymi kolorami. Zgadzam się z wypowiedzią dziewczyn trzeba robić próbę uczuleniową! Mnie pierwszy raz jak farbowałam też szczypało ale za drugim razem już nie nie wiem dla czego ale lubię w tej farbie że nie śmierdzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tachikoma - może nie wyszedł Ci odpowiedni odcień, bo nie sprawdziłaś na palecie kolorów? Biokapem nie można radykalnie zmienić koloru włosów, bo ta farba nie ma tej całej chemii, którą maja inne farby. Dlatego Zawsze warto sprawdzić na stronie http://www.biokap.pl/dobierz-odpowiedni-kolor-dla-twoich-wlosow/ Jak widać, żeby uzyskać odcień bardzo jasnego blondu trzeba go nakładać na jasne lub bardzo jasne włosy, jak nakładałaś na ciemniejszy blond to wiadomo, ze nie wyjdzie. Moim zdaniem tu tkwi problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×