Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sari9

FEMODEN!!! - skutecznosc, skutki uboczne, itp opinie!!!

Polecane posty

Gość sari9

Zastanawiam sie wlasnie czy zaczac brac FEMODEM jestem ciekawa Waszych opini na jego temat. pozdrawiam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sari9
widze ze nikt nie bierze tego "cudownego" srodka, wychodzi na to ze mam sie "truc" w pojedynke? moze jednak ktos uzywa i powie o wlasnych z nim doswiadczeniach. prosze pilnie o odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni
Witaj! Brałam Femoden jakiś czas temu przez ok. 4 lata. Dla mnie były to idealne tabletki, żadnych skutków ubocznych, świetna cera, waga bez zmian. Niedawno mój ginekolog przepisał mi Jeanine-tragedia! Pierwsze opakowanie : plamienia, straszne migreny (pierwszy raz w życiu), cera - do bani, no i te nudności-ciągle mnie mdliło, już myślałam,że jestem w ciąży...ile ja testów ciążowych nakupowałam...Z drugim opakowaniem już było lepiej, ale okres coraz "szczuplejszy", aż po 4 opakowaniu wcale nie dostalam. Znowu testy, wizyta u lekarza. Dużo nerwów. Wróciłam do starego, wypróbowanego Femodenu i jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annalysis27
ja biore femodem odpół roku nie mam skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typhoon
a ja mam pytanie- ile kosztuje ten Femoden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typhoon
dzieki sari :) a tak baj de łej to ja tez ze slaska jestem. jeszcze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annalysis27
w Anglii antykoncepcja jest za darmo.Dostajecie pigułki i gumki bezposredniood ginekologa ,oczywiście po uprzednim badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edysia
Biorę FEMODEN od ponad cterech lat i jak dotąd nie zawiódł nas. Czuję się po nim super, ważę tyle co przed ciążą-56 kg. Nie mam już problemów z trądzikiem.Szczerze go polecam jako niezawodny środek anty.A poza tym stosowałam go jako późna nastolatka w celu uregulowania cyklu.Jest to mikropigułka więc jest bezpieczny.Polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka21
Ja biorę go od 2 lat. Przez ten czas nieznacznie zwiększyła mi się waga ciała ale myślę że to z winy mojego łakomstwa a nie tabletek:))) Poza tym to wszystko jest u mnie naprawdę dobrze. Każdej koleżance, która ma kłopoty z tabletkami radzę aby wypróbowała FEMODEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia19
przeczytałam w necie na temat tych tabletek, że palenie papierosów podczas ich stosowania przynosi poważne skutki uboczne. Tak sie sklada że ja pale. Mój lekarz mi je przepisał, powinna zacząć je stosować, jednak zastanawiem się czy jednocześnie paląc i używając femoden nic mi sie nie stanie. Prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie Ja
to zalezy jak duzo palisz, ja osobiscie rzucilam palenie i narazie mnie nie ciagnie Tobie tez polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia_24
biore Femoden juz 6 rok i jest rewelacyjnie: żadnych plamień, żadnego tycia i żadnego trądziku czy innych podobnych rzeczy. Badania wszystkie wporządku wiec polecam !! No i najważniejsze: żadnej wpadki hehe Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni26
Ja również biore femoden już od 6 lat i jak na razie jest wporządku nic mi nie dolega, badania również ok. więc myślę, że są wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska17
ja od dzis zaczelam uzywac tabletek anty oczywiscie femoden ginekolog przepisal mi cos na m ale podobno jzu tego nei produkuja mysle ze bedzie dobrze choc po wziaciu tabletki bylo mi troche slabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minuletka
ja bralam minulet przez pół roku,jednak teraz nigdzie nie mozna go dostac,sa braki w hurtowniach (podobno go wycofuja-swoja droga ciekawe dlaczego) no i teraz zmienilam na femoden bo ma identyczny skład.Czuje sie po nich abrdzo dobrze,chociaz slyszalam od ginekologa ze nie lubi go przepisywac bo pacjentki czesto sie skarza na bole glowy po nim,u mnie narazie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fistaszek
biore femodem po raz pierwszy, od dwóch tygodni mam krwawienia, nie wiem czy nie będę musiała go odstawić,jestem przerażona!jak długo można mieć okres???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzenka
Witam, biore femoden od 10 lat!!!! Roznie eksperymentowałam i to jest jedyny srodek, z ktorego jestem w pełni zadowolona!! Po odstawieniu tak jak lekarz zalea co 1,5 roku okres pojawia sie regularnie, nie mam problemów z cerą a moge nawet powiedziec ze jest zdecydowanie ladniejsza niz przy innych tabletkach. Czasem Femoden przy pierwszym zazyciu wywoluje takie skutki uboczne jak krawienie przez pierwszy miesiac, ale przy drugim opakowaniu wszystko wraca do normy. A co do papaierosow to przy kazdym leku anty palenie moze spowodowac ze skutki uboczne sie beda nasilac, ja nie narzekam na nic przy stosowaniu leku!! Naprawde goraco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka 22
Dziewczyny czy możecie podać kolor włosów,oczu. Czytałam że szatynki dobrze tolerują pigułki niskohormonalne np z gestodenem - Logest a blondynki potrzebują tab z większą zawartością hormonów np Cilest. Ja chyba mam żle dobrane, najnowsze Jasmin nie pasują mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMIMIMIMIMI
BIORE FEMODEN OD 6 LAT JESTEM POD STAŁĄ KONTROLOM LEKARZA I JESTEM BARDDDZZOOO ZADOWOLONA GORĄCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVA3333
Witam! Zaczynam brać tabletki po kilkuletniej przerwie. Dziś byłam u ginekologa i przepisał mi Novynette, ale poczytałam trochę w necie i nie wiem, czy je kupić - dość dużo negatywnych opinii . Poprzednio brałam Femodem przez kilka miesięcy i byłam z niego naprawdę zadowolona - nie przytyłam, nie miałam problemów z libido, żadnych huśtawek nastroju. Zawsze miałam problemy z cerą, a po Femodemie zdecydowanie mi się poprawiła. Mam w związku z tym pytanie - czy któraś z Was brała oba te środki i ma jakieś porównanie co do ich skutków ubocznych? Mam jeszcze jakieś dwa tygodnie do miesiączki, więc mam czas na podjęcie decyzji - ale proszę, odpowiedzcie szybko!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia15
Hej.Mam pytanie czy to prawda ze po femodemie powiekszaja sie piersi?Niektóre moje znajome twierdzą że tak.Czy to prawda?Proszę o odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damdzia
hej! Ja biorę femoden już od roku. Teraz aktualnie miałam przerwę:P bo moj gin każe raz na rok robić sobie przerwę.Moj gin mówił,że od niego mogą urosnąć mi piersi:) miał rację. Gorąco polecam te antykoncepty. Nie zauważyłam skutków ubocznych a cena może być ( 36zł) damdzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia15
Hej! Ja właśnie dostałam na niego receptę od swojego ginekologa ale obawiam sie czy go wziaść bo już czwarty raz zmieniam anty.z powodu srodków ubocznych.Teraz miałam miesiąc przerwy.A chciała bym go wziaść w wszczegulnosci ze słyszałam ze piersi po nim rosną. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damdzia
hej! bez obaw ja tez mialam rozne skutki uboczne po innych anty. Femoden to najlepszy anty jaki mialam a piersi naprawde mi po nim urosly tzn musialam zmienic rozmiar stanika :0 ale to raczej pozytywny skutek. jak go bedziesz brala to pisz sobie na karteczce jak sie czujesz i jak cos to pisz zawsze sluze rada pozrawiam damdzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia15
Cześć. Dzikuje za rade teraz przynajmniej jestem spokojniejsza i nie boje sie go wziaść.Dzieki za dobra rade.Jak coś mnie zaniepokoi to bede pisac.Jeszcze raz dziekuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam właśnie lekarz przypisał mi femodem. Narazie nie mam żadnych skutków ubocznych i mam nadzieję że tak zostanie. Mam pytanie, czy po tych pigułkach naprawdę rosną piersi, jeśli tak to po jakim czasie od zastosowania. Proszę o odpowiedź. Poadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka27
ja stosowałam femoden przez 4 lata i było super, świetna cera , dobre samopoczucie, natomiast teraz przepisano mi yasmin....tragedia, cera jak u nastolatki dziwne miesiączki, bóle głowy zero ochoty na sex..zaraz wraca do femodenu jest najlepszy. nie polecam tez novynette bardzo po nich przytyłasm, byłam nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bralam femoden
dosc dlugo, jakies 8 lat. na poczatku wszystko bylo super i bylam zadowolona, ale po kilku latach zaczelam sie gorzej czuc. libido mi spadlo, mialam bardzo wrazliwy biust, lekkie problemy z cera, 'ciezkie' nogi. ale to dopiero po paru latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damdzia
hej! no ja tez wczesniej bralam nowinette ale masakra. a na pytanie po jakim czasie rosna piersi odpowiadam ze u mnie widac bylo juz po pierwszym opakowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×