Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Feromony zmieniły moje życie

Polecane posty

Gość gość

Zawsze miałam problemy z akceptacją siebie. Nie podobałam się sobie fizycznie. Pewne mankamenty definiowały mnie w mojej głowie jako osobę nieatrakcyjną i nie zasługującą na miłość czy powodzenie u płci przeciwnej. Pewnego dnia szperałam w necie i znalazłam opinie o tzw feromonach. Nie chodzi tutaj oczywiście o tanie perfumy z avonu czy jakieś drogerii, ale te prawdziwe feromony. Zdecydowałam się na zakup. Pomyślałam "raz kozie śmierć". Nie były one zbyt tanie, ale zaryzykowałam. Od tego momentu przy regularnym stosowaniu widze wielką różnicę. Faceci uważają mnie za osobę atrakcyjną, starają się umawiać, podrywają, komplementują itp choć fizycznie kompletnie się nie zmieniłam. zawsze byłam pewna siebie, także w tym niezbyt mi one pomogły. nie wiem jak to wytłumaczyć, dziwny fenomen ale naprawdę działa :) polecam wszystkim, ktorzy mają problem w kontaktach międzyludzkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe: kiedy wstawisz tu reklamę tych "cudownych, jedynych prawdziwych :D feromonów" :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feromony dają bardzo duży efekt, przynajmniej mi dawały. Faceci w pracy byli jacyś milsi, ciągle zagadywali a mąż chciał się ciągle kochać.:D kupiłam mały flakonik na dyskrecja pl i wystarczył na bardzo długo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×