Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Festiwal i okres

Polecane posty

Gość gość

Proszę was o radę, bo w następnym tygodniu jadę na pewien festiwal no ale akurat w tym czasie mam dostać okresu (biorę tabletki antykoncepcyjne) . słyszałam że można przesunąć okres biorąc dwa opakowania tabletek pod rząd. Jednak mam pewne obawy, bo jeszcze nigdy tego nie stosowałam. Na ulotce jest napisane, że podczas brania tabletek z drugiego blistra może wystąpić plamienie lub krwawienie, co w moim przypadku mijałoby się z celem (chce powstrzymać krwawienie, by nie czuć dyskomfortu podczas całego festiwalu, a przede wszystkim podczas mycia się- bo tu są dostępne krany, samo mycie się przy wszystkich jest dość krępujące, a co dopiero, gdy ma się okres.) Najważniejsze pytania to czy takie przesunięcie jest bezpieczne? Czy tabletki nadal mają taką samą ochronę przed ciążą? I czy występuje to plamienie lub krwawienie? Proszę Was o szybką odpowiedź i z góry dziękuję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat i ile bierzesz te tabletki? Jakie miałaś cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres u kobiety to normalna procedura.Bierz drugie opakowanie i zobaczysz co będzie.Może nie wystąpić lub będzie lekkie plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×