Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Quicksand

film Avatar

Polecane posty

sorki ze za\smiecam ale ide dzisiaj do kina i sie zastanawialam czy warto na tren film, bo samam go wybralam, w razie czego moge zmienic, z reszta ciekawa jestem tego 3D :) bo podobno byl specjalnie robiony pod to, jakies opinie? ostatnio bylam na THE BOX z cameron diaz i byla chala:( wiec nie chcialabym znowu wyrzucic kasy w bloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoły wojtek wierzeysky www
Czesc tempa szmatko. Gdzie blokersik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądając trailer stwierdzam ze film totalnie do bani. Żal ze to film Camerona który zrobił tak siwtny film jak Tytanic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego do bani? w sumie dla fanow startreka i innych bylby SF bylby idealny, ale ze wzgledu na 3D chcialabym zobaczyc, no i nie tak najgorzej trailer wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna ***
byłam, widziałam- fabuła jak w Pocahontas, magicze drzewo, corka wodza poznaje najezdzce, szukajacego ,,zlota przyszlosci'' generalnie fabula prosta jak dla dzieci z elementami okrutnego zabijania co juz nie dla dzieci- czyli dobre dla przecietnego amerykanskiego widza lubiacego wrestling efekty i grafika- piekne, szkoda tylko , ze zepsute reszta filmu rezyseria- prostacka, wszytko przewidywalne od a do z Podsumowujac ,,dzieła,, Camerona za najlepszy film uznam True Lies, bo na Titaniku chciałam wyjsc w polowie, a na avatarze wyszlam po kawe bo mi si dluzylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa de muerte
ja bylam tym filmem zachwycona......zwłaszcza grafika bo spodziewałam sie ze te stweorki beda sztuczne do granic mozliwosci a tu mila niespoedziiiianka...... efekty......plus super sciezka dzwiekowa daje naprrawde wedlug mnie dobry rezultat....fabuła nie jest wybitna ale to nie bylo załozeniem tego filmu nie przesadzajmy.....drzewa dusz itd..to istnieje naprawde w wierze indian chociazbyw ameryce poludnniowej wiec to z nieba wziete tez nie jest.....tylko trzeba troche wiedzy na ten temat....pozatym to ma byc SIF a nie film psychologiczny całkowicie realny pozazujacy sama rzeczywistosc...troche rozluznienia ludzie oi oderwania sie od tych ziemskich spraw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kldjkjk
zwykła bajka wyszłam po 1 godz.30 min bo mi sie nudziło kino bez 3 d wiec moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdaajsk
zgadzam sie z mala czarna, fabula prosta jak budowa cepa i do bolu przewidywalna. Film mial byc prosty zeby spodobal sie publice i jak najwiecej zarobil. warto isc do kina, w 3D robi wrazenie, w domu bym tego nie ogladala. za bardzo jest tez przeciagniety, momentami mi sie dluzylo. Ogolnie film jak gazetka Viva: mozna poogladac obrazki, zastanowic sie nie ma nad czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdaajsk
spodziewalam sie mimo wszystko czegos lepszego, czegos, co mnie wzruszy, wgniecie w fotel a nie wylacznie pokazu fajerwerkow i mozliwosci specow od efektow w Disneyowskiej opowiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa de muerte
to trzeba bylo sie wybrac na jakas komedie romantyczna albo film przygodowy..to nei ten gatunek....ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot ..co.....
na ten film idzcie tylko w wersji 3d! inaczej nie bedzie sie wam pewnie podobal. to efekty sprawiaja, ze nie mozna oderwac od niego wzroku, bo historia, z calym szacunkiem do tego filmu, jest prosta jak budowa cepu i czesto jest powielana w innych filmach. widzialam avatara i bardzo, ale to bardzo mi sie podobal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f3f3f23f
swietny film polecam a co do fabuly to jak wam nie pasi to idzcie na ambitny film o cpunie albo o jakis tragediach rodzinnych to jest kino rozrywkowe ma widza bawic jak ty sie nudzilas na tym filmie ze poszlas po kawe to ja ci wspolczuje :) widac ze gfatunek fantastyka nie jest dla ciebie. polecam przerwane objecia wspaniala kupa ale ambitna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety publika napedzona przez media i marketing...do arcydziel T1 czy T2 Camerona, to daleko, daleko...a zszokowala mnie ocena na imdb, gdzie film juz wskoczyl do I-szej setki najlepszych filmow wszechczasow(to niezbyt dobry zart).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daruch
Zajebiste! Jeszcze raz z przyjemnoscia bym poszla. Bylam na 3D. Mowie wam rewelka. Tylko dupa mnie bolala od tego siedzenia i okulary byly za ciezke wiec musialam je ciagle trzymac. Swietne polecam Wam w 3D!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca2
a co ff dialogi w T1 lub T2 byly na wyzszym poziomie:) bo nie kumam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość navii
Bardzo fajny film -POLECAM !!Jutro ide 3 raz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie rozumiem kiedy ludzie krzyczą, że film mało ambitny i mało głebokiej treści...... zacznijmy od tego ze to nie ten rodzaj filmu tak? wiec jeżeli pragniemy glłebokiej treści to idzmy na film psychologiczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś skrytykował Przerwane objęcia , pisząc , że to ambitna kupa. Ten film jest moim zdaniem świetny, w ogóle lubię kino Almodovara,ale szydzenie z Przerwanych Objęć bo 'są ambitną kupą" to dziwne :O Bo ten film nie jest jakiś niesamowicie ambitny,.Fajne filmy musisz oglądać skoro 'Przerwane objęcia' podajesz jako przykład wielce ambitnego filmu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila avatar
Fillm jest boski ale w 3D.. nie byłam na lepszym filmie.. moja ocena 12/10 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedwczoraj na tvp1 leciala Pamiec Absolutna i to jest klasyka sci-fi...ostre dialogi, wyraziste postacie, klasyczne efekty specjalne i nieskrepowana przemoc(nie to co dzisiejsze filmidla i np. schrzaniona seria Star Wars).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anzelm Jaroszy
avatar to dobry film, tylko sie chce wymiotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIS BYŁAM NA avatarze
FILM JEST ŚWIETNY JEŚLI CHODZI o technike i efekty, fabuła jest słabiutka ale naprawe nie o to chodzi w tym filmie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erbgy
film miło się ogląda...ciekawe efekty i mozna się wzruszyć...jednak ocenić go każdy powinen sam, bo jak wiadomo gusta są różne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki film dla dzieci i kobiet. Dużo kolorów wodotrysków a tak naprawdę fabuła jak w jakiejś bajce dla dzieci. S-f to raczej filmy z gatunku obcy lub matrix. Ten film to raczej pod baśń bardziej podchodzi. Taki zabijacz czasu dla nastolatek, znudzonych mamusiek i innych kucharek lubujących się w różnych romantycznych historyjkach. Gdyby z filmy usunąć sceny walki to nie dałoby się tego oglądać to one jakoś ożywiają mizerie akcji tego filmu. W sumie rzeczywiście wiele motywów z Pocahontas w sumie cala fabula sie na tym opiera najezdzcy on razem z nimi ona corka wodza nieszczesliwa milosc. Szczerze liczylem na cos wiecej. Caly ten film okazal sie jakims nonsensem strasznym gigantyczne smerfy zrobione z metalu odpieraja przy pomocy łuków kosmiczną armie :) Rozumiem że to w stylu fantasy ma być ale bez przesady. Jednak od filmu oczekuje troche nieprzewidywalności a ten film poszedl utartym schematem najprostszych bajek dla dzieci :D Kazda scena przewidywalna az do bolu. Jednak od filmów oczekuje odrobine zaskoczenia nowosci a nie tylko efektow specjalnych i oklepanych motywowo majacych wzruszac widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×