Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rks123

Finanse i rachunkowosc

Polecane posty

Siemanko witam wszystkich. Mam do Was pytanie odnosnie pracy po ww. kierunku. No wlasnie dostalem sie na niego juz od dawna chcialem to studiowac ale czy jest po tym praca? Ktos konczyl lub znajoma/znajomego? Czy lepszy by byl np transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja studiowałam ekonomię i szczerze mówiąc te zawody związane z ekonomią rachunkowością i bankowością to chyba nie mają żadnej przyszłości bo skończyłam w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest dupa to i po prawie w sklepie bedzie pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie po prostu nie ma pracy. Najlepsze są zawody typu budowlaniec stolarz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a transport podobnoś też ma zapotrzebowanie najlepiej w necie zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj wy głąby nawet ni ewiecie co to jest za kierunek - to możłiwie najlepszy kierunek z owych ekonomicznych odpadów - robisz po nim uprawienia i jesteś samodzielnym księgowym i zakładasz biuro rachunkowe i trzepiesz kasę - jak jesteś dobry to klienci się sami znajdą bo będziesz umiał wypisać takie koszta że podatek dochodowy im wyjdzie do zapłąty za 10 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby tak tylko to nie jest takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie czytalem ze to jeden z lepszych kierunkow ekonomicznych. Moze Ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 16:06 na te zawody jest i bedzie zapotrzebowanie i ja narazie tez pracuje fizycznie ale mam dopiero 20 lat jestem mlody silny wiec moge tyrac ale w wieku 40 lat nie chcialbym pracowac fizycznie dlatego mysle o studiach i dlatego o finansach bo zawsze lubialem liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj wy głąby nawet ni ewiecie co to jest za kierunek - to możłiwie najlepszy kierunek z owych ekonomicznych odpadów - robisz po nim uprawienia i jesteś samodzielnym księgowym i zakładasz biuro rachunkowe i trzepiesz kasę - jak jesteś dobry to klienci się sami znajdą bo będziesz umiał wypisać takie koszta że podatek dochodowy im wyjdzie do zapłąty za 10 lat! a jeszcze prosciej zostac ginekologiem, robisz studia, specjalizacje i juz trzepiesz kase na skrobankach:D wiesz ile jest biur rachunkowych? Do uprawnien trzeba miec staz, a po rachunkowosci ludzi jest jak mrowkow i zalapac sie do pracy w zawodzie to jest wyczyn. Najwieksze szanse masz na to, ze skonczysz jako szeregowy klepacz faktur w jakims centrum ksiegowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli odradzasz ten kierunek tak? Z drugiej strony jesli jest tyle biur rachunkowych to moze bedzie latwiej o staz? Myslisz ze transport bylby lepszy? Moze budownictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sam sobie zaprzeczasz - skoro jest tyle biur rachunkowych to jest gdzie robić staż ! Ta sama sytuacja jest z prawikiem i aplikacją. Generalnie rzecz biorąc uprawieniea robi niewielu - a skoro jest dużo biur rachunkowych to też musi być dużo zleceń na rynku skoro się utrzymują! Trzeba być konkurencyjnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
budownictwo jest ok ale najlepszą sprawą jest bycie programistą PHP , java teraz modne jest programowanie na androida - mój facet teraz dostał robotę na 5800zł netto 5600 brutto za pól etetu - 10 dni pracy w mc po 8h - ale to trzeba lubić i być dobrym - on poza prgramowania w php jest też administratorem linux widows i bardzo dużo rzeczy ogarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4800 netto sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam sobie zaprzeczasz - skoro jest tyle biur rachunkowych to jest gdzie robić staż ! Ta sama sytuacja jest z prawikiem i aplikacją. Generalnie rzecz biorąc uprawieniea robi niewielu - a skoro jest dużo biur rachunkowych to też musi być dużo zleceń na rynku skoro się utrzymują! Trzeba być konkurencyjnym! dostan sie do takiego biura to pogadamy. Zwykle to sa jednoosobowe firmy, ktore zatrudniaja co najwyzej czlonkow rodziny zeby przyuczyc ich do zawodu. Latwiej mi bylo dostac sie do firmy z wielkiej 4 gdzie na staz bylo po 50-100 osob na jedno miejsce niz do malego biura rachunkowego. Na staz absolwencki moze cie i ktos wezmie bo to go nie kosztuje, tyle ze do uprawnien to nie wystarczy. Juz lepsze studia z budownictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jezeli zdecydowalbym sie na zaoczne i np szukal juz teraz stazu/praktyk w jakis biurach rachunkowych? Naprawde nie ma to tym roboty? Jest tylko mozliwosc pracy w biurze rachunkowym? Wszedzie na jakis wykresach poziomu zadowolenia absolwentow czy cos takiego fir jest wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×