Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanta96531

Firma Auto Slout Company Warszawa NIP: 5262570385 Wasze opinie

Polecane posty

Gość Jolanta96531

Witam zamierzam zlecic sprowadzenie auta w/w firmie czy miał ktoś z was kiedy kolwiek z nią jakieś doczynienia podobno jest znana wśród handlarzy bardzo proszę o opinie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis odebralem zamawiane auto zostalo mi przywiezione pod dom samochod bajka kto nie wierzy zapraszam do siebie na podworko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktormek
Czesc jestem osoba ogolnie niedowiezajaca i nie ukrywam ze do tej firmy podchodzilem sceptycznie, jednak moja siostra nalegala gdyz twierdzila ze samochod sie jej podoba ku mojemy zdziwieniu auto dzis do nas dotarlo mimo tego okazalo sie nawet ze zeczywscie jest bezwypadkowe jednak sa jeszcze w tym kraju uczciwi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janko22202
Moge was zapewnic w jednym pana Artura znam od 2 lat co jakis czes sprowadzaja auto dla mnie (prowadze zaklad lakierniczy) sa to w wiekszosci auta po lekkich kolizjach gdyz takie tez maja w ofercie ale nigdy sie na nich nie zawiodlem i z czystym sumieniem moge rekomendowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej WSZYSTKIM ! Jakis czas temu natknelimy sie z mezem na oferte tej firmy pojechalismy do biura wplacilismy zaliczke po 3 tygodniach odebralismy samochod. Bardzo mili ludzie wszystko na czes auto oplacone zarejestrowalismy w jeden dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marker69
Jestem klientem tej firmy sprowadzam za jej posrednictem juz 2 auto naprawde moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ta firma równie "inteligentnie" :D sprowadza samochody, jak reklamuje się powyżej FAŁSZYWYMI postami :(, to pewnie Cinquecento od Mercedesa nie odróżnia :D :D :D. x Półgłówku - SPAMERZE: to, że Ty jesteś głupi nie oznacza, ze reszta ludzi też. Tylko prawdziwy IDIOTA uwierzy, że w ciągu kwadransa od zamieszczenia postu z pytaniem, znalazło się pięciu klientów tej nikomu nie znanej firemki. x Jak już kretynie FAŁSZUJESZ posty, to przynajmniej zmieniaj ich styl, lub pisownię. x A tak: wszyscy będą Cię teraz mieli za OSZUSTA i potencjalnego ZŁODZIEJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty gadacie sprowadzam za ich posrednictwem juz 3 samochod i wszystko jest wporzadku a moge sie zalozyc ze te wszystkie pseudo znawcy sami mysla komu wcisnac bezwypadkowy wrak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jakich "pseudo znawców" pijesz? Przecież w tym temacie piszesz tylko Ty i ja. Nadal nie zmieniłeś stylu wypowiedzi. Nawet tego samego typu błędy ortograficzne popełniasz :D. Budowane przez Ciebie wypowiedzi, nie przypominają wypowiedzi właściciela firmy. Tak piszą często KRYMINALIŚCI szukający kolejnego "jelenia". Już widzę: jak ktoś powierza Ci swoje pieniądze :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio 1 : W dyskusja ogólna jest temat " Do misio1" przeczytaj ten temat bo nigdzie nie idzie cie złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×