Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość daro027

Fisting analny - co o tym myślicie??

Polecane posty

Gość daro027

Cześć dziewczyny!! Chciałem się dowiedzieć co myślicie o fistingu analnym. Czy lubicie eksperymentować w łóżku. Ostatnio przekonałem się z moją ukochaną, że po odpowiednim treningu to niezwykle przyjemna rzecz Robimy sobie to nawzajem. Oczywiscie wcześniej stosujemy lewatywę żeby było czysto. Następnie trzeba powoli przyzwyczaić pupę do rozciągniecia i używać dużo środka nawilżającego, w naszym przypadku krem nivea. Jest to bardzo zaawansowana technika i wymaga cierpliwości. O ile kobieca rączka jest mała i bez większych problemów wchodzi w męski odbyt to w przypadku kobiety jest torchu trudniejsz ale również możliwe i pewnie nawet bardziej ekscytujące. Moja dziewczyna miała wielkie opory ale przekonałem ją i teraz nie żałuje, mówi że strasznie ją to podnieca, chcieliśy poprostu doznać nowych wrażeń, a uczucie że masz dłoń w ciele swojej kobiety lub ona w Tobie jest poprostu powalające. Co o tym sądzicie?? Tylko proszę o odpowiedzi ludzi, którzy nie trektują tego tematu jako tabu czy coś w tym stylu tylko takich którzy w kwestii sexu są doświadczeni i mają coś więcej do powiedzenia niż tylko "bleeee" lub "ochyda". Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleee ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz uwazam to za
zboczone i nie zdrowe. byc moze wydaje ci sie to podniecajace, dla mnie takie to nie jest. i nie rozumiem pojecia namawiania w zwiazku. albo ktos jest do czegos przekonany,albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieeerdolenie o szopenie
strach sie bać. w tym twoim piknym kraju. jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i wiesz co ty to mnie chcesz jednak udupić, bo gdyby ci zależało, to byś mnie nie ciągnął w to bagno z powrotem. dzięki. super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crisss25
Prosiłbym o odpowiedzi na temat, bo ktoś tu zaczoł rozmawiac całkiem o czym innym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia1985
cześć Daro, kilka dni temu spróbowałam fistingu analnego. doznania rzeczywiście były niezwykłe, zero bólu choć byłam zdenerwowana. Lewatywa obowiązkowo. Z mojego doświadczenia wynika, że fisting waginalny jest o wiele bardziej bolesny od analnego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sem jaaa
o koorwa co za pojebane pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Dziamdziak
do daro027: goraco polecam udac sie niezwlocznie do dobrego psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro027
To nie jest zboczenie i psycholog tu do niczego nie jest potrzebny, poprostu to urozmaicenie sexu !! Widac nie wiesz jakie może to byc przyjemne, każdy tak myśli dopóki nie spróbuje ja myślałem podobnie, że to nie możliwe, strasznie boli i że w tym nic przyjemnego. Okazało sie wręcz przeciwnie tylko żeby dojśc do takiego etapu że czerpiesz z tego przyjemnosc musisz byc naprawde cierpliwy/cierpliwa. Po pierwsze pełne zaufanie, rozluźnienie i metoda "małych kroczków". Trzeba tylko powoli rozciągac zwieracz, aż do momentu kiedy przejdzie najszersza częśc dłoni potem już jest tylko przyjemnie:) Tu jest bardzo dużo na ten temat napisane polecam tym którzy naprawdę pragną nowych ekscytujących doznań: http://www.sexanalny.republika.pl/inne/dlakobiet3.html#maksymalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka22
Czesc Daro. Masz rację, to może byc przyjemne ale wymaga długiego treningu i rzeczywiscie strasznie trudno jest przekonac do tego kobietę wiem sama po sobie ile miałam obaw i wydawało mi się, że niegdy nie pomieszę jego ręki, najgorszy moment to przecisnieęcie się przez zwierasz potem już pupa jest luźna w środku. Dziś cieszę się, że spróbowaliśmy tego z moim misiem naprawdę doznania są maxymalnie ekscytujące:) Ale tak jak mówisz do tej przyjemności jest daleka droga no i mozolny trening trzeba to zcierpiec i byc przygotowanym na to że efekt jaki uzyskamy wszystko nam wynagrodzi:) Orgazm jest niesamowity, tak samo mój misiek kiedy tryska gdym mam ręke w nim to poprostu mdleje z rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghgfhgfhg
krem nivea jako nawilżacz ?! chyba jakieś kpiny ! nivea jest tłusty a nawilżacz powinien nie powinien być tłusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorian
mam pytanie a jak robicie sobie ta lewatywe w warunkach domowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Britney-lol
I dodam jeszcze, że rzuciałabym faceta, który miałby takie chore pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx3
W warunkach domowych najlepsza lewatywę można zrobic za pomocą węza od prysznica. Odkręcasz prysznic przykładasz rurkę do zwieracza i wlewasz ilośc około 2 szklanek wody. Woda najlepsza jest letnia i płynąca wolnym strumieniem. Przy wolnym strumieniu liczysz do 12 lub 15(równowartoś 2 szklanek wody) aż poczujesz wypełnienie i wypuszczasz wodę. Powtarza się to do momentu aż przestaną wypływac nieczystosci, min 5 razy tak należy przpłukac odbyt żeby byc pewnym, że wszystko będzie oki. Przed lewatywą najlepiej wypróżnic się w sposób naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź
ja nie póbowałam fistingu i chyba raczej nie spróbuję, oboje nie mamy do tego pociągu ;) ale jeśli komuś to odpowiada, to czemu nie? nie rozumiem dlaczego niektórzy są tak zacofani, że jeśli ktoś praktykuje inne formy seksu, to od razu jest skreślony :/ ludzie, przecież to indywidualna sprawa kazdego z nas! a forum jest od tego by wymieniac poglady w sposob kulturalny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa sra
sorry ale jaka to jest forma seksu? bo ja uwazam, ze zadna. co moze byc sexy i przyjemnego we wsadzaniu sobie lap do dupy? i czemu ma to sluzyc? ja nie widze w tym nic zwiazanego z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupa sra
Nie widzisz w tym nic związanego z seksem bo nigdy nie spróbowałeś/wałaś. Nie wiesz czemu ma to służyc?? Służy uzyskiwaniu niezwykłych doznań i przyjemności czyli tego samego co seks bo to jedna z form seksu, tyle że to technika dla zaawansowanych i wymagająca cierpliwości i delikatnosci. Niektórzy są tu strasznie ordynarni w swoich wpisach. Popieram "odpowiedz" mądry wpis na temat ludzi praktykujących inne formy seksu. Wogóle nie rozumiem ludzi, którzy wypowiadają się na temat fistingu analnego tylko źle chodz nigdy tego nie spróbowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro027
Do Sammiry po kolei. Wprowadzenia penisa do pochwy ok to sex klasyczny, ale zrozum że isnieją inne rodzaje sexu jak oral, anal czy fisting. Wszystko co akceptuje oboje partnerów i jest dla nich przyjemnością zalicza sie do sexu. Jesteś strasznie konserwatywna w poglądach ale to własnie przez to że nie stac Cie na poznanie innych technik, ogarnia Cię przed tym strach najwyraźniej wynika to z niewiedzy. Twoje porównanie tego do jedzenia kupy to już wogóle co ma piernik dfo wiatraka, jedzenie odchodów właśnie nic nie ma wspólnego z seksem. Te dwie rzeczy jak picie moczy jedzenie odchodów z góry odpadają bo substancje te nie mają nic wspólnego z seksem i ne wywołują podniecenia a obrzydzenie, co innego sperma czy wydzielina pochwowa to naturalnie substancje wydzielane podczas stosunku. Tak samo jak połykanie spermy nie można porównac do połykania moczu to jest całkiem co innego sperma to nie odchody!!!!! SEx poprzez fisting jest niezwykle przyjemny tylko trzeba spróbowac z odpowiednim partnerem, jak zobaczysz jakie to przyjemne przestaniesz mówic że to obrzydliwe. Szczególnie że przed tego typu czynnościami odbyt poprostu się płuka i nie ma żadnych nieczystości a jedyny zapach jaki czuc to zapach środka nawilżającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha122
Hej!! Mam do was pytanko, ponieważ od niedawna zaiteresowaliśmy sie tą techniką z partnerem. Jednak nie udało nam sie jeszcze tego dokonac. Tzn mi sie udało zmiescic dłoń w jego pupci poniewaz moja jest dużo mniejsza i on aż wił się z rozkoszy szczególnie jak nią poruszam gdy szczytuje. Wytrysk ma niesamowity. Mi jednak nie udało sie pomieścic jeszcze jego dłoni, ale wiem że to możliwe. Czy jest tu ktoś komu sie udało i może coś na ten temat powiedziec, poradzic?? Jak rozciągnąc na tyle zwieracz żeby ta najszersza częśc dłoni się wślizgneła?? Słyszałam że orgazm jest zabójczy jak rusza nią w środku. Komu sie udało niech pisze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do takata
Po to że to jest przyjemne po to!! Odbyt jest niezwykle erogenny, unerwiony i wrażliwy na bodźce dlatego to daje takie doznania. Gdyby tak myślec jak ty każda inna technika sexu byłaby nie odpowiednia tylko klasyczna - bezsensowne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opamiętajcie się
pupka musi być jak wiadro . To jednak jest zboczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samirrrra
Dzięki, ale nie zobaczę jakie to przyjemne, bo nigdy w życiu tego nie zrobię. Odbyt nie służy do tego, żeby tam coś wkładać zwłaszcza ręce i swojego zdania nie zmienię! Wiedziałam, że ktoś przyczepi się do mojego porównania, ale dla mnie wsadzanie rąk do odbytu jest tak samo ohydne i wręcz nienormalne jak jedzenie odchodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samirrrra
No chciałam napisać prawie tak samo, bo jakaś tam różnica zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sekssprawia przyjemnośc
Co na to mówi wiara katolicka , to chyba grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robmy tak
Wkładajmy wszystko tak , gdzie jest tego miejsce. Ręce wkladać do odbytu ,to okropienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha122
Jakie wiadro o czym wy piszecie. Właśnie to jest wspaniałe, że odbyt ma duże zdolnosci do rozciągania i to u każdego a w środku jest dużo luźniejszy i większy niż to sie wydaje patrząc na wejscie zwieracza. Więc o jakim wiadrze mowa, czas poznac anatomie. A co do samirrrki to nikt Ci tego nie karze robic, chociaż pozbawiasz się pewniej przyjemnosci tylko dlatego że masz błędne przekonania może tak konserwatywnie cię wychowano że rączka do rączki buśka do buśki:/ Ja nie żałuje, że zainteresowaliśmy się ta techniką z moim partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×