Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jan_slask

fisting - klub

Polecane posty

Gość jan_slask

witam, celem jest zebranie ludzi lubiacych taki rodzaj zabaw w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan_slask
bardzo mi milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błączę pomiędzy niebem a piekłem:-o E tam wstydliwi.Śpią lub pracują.Lub gdzieś już istnieje podobny temat.Cierpliwości :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie za ciasno
Wam tu będzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty fisting
Musze tu podesłać moja zonkę Ona to by tylko fisting chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana 29
wszystko rozumiem, mnie to osobiście kręci, tylko po co te mleko do środka wlewać? Czy to zwiększa doznania? http://www.redtube.com/6176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia Wesołkowska
Pisać, które tu na Kafeteri mają rozepchaną dziurę i luzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestoletnia kobita
Nie zgadzam się z tym że cipka nie jest rozepchana Moja pochwa była szeroka i dlatego zaczełam męża namawiac na coś więcej, inaczej gdybym była ciasna jak dziewcia to fstingu w życiu bym nie próbowała. A tak robie to regularnie bo penisa sałobo w sobie czuje albo wcale. I zauważyłam też że jak robię to czesto np. częścej niż raz w tygodniu to jestem dużo luźniejsza niż gdy mam dłuższą przerwę. Ja osobiście uwielbiam fisting, to pewny i szybki sposób na orgazm dla kobiet z luźniejsza pochwą, ale ostrzegam zeby się do niego nie przyzwyczajać bo później już cieżko miec przyjemność z normalnego seksu. Jak się przyzwyczaisz do odpowiednich doznac to mniejsze przy zwykłym seksie orgazmu już nie dadzą. Ja nawet się przylapywałam ze tylko zaczelam się z mężem kochac a już czekalam na finał czyli fisting. Mało tego zaczynałam nawet kombinować czy by z dwiema rekami nie spróbowac bo jedna to juz tak luźno wchodzi. Tak więc fisting tak, ale bardzo ostrożnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie chcailbym poznac panie lubiace ten rodzaj zabawy lozkowej. Odnosze wrazenie ze zainteresowanie jest tylko wirtualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianin3
ja uwielbiam fisting i bardzo mnie podnieca.lubię luźniejsze dziurki.miałem w życiu 2 dziewice i przyznam szczerze ze niemiło wspominam i nie z racji na ich umiejętności tylko po prostu.. po stosunku bolał mnie panis dość długo nawet sikanie mi sprawiało ból-po jednej nawet przez 3 dni mnie polało.Więc ogólnie nie lubię ciasnych i ja chętnie bym takie panie lubiące fisting z Krakowa poznał.oczywiście jeśli masz między 18 a max50lat a nie lubisz fistingu też śmiało możesz napisać pogadamy a potem kto wie.oczywiście Stan cywilny i cała reszta mnie nie interesuje,jestem dyskretny. Więc zapraszam Panie z Krakowa między 18-a 50 lat (doceniam i kocham dojrzałe Kobiety bardziej niż te młode )Najseksowniejsze są w wieku między 25 a 45lat i zadbanej 35latki na extra 18kę bym nie zamienił za nic. Panie piszcie na krakowianin3@wp.pl odpiszę na każdy mail. P.S ja mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outlaws
Jestem zainteresowany , znam tą zabawę i kręci mnie to bardzo. Bardzo lubię patrzeć na kobiecy tyłek i pieścić ja całą ręką , lubię się tym delektować i nie pięć minut. Jestem z tych co wolą dawać z tego mam przyjemność co nie znaczy ze ja nie dbam o swoje potrzeby ale ja zawsze drugi. Niestety nie miałem partnerki chętnej na fisting analny a chciałbym zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×