Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

axxk

Foreverslim czy warto?

Polecane posty

czy stosowałyście ten preparat? warto zainwestować w niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim_zdaniem_Anka
Wg mnie nie warto. Żaden preparat nie da efektu tak jak zdrowa dieta i ćwiczenia, trzeba zainwestować w siebie ale poświęcaj na to czas. U mnie sprawdziło się zamawianie cateringu dietetycznego z Fit Diet od razu czuje się lepiej, lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellinna
Ja nigdy nie ufałam żadnym specyfikom. Wolę dietę, która u mnie to po prostu zdrowe odżywianie i więcej ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światowa organizacja zdrowia (WHO) uznała i uznaje Zioła Tybetańskie za nieliczną i bardzo skuteczną oraz zdrową metodę odchudzania i zmiany metabolizmu na szybki. Szybki metabolizm to klucz do sukcesu a najważniejsze jest odchudzanie zdrowe i skuteczne bez jo-jo zgodne z naturą! organizmu. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i 100 % Jo-Jo. Różne diety prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia, jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich na odchudzanie, ale tylko suszu!!! oryginalnych Tibetan Herbs żadnych proszków, tabletek itp. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc zioła Tybetańskie schudłam 16 kilogramów. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy nie tabletki czy proszki oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżunia W
Oczywiście że warto .Właśnie dzięki tym tabletką w końcu udało mi się schudnąć ,a walczyłam z nadwagą bardzo długo.Biorąc Foreverslim unikałam napadów głodu ,do słodyczy nie miałam ciągot.Ogólnie rzecz biorąc wspomagają odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywanka
Foreverslim brałam przez trzy miesiące w tym czasie udało mi się schudnąć.Tylko że same tabletki to nie wszystko należy przede wszystkim zmienić dietę i poruszać się trochę więcej.Łącząc te trzy rzeczy każdemu powinno udać się schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onetowniczka
chyba głupie baby chodzi autorce o opinie osób które te tabletki brały?! a Wy już najmądrzejsze się wpieprzacie, niektórym nie wystarczy "zdrowa" dieta. Ja polecam z doświadczenia moich 3 znajomych każda schudła na tych tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgryfinka
Ze wszystkich tabletek jakie brałam Foreverslim okazał się najbardziej skuteczny.Wiele dziewczyn będąc na dietach nie schudły prawie wcale ale wspomagając się Foreverslimem dały radę.Więc to przemawia za tym aby brać te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagada
Biorąc Foreverslim chudnę ok.1 kg tygodniowo.Ani to za dużo ani za mało.Z każdym kilogramem mniej jestem co raz bardziej zmotywowana do tego aby robić coś więcej żeby kilogramy uciekały szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magggelanka
Najważniejsze jest to aby spadek wagi nie był zbyt duży bo potem efekt jo-jo murowany.iI dzięki Foreverslimowi udało się schudnąć ale najbardziej jestem zadowolona z tego żę dzięki tym tabletką nauczyłam się jeść zdrowiej i racjonalniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie spadek wagi w połowie kuracji to 8 kg do zrzucenia jeszcze 7 .Wiem że dam radę teraz jestem naprawdę mocno zmobilizowana.Foreverslim odwala kawał dobrej roboty.Z dnia na dzień podobam się sobie coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Foreverslim to jedne z najskuteczniejszych tabletek które są dostępne na polskim rynku.W swojej całej przygodzie nazywanej odchudzaniem brałam kilka podobnych preparatów i Foreverslim okazał się z nich najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie baby, wierzą w tabletki, a na siłownie ruszyć zady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondgomery
Wcale nie jestem głupia babą bo oprócz tego że łykam Foreverslim to jeszcze chodzę na fitness i jestem na diecie.Jestem myślącą osobą i wiem że łykając same tabletki nie schudnę tyle ile bym chciała.Ale dzięki połączeniu tabletek diety i ruchu osiągnę to co sobie zaplanowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jak piszesz Foreverslim działa tylko trzeba dodatkowo zmienić coś w swojej diecie i zmienić podejście do życia.Jeżeli uda wam sie wprowadzić te zmiany to uda wam sie schudnąc a potem nie martwić się tym że jakieś niechciane kilogramy wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola28l
Brałam te tabletki i to właśnie dzięki nim zrzuciłam całą nadwagę.Od samego początku odchudzanie wyglądało zupełnie inaczej.Była dieta były ćwiczenia i dwa razy dziennie Foreverslim.Dzięki takiemu podejściu do odchudzania w końcu schudłam.Polecam kupić Foreverslim i proponuje wprowadzić zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zainwestowałam w ten preparat równo rok temu. Niestety na mnie te tabletki nie działały. Brałam około 3 miesięcy i efektu zero. Jak dla mnie to wyłudzanie kasy. Zresztą jak zauważyłam, że nie ma efektów zaczęłam szukać opinii w necie o Foreverslim i okazało się że nie tylko ja dałam się oszukać. Mało kto pisał o tym preparacie dobrze chyba tylko ci którzy zajmują się dystrybucją tego specyfiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaryska
To chyba źle szukałaś bo opinii negatywnych znalazłam bardzo mało.Chyba nie ma tak że dany preparat działa na 100% ludzi którzy go brali.Ja zanim kupiłam Foreverslim sprawdziłam i te dobre opinie i te złe.U mnie te tabletki sprawdziły sie bardzo dobrze schudłam tyle ile chciałam i do dnia dzisiejszego nie wrócił mi żaden kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam bardzo dobrze i znalazłam masę niezadowolonych kobiet,to może Ty źle szukałaś skoro nie znalazłaś negatywnych opinii. Jeśli Ty jesteś zadowolona to tylko się ciesz może miałaś do zrzucenia 5 lub niewiele więcej kilogramów i po prostu Ci się udało. Nie musisz tu podważać mojej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Mryśka
Mimo wszystko odpowiem nie napisałam żę nie ma wcale negatywnych opinii ale napisałam że jest ich bardzo mało.Bo chyba nie ma tak że dany środek działa na wszystkich którzy go biorą.Mogą zdarzyć się osoby które nie stosują się do zasad kuracji i potem mają żale żę im nie wyszło.A dla twojej wiadomości miałam do zrzucenia o wiele więcej niż 5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak jak napisałaś najważniejsze jest trzymanie się zasad kuracji.A te zasady wcale nie są trudne.U mnie z każdym tygodniem kilogramy ubywały.Od samego odchudzania minęło już dość dużo czasu a ja nadal ważę tyle samo co w ostatnim dniu brania Foreverslimu.A zawdzięczam to właśnie zmianą jakie udało mi się wprowadzić stosując te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój głos w tej dyskusji będzie taki jak większości.Foreverslim to jedyne działające tabletki.A wiem co piszę bo na sobie przerobiłam ich parę rodzi.To właśnie dzięki Foreverslimowi i diecie w końcu udało mi się schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ocena skuteczności Foreverslimu jest bardzo wysoka.To pierwsze tabletki które na mnie zadziałały.Rezultatem brania tych tabletek jest utrata 16 kg.Bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta a zaraz po niej Foreverslim.To dwie najważniejsze rzeczy przez które w końcu udało mi się schudnąć.Do tej pory nie mogę uwierzyć że dałam radę schudnąć stosując dwa razy dziennie ten suplement.Polecam wszystkim odchudzający się na prawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karota33
Skuteczność tego suplementu jest nie podważalna.Zresztą nie tylko mi Foreverslim pomógł schudnąć .Stosowało je jeszcze parę osób z mojego otoczenia i im też pomogły.To nie może być przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że gdyby nie Foreverslim nie dałabym rady schudnąć tyle ile schudłam.Również nie sądziłam że odchudzanie może być aż tak łatwe i dla mnie całkiem przyjemne.Warto zainwestować te parę groszy aby być zadowolonym z własnego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Foreverslim to jest to czego bardzo potrzebowałam w trakcie odchudzania.Nie miałam pojęcia żę tabletki mogą aż tyle zdziałać.Jestem pod bardzo dużym wrażeniem ich działania i skuteczność.Polecam wszystkim którzy się odchudzają a efekty nie są takie jakich by się spodziewali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już myślałam że nigdy nie dam rady schudnąc bo w sumie żadna metoda na mnie nie działała.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na tabletki Foreverslim.Dzięki tym tabletką wszystko poszło gładko i w bardzo szybkim czasie straciłam cała, nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie tabletki wogóle nie działały. Żałuję, że je kupiłam. Na forach jest mnóstwo pozytywnych opini - negatywnych prawie brak i to mnie przekonało. Teraz już wiem, że to tylko jedynie chwyt marketingowy. Z resztą jak się przyjrzeć na fora to piszą je w kółko te same osoby. Szkoda pieniędzy. Próbowałam na sobie. Nie działają ani dobrze ani źle. Poprostu nic. Trzeba ćwiczyć i odżywiać się zdrowo i pozytywnie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nikt nie musiał przekonywać do tego abym się odchudzała mam lustra w domu to widziałam jak wyglądam.Foreverslim kupiłam z ciekawości bo nie za bardzo wierzyłam że coś z tego będzie.Ale tydzień po tygodniu waga spadała.Teraz zostało mi do zrzucenia 4 kg,ale to już powinno załatwić codzienne bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×