Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JM_żona

Forex!!! Ratunku ktoś sia na tym zna?

Polecane posty

Sprawa wyglada tak ze chcemy z mezem sprawdzic historie rachunku...za dlugo by pisac ale z rubsza objasnie:Wiec dalismy kase naszemu przyjacielowi (tylko prosze nas nie potepiac czlowiek madry po szkodzie) 50tys ale on je przegrał tak nam powiedzial dane i kato sa na meza chcemy sprawdzic ten rachunek ale nawet nie wiemy gdzie wejsc moze ktos mi pomoze w rozwiazaniu sytuacji bardzo bym prosila o szczere wypowiedzi....acha i my nie mamy hasla do tego konta tylko ten kolega ma a wstepnie chcemy zalatwic to bez niego , bo.....no wlasnie dlugo by pisac ale teraz juz nie jestesmy pewni czy on pszegrał czy wydal ta kase...jest nam bardzo potrzebna i jak poprosilismy o wyplacenie to powiedzial ze przegrał....sa tu dorosle osoby z ktorymi da sie normalnie pogadac? bardzo prosze o wypowiedzi osoby ktore maialy z tym stycznosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatrzask
myślałem, że tak głupich to już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxcvxc
graliście przez jakiś bank czy stronę internetową typu XTB? jeśli przelew na rachunek był z waszego konta to nie ma możliwości żeby ta osoba wypłaciła pieniądze na swoje konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxcvxc
musicie mieć jakieś papiery umowę albo coś z czego można się dowiedzieć gdzie mieliście ten rachunek jak długo ten ktoś obracał waszymi pieniędzmi? raczej ciężko jest przegrać wszystko co do złotówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z 8 miesiecy maz przelal pieniadze ze swojego konta na ta gre ale ja nie wiem o co w tym chodzi poprostu ten kolega gra juz kilka lat i powiedzial ze moze dla nas troche zarobic....starcil wszystko ie wiem gdzie gral jak to sie odbywa mozesz mi to przybliżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanieeedo kobiet
kąto jest na to???? SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxcvxc
moja techniczna wiedza na temat Forexu nie jest zbyt duża, ja gram na akcje:) tu masz objaśnione czym jest Forex http://www.xtb.pl/?p=848#1 dowiedz sie na jakiej stronie był prowadzony ten rachunek, ściągnij oprogramowanie niech mąż zadzwoń do konsultanta i powie że zapomniał loginu i hasła a oni przekażą wam nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za link poczytam...do konsultanta dzwonilismy, ale zeby dostac sie do rachunku trzeba znac chociaz login a my nie znamy nic mimo to dzieki za poswiecenie czasu i odpisanie na mojego posta. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvxcvxc
w takim razie jedzcie do siedziby tej firmy osobiście musza wam udostępnić ten rachunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać nawet przyjacielowi nie można zaufać. Tym bardziej wolę sama się nauczyć i mieć pretensję do siebie, a przy takiej kwocie można przecież skorzystać ze sprawdzonego doradcy, podpisując umowę na jasno określonych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasti333
tez uwazam że zanim sie za cos człowiek bierze powinien siąść i sie nauczyć żeby nie miec potem problemów tu masz dobre szkolenie z forexa http://www.wiedzawartamilion.com/ wiedza i praktyka w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniar
Luuudzie hahahaha skad y mieliscie tyle kasy jak widac nie umiecie sie obchodzic z pieniedzmi? Tesc wam dal czy zaoszczedziliscie na swoich pracownikach ? Bo jak to byly oszczednosci zycia i je tak glupio wtopiliscie to - sorrry,. nie wiem ja to nazwac.. Poza tym przyjaciel, nie przyjaciel, ale nie rozumiem jak to nie mozecie poprosci go o wglad do jego konta, na ktorym to przegral? Po prostu chcecie to zobaczyc, co za problem ? Tez dla mnie jest dziwne ze wam nie dal zadnego wyciagu z konta - poza tym rzeczywiscie zGRANIE sie na forxie rowno do zera jest malo typowe ... Moze on cos kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow,wow,wow!
Grał 50ma tysiakami na forexie? nieźle! To nieźle wygrywał i nieźle przegrywał. Dane męża miał i grał a wy nie macie dostępu? -Dziwaczna sytuacja. Jak rachunek był dopięty do rachunku maklerskiego to wystarczyło pofatygować się do domu maklerskiego. Swoją drogą-jak można oddać komuś taką kasę na rozmnożenie ? Jakby koleś rzeczywiście chciał wam pomnożyć kasę na forexie to wziołby od was góra 2000zł część na rozmnożenie(zakładając ze potrafi)reszta jako zapłata. Ale z taką kasą to mógł zrobic wszystko A co zniknoł? Pewnie siedzi na swojej prywatnej wyspie poijając drinki na swoim jachcie-nie wysłał wam nawet pocztówki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sananana
"JM_żona (ilość tematów: 2, ilość postów: 8) Kilka słów o sobie: Inteligentna, ładna, zgrabna,asertywna,z ambicjami Miła? Ale zależy dla kogo..." x x inteligentna buahahahahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergergerg
nawet mi nie zal, mam nadzieje ze nigdy tych pieniedzy nie odzyskacie:D za glupote sie placi, w tym wypadku 50 tys. PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×