Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artur777

Fotel masujący -warto kupić ?

Polecane posty

Witam, Zastanawiam się nad kupnem fotela masującego. Słyszałem dużo pozytywnych opini o tym produkcie. Czy ktoś z Was używa lub ma jakieś doświadczenia z fotelami masującymi ? Ja się zainteresowałem fotelem ze sklepu ulgadalkręgosłupa.pl. Przesyłam link. http://www.ulgadlakregoslupa.pl/Sklep/Fotele-masujace/Fotel-Masujacy_305.html Co o nim myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiercik 21
Fotel masujący to salon masażu w domu :) Moi rodzice kupili nie dawno i cała rodzina korzysta. Po masażu mięśnie są rozluźnione. Ja sama masuje się bardzo często, bo czuje się po tym masażu zrelaksowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Oba fotele są bardzo ciekawe, ale mi się bardziej spodobał fotel Smart II. Ze względu na tą funkcję dostosowania masażu do rytmu muzyki.Uważam że taki fotel to super sprawa w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotele są alternatywą dla masażysty ręcznego. Możesz korzystać kiedy chcesz i ile chcesz to ZALETA. Polecam fotele sprawdzone z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym www.fotelespa.pl lub użytkownik na allegra fotelespa. Taki fotel warto mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia14
Mam w domu fotel Bismarck super cudeńko, masujący od stóp do karku. Faktycznie firma www. fotelespa.pl ma duży wybór i elastycznie podchodzą do klienta. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrodlaurody  pl
moja znajoma ma fotel masujący i baaardzo sobie chwali, uzywa juz 2 lata niedlugo kupi tez moja mama bo ma siedzący tryb zycia i zaczyna ją bolec tu i tam.. ciekawe czy pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też posiadam taki zakup, osobiście nie byłem przekonany ale po pewnym czasie użytkowania zauważyłem wyraźną poprawę samopoczucia i ból w krzyżach zmalał....teraz nie wyobrażam sobie dnia bez krótkiego masażu ... i szczerze polecam taki zakup każdemu. Ja osobiście posiadam fotel Massaggio i jestem z niego baaardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet12345
Ja tez mam Massaggio!!! Uważam że świetny stosunek jakości do ceny, no i dodatkowo można go postawić śmiało w pokoju i świetnie wpasuje się w każdy wystrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto! Świetnie odprężają kręgosłup, zwłaszcza po całym dniu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek569
Zgadzam się z przedmówcą!!! odprezenie na maxa:D dzieci mi podarowały taki sprzęt na mój jubileusz i teraz wszyscy przyjeżdzają i masują się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek2596
Jeżeli dobrze dobierzesz model pod siebie to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super jest ten fotel masujący moja znajoma ma go :) i go mocno chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekpolok
Ja posiadam w swoim zakładzie fotel Fuji i bardzo sobie chwalę. Korzystają z niego nie tylko klienci, ale i personel chętnie sobie robi chwilę zapomnienia. Fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotel masujący to świetna sprawa! Komfort na najwyższym poziomie:) Korzystam też z mat masujących. Wszystko w świetnych cenach znalazłam na http://www.matymasujace.net/. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Fachowy asortyment jeśli chodzi o akcesoria do masażu w domu to mają na stronie www.ekomedical.pl . Oni się specjalizują w urządzeniach marki Casada, są licencjonowanym dostawcą. Warto sprawdzić opisy produktów, wyższa półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam świetne fotele na stronce allinside.pl. Jest ogromny wybór przeróżnych mebli po okazjonalnie niskiej cenie. Sama sobie już kupiłam taki mebel, teraz tylko czekam na przesyłkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta888
Taka mata masująca to też fajna sprawa: www.katebeauty.pl/masaz.html Dużo mniejszy wydatek niż zakup dobrego fotela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania 34
Najlepsze fotele z jakimi się spotkałam to te niemieckiej marki HOME-DELUXE. Polecam odwiedzić sklep www.home-deluxe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całego serca polecam całą gamę foteli masujących PrywatneSpa.pl Każdy znajdzie coś dla siebie, bo ceny naprawdę są różnorodne. Nawet najtańsze fotele tej firmy sprawdzają się znakomicie. Ja wybrałam swój ulubiony, czyli Sanyo i nie rozstajemy się ze sobą od kilku dobrych miesięcy. Mój kręgosłup go pokochał. Odkąd pamiętam miałam problemy z mięśniami krzyżowymi, a po regularnych sesjach masażu na fotelu masującym Sanyo czuję nieporównywalną ulgę. Gorąco polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli będziesz tego naprawdę używać to jak najbardziej warto. Ale znam przypadki gdzie ktoś wywalił ciężką kasę na taki gadżet, użył 3-4 razy i do kąta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati4567
Czy ja wiem, czy ten masaż do czegokolwiek potrzebny? ja tam stawiam na wygodny fotel i sprawa załatwiona. Trudno było się zdecydować ale wybrałam ten: https://www.akracing.pl/index.php?id_kat=001005 i nie myślę nawet o fotelu z masażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Gdańsk
Ja od ponad pół roku mam u siebie w domu ten fotel: https://restlords.com/pl/fotele-masujace/massaggio-eccellente.html i sprawuje się bardzo fajnie. Mąż początkowo był sceptyczny jednak jak przetestował na własne skórze, było pewne że kupimy. Polecam a firma Rest Lords - fotele masujące świetnie podchodzi do klienta i cały zakup to czysta przyjemność ... jak masaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry prezent raz na jakiś czas, żona moja od synów dostała. A ode mnie dostała masażer, taki na fotel na avans.pl zamawiałem. Też sprawa rewelacyjna, przychodzi po pracy i masuje, grzeje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin1239
Zdecydowanie odradzam fotele marki pro wellnes. Ich jakość i trwałość wykonania jest bardzo słaba. Nie mam doświadczenia z innymi firmami, ale przed tą chciałem wszystkich przestrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×