Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona :)

Fotograf / kamerzysta Krakow i okolice

Polecane posty

Gość Ona :)

Czy ma ktos jakies namiary na dobrego fotografa i kamerzeste z Krakowa , Skawiny i okolic ? :) Prosze o podanie jakis namiarow i tak mniej wiecej ceny... :) Aaa, nie chodzi mi o fotografow ktorzy robia zdjecia typu Pan mlody na rece Pani mlodej (- wiecie o co mi chodzi :P), bo poprostu to mi sie nie podoba :) Chcialabym takie zwykle zdjecia w ciekawym plenerze ;) Tak samo kamerzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z branży
Teraz podaj link do strony bo przecież to nie jest reklama;);) Trzeba być albo ograniczonym umysłowo albo niekumatym aby szukać poleceń na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona :)
Moze ty jestes ograniczona umyslowo ;] to po pierwsze... A po drugie dlaczego nie mozna szukac polecen na forum?? Moze ktos mial fajnego fotografa na slubie i ma strone www i moze polecic? Jest w tym cos zlego? Mi sie wydaje ze NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowanyyy ogrooood
z tego co wiem to kraków i okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rety ale obciach
zaczarowanyyy ogrooood to mają być pamiątkowe zdjęcia ślubne? A gdzie jeszcze zdjęcia plenerowe w szatni i kiblu bo to by dopełniło całość tych zdjęć pamiątkowych. Rety co się dzieje z fotografami ślubnymi i ich fotografią? Te pomysły i silenie się na zdjęcia inne niż u innych powoduje że pamiątkowa fotografia ślubna została zabita. Kto do tego doprowadził aby powstawały takie kicze? Dotyczy to prawie wszystkich fotografów ślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rety ale obciach
Zia86 pamiętam jak kiedyś był temat o twoich zdjęciach. Jesteś z Krakowa a zdjęcia narzeczeńskie robił ci fotograf Warszawski. Musiałaś nawet przyjechać do Warszawy aby ci zrobił zdjęcia na tle ohydnych kominów elektrociepłowni na Siekierkach. Jeśli są tacy fotografowie dobrzy w Krakowie to czemu spośród nich nikogo nie wybierałaś? Te zdjęcia to też jakieś oderwanie od rzeczywistości i ludzi. Zawsze myślałam że para młoda na zdjęciach powinna być razem ze sobą a nie porozstawiana po katach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nam się podobał taki styl jaki prezentuje pan fotograf,którego mamy. :) Jednak wiem, że różnym osobom podoba się różny typ zdjęć, dlatego podałam linki do fotografów którzy są uznawani za dobrych w Krakowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamerzysta
Jeżeli kamerzysta z okolic Krakowa, to osobiście polecam Roberta. Byłem na dwóch weselach które kręcił. Później daje ciekawą obróbkę - profesjonalnie to wygląda. http://studiovideoimpresja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axel Foley
Jeśli chodzi o kamerzysta i fotografa z okolic Krakowa to ja osobiście polecam ... siebie ;) www.videofotoweselne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografrybnik
Witaj :) a kiedy dokładnie macie ślub ?? Napisz do nas maila, a prześlemy swoją ofertę biuro@fotogolik.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf ŁMfoto
Fotografia Ślubna Łukasz Bednarczyk www.bednarczykpolska.strefa.pl http://www.bednarczykpolska.strefa.pl KONTAKT: firma ŁMfoto Fotografia Ślubna Łukasz Bednarczyk tel.kom.602-228-968 GG:2484505 serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi pracami Obecnie trwają zapisy na rok 2012 choć kilka wolnych znajdzie się jeszcze na 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataalia
http://blackleaf.co/ Mysle ze ich filmy mowia same za siebie, sa tak dobre, ze nie trzeba sie rozpisywac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiiaa123
Ja osobiście polecam fotokita.pl oraz samochodslubny.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdebek
Jeszcze strony nie zdążył zrobić a już się reklamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdebek
Jeszcze strony nie zdążył zrobić a już się reklamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek86
3d.aktru.eu :) wesele w jakości awatara ja jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecamy się www.studioabc.pl . Mamy atrakcyjne rabaty na pakiet foto i wideo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o żesz Ty...
Do gościa wyżej - ja bym się takimi zdjęciami nie chwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudin
Jeśli chodzi o kamerzystę to tylko Bycze Filmy. Z miłą chęcią powracamy do naszego filmu ze ślubu nie raz. Jest bardzo fajnie i pomysłowo nakręcony. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na tego kamerzystę, bo zaprezentowała nam bardzo fajne podejście do tematu filmowania. Jak zobaczyliśmy przykładowy filmik, to od razu wiedzieliśmy, że tego szukaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonasz33
Macie tutaj największą bazę osób zajmujących się wideofilmowaniem ślubów http://www.filmy-wesele.pl/malopolskie,wojewodztwo,6.html Aktualnie jest ponad 170 ofert z całego województwa małopolskiego ale większość ofert jest z Krakowa. Ceny są zróżnicowane i zwykle zaczynają się od 1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studioimprez_pl
Polecamy swoje usługi, wygodne pakiety lub indywidualne konfiguracje. Kompleksowa obsługa foto-video, bez wchodzenia sobie w kadry i robienia niepotrzebnego show http://www.studioimprez.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Oj nareszcie jesteśmy po weselu. W życiu nie przypuszczałem, że to taki stres. Ale do rzeczy. My wybraliśmy kamerzystę i fotografa w jednym (firma oferuje i jedno i drugie) z polecenia znajomych. Właśnie odebraliśmy cały materiał. Powiem krótko - zawsze i wszędzie będę polecać tę firmę. W sumie kamerzystów jest dwóch. Hmm... słowo kamerzystów chyba jest niewłaściwe. bo oni filmują za pomocą aparatów. Jednak to co robią było dla mnie szokiem. Wpada dwóch facetów ze sprzętem rodem z filmów s/f i w sumie wszędzie ich pełno. Nasi goście weselni w czasie ślubu w kościele czekali kiedy jeden z nich opuści się na linie z sufitu kościoła z całym sprzętem do filmowania... Faktycznie to co robią jest niesamowite. Byłem ciekawy jak wyjdzie końcowy film. Po raz pierwszy oglądaliśmy film z rodzicami. Po zakończeniu wszyscy mieliśmy otwarte usta. Film wyglądał jak film fabularny w pełnym tego słowa znaczeniu. Jesteśmy naprawdę bardzo wdzięczni za to co zrobili. Fotografie jakie otrzymaliśmy są niesłychane. Ja nie wiem, może patrzę na wszystko okiem fotografa amatora, ale naprawdę to jest kawał świetnej roboty. Są po prostu inne od tych, które oglądaliśmy u innych fotografów. Szczerze polecam. Mam wizytówkę firmy, która nam uwieczniała nasz ślub i wesele i jeśli ktoś jest zainteresowany to ich namiary prześle na maila. Oto mój mail: benek2691@interia.pl Pozdrawiam Bernard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgo1986
Ja na swoim ślubie miałam Mariusza Dudę z Krakowa (mariuszduda.pl) i zdecydowanie polecam. Człowiek dusza, świetnie się z nim współpracuje, miałam wrażenie że moje i mojego Misia wesele jest dla niego naprawdę ważne. Do reportażu wkładał maksimum pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiaKRK
zdecydowanie firma InMedia Focus :) sto procent profesjonalizmu i przy tym fajny polot w zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba inmedia focus :) ja robiłam u nich zdjjecia, jestem mega zadowolona z jakości i ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soryyy, infocus media :) późno już, myli mi się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×