Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tamarakamaz

Fotograf LUBLIN oraz plener w górach.

Polecane posty

Szukam fotografa który by uwiecznił nasz ślub i wesele w Lublinie, a następnie pojechałby z nami w góry i tam odbyłby się nasz plener ślubny. Czy znacie kogoś takiego - czy ktoś mógłby polecić mi dobrego fotografa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek743
Polecam ci ich http://2f.com.pl/. Są świetni, robią piękne zdjęcia. A o plener w górach musiałabyś sama zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka589
No, faktycznie oni są bardzo profesjonalni i pomysłowi. Ciekawe sesje robią. Nie robią na ilość, ale zawsze starają się, żeby było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia08
Plenery w górach są przepiękne! Jeśli fotograf jest kreatywny i ma wizję, myślę, że bez problemu pojedzie i w góry, i nawet nad morze ;) Napisz do tych 2F i zobacz, co Ci zaoferują. A przeglądałam ich zdjęcia i są naprawdę ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesteście miłośnikami gór? czy tylko żeby ładne zdjecia były? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaiana
Myślę, że możesz się zgłosić do tego zakładu fotograficznego przy ulicy Bolesława Prusa. Przeglądałam ich portfolio i stwierdzam, że robią naprawdę dobre zdjęcia. Zerknij na ich stronę - 2f.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikola32
2f.com.pl i tylko on. Bardzo subtelne i piękne zdjęcia z sesji ślubnej mamy. A podczas wesela potrafił uchwycić takie chwile których byśmy się nie spodziewali. Po za tym bardzo dużo ich jest. Super naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×