Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakakkaka

frytkownica

Polecane posty

Gość jakakkaka

chce kupic ale nie wiem jak sie robiw niej frytki???? czy warto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkaka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Warto! Wlewasz olej, nagrzewa się i wrzucasz frytki i cała sztuka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanata
my dostaliśmy na ślub i niestety nie używamy.Frytki to śmietnik dla organizmu ,prawie żadnych wartość odżywczych sam tłuszcz,a ile oleju trzeba wlać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto. Ale przy zakupie warto też zwrócic uwagę na jej pojemność całkowitą i wielkość koszyka, a następnie porównać oba parametry. Często niestety frytownice są bardzo pojemne, jeżeli chodzi o olej, ale mają małe koszyki... Osobiście polecam mniejszą frytkownicę, ale z w miarę dużym koszykiem firmy Severin: http://www.tanieje.pl/product_info.php/cPath/26_47/products_id/858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś często używałam frytownicy ale teraz preferuję frytki z piekarnika. Do frytownicy musiałam wlewac dużo oleju a, ze często z mężem jemy frytki do jakiegoś kotleta jako szybki obiad ;) to musiałabym kupowac hektolitry oleju. Poza tym moja frytownica nawet po przykryciu w czasie smażenia śmierdzi a nie znoszę smrodu jedzenia w całym mieszkaniu :O Piekarnik jest w tym nie zastąpiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_k.
Piekarnik piekarnikiem, ale takich dobrych frytek jak z oleju to nie da sie w nim zrobić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na redcoon.pl bardzo fajną frytkownicę z Tefala. Podoba mi się że posiada specjalny element, który zapobiega przypalaniu resztek. Marka dobra, niezła cena i znakomita jakość - polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo frytownica to taki gadżet gdzie po prostu wrzuca się frytki do oleju i one robią się same. cała filozofia polega na umiejętnosci celnego wrzucenia gotowych zamrożonych frytek w odpowiednią przegródkę w frytownicy, ale wszystko jest pieknie opisane w instrukcji, więc dasz sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frytownica nie tylko do frytek! Można przyrządzić w niej wiele pysznych i okropnie niezdrowych dań np. krewetki w cieście, hot wings, taquitos itp... są to rzeczy, które przyrządzone na tradycyjnej patelni nasiąkną tłuszczem jak szalone i nie będą w ogółe chrupiące:( Od czasu do czasu można sobie pozwolić, frytownicę polecam trzymać i uzywać na balkonie lub na tarasie. Frytkownicę też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krewetki w cieście mniam... aż mi smaka twój post, herfashion, narobił :) Chyba sobie dzisiaj takowe zrobie po pracy na obiad :) W końcu frytownico-frytkownica z electro nie może się marnować i kurzyć w szafce gdy można robić w niej cuda na kiju... ym a raczej krewetki na kiju :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierzesz frytkownicę: http://www.1komp.pl/produkt-41-170-509-17902,frytkownice_frytkownica_moulinex_supralis_akg_243_%282_2_l___1_2_kg___1900_w%29.htm Lejesz olej, przygotowujesz frytki albo kupujesz i wrzucasz jak olej sie nagrzeje. Zresztą tak jak ktoś napisał wyżej: można na głębokim oleju robić mase rzeczy: od sajgonek po chipsy. To fajne urządzenie, bo nie zachlapujesz sobie całej kuchni i możesz sobie trzymać ten olej w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz ją kupić tylko z myślą o robieniu frytek, to ja polecam jednak zainwestować w dobrą mikrofalówkę. ja w mojej na programie crisp robię rewelacyjne fryty - bez dodatkowego tłuszczu, a są chrupiące i nie tak wysuszone jak z piekarnika. zresztą rozejrzyj się w moderni, spory wybór mikrofalówek mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie wiem.....
co to jest moderna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale frytki z mikrofalówki to nie to samo co smażone na oleju. Mi bardziej smakują właśnie te drugie. Kilka razy robiłam w mikrofalówce frytki i jakoś mi nie smakowały. W sumie taka frytkownica to dobry pomysł nawet się zaczęłam rozglądać za takim urządzeniem i sobie wypatrzyłam taką PHILIPS HD 6103 akurat jest wyprzedaż na electro.pl Philips to dobra marka frytkownic? Bo ogólnie to wiem, że tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wyszłam za mąż
A po ile znalazłaś ten model? Ja też chyba kupię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
166 złotych. W sumie na dwuletniej gwarancji i ma dużą moc. Nie wiem czy to ważne przy frytkownicach? Ale ładna taka biało niebieska :-) Będzie mi pasować do czajnika elektrycznego i opiekacza hihi :D W jakiej temperaturze najlepiej smażyć frytki w takim urządzeniu? Bo ta ma regulację od 150 do 190 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie lubię frytek z piekarnika, bo są takie suche, nie wiem, jak dla mnie w ogóle nie smaczne;/ Muszę czuć, że są dobrze wysmażone w głębokim oleju, a nie spieczone.... Dlatego frytkownica to dla mnie bardzo ważny sprzęt kuchenny ;) Nie jest top wydatek duży, bo za 150 zł można już kupić porządnego moulinexa http://www.medialux.pl/dzial/agd/kategoria/?id=164&prod=91393 i robić frytek do woli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelmer ma dobre frytkownice - długo służą i nie kosztują zbyt dużo, a poza tym maja sporo funkcji. Warto się porozglądać po sklepach z AGD, bo można coś tam ciekawego znaleźć. Nie ma co kupować pierwszej lepszej - dużo teraz takiego sprzętu i łatwo kupić jakieś badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klautel_Jacek
Witam, Dla osób szukających małych tanich frytkownic w kwocie poniżej 100 zł. Polecam Frytkownice Camry CR 4902 lub Severin 2408.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkariposta
a frytkownice Tefal niskotluszczowe ? co o nich sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafascynowanaana
ja kupiłam frytownice w sklepie tanioutlet.eu . Nie dużo zapłaciłam, mniej niż u innych sprzedawców i jestem zadowolona. Bo nie tylko frytki można w tym smażyć ale i kopytka podsmażyć, pierogi, wychodzą pyszne, kotlety można smażyć. Warto takie urządzenie mieć w domu. Bardzo szybko można przygotować jedzenie. Wiadomo - niekoniecznie zdrowe, ale czasami jak się ma mało czasu na zrobienie szybko ciepłego jedzenia to jest idealna sprawa!! Ja kupiłam DE LONGHI F28311 polecam bo jest świetna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz AGD, sprzętu audio, drukarki, telefonu, komputera czy potrzebnych akcesoriów? Wszystko to i wiele innych znajdziesz w najlepszym sklepie internetowym: http://www.e-import.pl/. Duży wybór i niska cena sprawiają, że chętnie tam wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×