Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Fun_skanka

Fun skan- znacie?

Polecane posty

Gość Fun_skanka

Jak w temacie. Jest to usługa w sieci Plus. Piszecie tam, podoba się komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytajka-no to super, gratuluję. Ja się wpisałam z myślą o niezobowiązującym pisaniu z ciekawymi ludźmi. A tam albo nagminne szukanie kogoś do seksu, albo wielkiej miłości. Każde inne podejście do tej zabawy jest piętnowane. Dziwne to dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajka z lesnego buszu
no ja mialam szczescie bo trafil mi sie ideal :) i w dodatku prawiczek, wiec nie rozmawialismy przez kilka piersych miesiecy wcale o seksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poznałam kilka fajnych osób, ale tak jakoś ciężko utrzymać takie znajomości. Jestem w związku i nie przekraczam pewnych granic, a to już tworzy jakąś barierę nie do przebycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajka z lesnego buszu
mi teraz najzwyczajniej szkoda na to kasy i czasu bo pisza tam teraz same malolaty wiec rozumiesz :)zreszta mam swojego M i nie mam juz po co szukac kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Always first
A ja mam wręcz przeciwne odczucia co do Skana. Poznałam tam sporo osób ale większość to zdesperowane buraki szukające wielkiej miłości, a nie mający zupełnie nic do zaprezentowania swoją osobą. Zero zainteresowań i pomysłu na zainteresowanie sobą. Z innymi nie dało się pisać bo robili więcej błędów w wyrazach niż było w nich liter. No a pozostali szukali oczywiście przygodnej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytajka z lesnego buszu
ale nie mozna wrzucac wszystkich do jednego worka, sa tam tez sympatyczne osoby z ktory mozna porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nikogo nie szukam. Jak mnie ktoś znajdzie to czasem piszę z nudów. Ale fakt, nie dość, że małolaty i podejście takie jak pisałam wcześniej to też mi szkoda kasy. Ogólnie jestem rozczarowana, trochę inne wyobrażenie miałam na ten temat. Myślałam, że ludzie sobie po prostu piszą i ok, a tu właśnie każdemu chodzi o coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tamtym roku na wakacjach pisałam z różnymi osobami na fun skanie przez jakieś 2 dni, po czym wyłączyłam tę usługę :O. Wszyscy pisali o seksie, nie wspominając już o "ktury", "rzebyś", "mogem" itp :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fun skanka
Może ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogadzacz
umawiam sie na skanie nieraz same mezatki mi sie trafiaja niezaspokajane przez mezow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lordii
o zgrozo niebieska wzgledem pisania smsów to są nie którzy dyslektykami i piszą jak piszą. Co do tego kto co szuka na fs to każdy szuka tego czego chce. A jeśli chodzi o cenę fs to są smieszne grosze tylko szkoda że sie trafiają naciągaczki na karty do tel, głupich szukajeie wśród rodziców swych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedelek
Mysle, tak jak wiekszosc z Was.Szkoda, ze wiekszosć szuka tylko seksu albo innych form zaspakajania swoich potrzeb czysto fizycznych,bardzo mało intlektu, duzo grubianstwa,Bawiłam sie tylko przez jedno popoludnie i stwierdzilam, ze nietety nie ten poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedelek
Sory za literowki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa1990
Ja poznałam również chłopaka na fun skanie i nie wyobrażam sobie zycia be niego, jestesmy razem juz ponad 2lata.Kochający, opiekuńczy,i bardzo za mną, zabawny, taki romantyczny smyk. Spotkaliśmy się po 2miesiacach i przez ten czas cały czas pisaliśmy regularnie, minął miesiąc kolejny i zostaliśmy parą:) Fakt, spotkałam się z paroma ale totalne nie wypały, jak nie ciapy to myślący tylko o seksie albo dzieciaki albo raz trafiłam na inteligenta to wynudziłam sie z nim na śmierć, gadał tylko o szkole[bo wtedy jeszcze chodzilam do szkoły, ale bez przesady zeby co 10minut pytać "co masz zadane?" , "co przerabiasz teraz z polskiego?" . Myślę, że jest to fajna rzecz ponieważ ja trafiłam na tego jedynego. Jeśli ktos szuka fajnej znajomości która moze stopniowo przerodzić sie w coś wiecej to polecam, nie bedzie łatwo na poczatku bo spotkacie kazdego typu faceta od ciapy aż po sexoholika ale zobaczycie trafi się taki jeden który być może was oczaruje tak ja mnie mój aktualny mężczyzna,którego tam poznałam. Trzeba próbować:) Warto się parę razy sparzyć a potem nabrać dystansu, trzeba uczyć się na własnych błędach. Przypomnijcie sobie ile facetów, których poznałyście realnie okazało się dupkami, tu bedzie tak samo, na wszystko potrzeba czasu. I to nie ważne czy real czy wirtualnie, wkrótce kiedyś się spotkacie i wszystko stanie się rzeczywistością. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMUSIATKO
CZEŚĆ MI SIE WYDAJE ZE SKAN SIE KONCZY WYSYŁAM SMSY I NIEMA ZADNIEJ ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba78
ona_ona to ja sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R00m
Ja jestem na skanie od 3 lat szukam kobiety nie szukam sexu bo taka tu poznałem ale szybko jej podziekowałem,bo nie tylko sex sie liczy szukam kobiety wrecz zony ale nie raniac kobiet trafiam albo na materialistki albo sexocholiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanetta
na skanie można poznać ciekawych ludzi,niestety zdecydowana wiekszość to ludzie nieciekawi intelektualnie... jedni szukają seksu inni żony...takie mają prawo,nie przeszkadza mi to... na skanie poznałam swojego obecnego męża oraz dwoje przyjaciół i można.naprawdę jest wielu ludzi,którzy chcą zwyczajnie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita powraca
ja poznalam przez fun skan mojego obecnego męża. chociaz akurat w tym czasie nie szukalam nikogo bo mialam problemy w domu. ale sie tak przytrafilo i jestem za to wdzieczna plusowi :-) odkad wymienilismy sie numerami wylaczylam fun skan raz na zawsze, bo wiecej nie potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agreścica
A ja wam opowiem moja historię...Tak dla przestrogi tak dla nabrania do tego dystansu a moze tak w nadzieji ze ktos madrego mi cos napisze na ten temat... Mam juz swoje lata jestem orawie przed trzydziestka zalogowałam sie pierwszy raz i poznałam jego napoczatku nie traktowałam tego powaznie ale z czasem zaczał przyjezdzac miło spedzalismy czas zakochałam sie bez pamieci mimo ze gdzies tak głebiej zapalała mi sie lampka ale jak to człowiek zakochany miłosc jest slepa bagetelizowałam to tłumaczyłam go ze on taki jest ze potrzebuje czasu ze nie lubi sie tłumaczyc z tego czy tamtego na któryms tam spotkaniu powiedział ze cyt: były juz takie trzy przede mna które chciały nim rządzić' tak mi powiedział na zaproszenie go zeby wszedł a on nie bo nie wiec olałam pokornie stuliłam uszeta zeby Pana nie urazic i tak sie to toczyło ja pisałam on skrzetnie korzystał głupia chce to przyjade bo cóz innego mam do stracenia a ja cóz miałam podejrzewac w koncu ta znajomosc trwała juz ponad poł roku przyjezdzał normalnie tak mi sie wydawało wchodził do mnie do domu to nie były tam jakies ukratkowe spotykania w aucie ale tez jak teraz madrzejsza o wiedze nie było słow kocham cie ?Skarbie Misiaczku zero jakis wiekszych detali o sobie tylko jego słowo bo niby czemu miała bym mu nie wierzyc jejku co ja nie przezywałam nieprzespane noce 10 lg nadwagi bo nie było tak normalnie tylko niby nic nie niepokojacego a jednak na 100 % nie normalnie I wiecie co w nasza pierwsza rtocznice napisałm mu smsa ze znamy sie juz rok i to nasza rocznicai on poprostu nie odpisał wiec uznałam ze nie mam juz sił tego ciagnac ze jesli mnie traktuje powaznie to odpisze po tygofdniu miesiacu czy cos w tym stylu a tu zaskok CISZA zero zadnego smsa nic JAK MOZNA PO PROSTU DO OSOBY Z KTÓA SIE BYŁO blisko poprostu olac ja cisza przewertowałam pół netu w odpowiedzi o co chodzi facetom jak milcza czemu cisza MÓWIE WAM TO NAjgorszy sposób ale jak to mówia cisza tez jakas forma odpowiedzi...kazdej nocy nim zasnełam modliła msie zeby cos sie wydarzyło zeby dowiedziec sie dlaczego do konca była ta głupia nadzieja ze wróci ze przeorosi ze to tylko nieporozumienie ze to jego sposób bycia itd i wiecie ci po pół roku jak juz chyba wypłakałam morze łez juz chyba sie pogodziłam ze to koniec chyba tak dla odreagowania zalogowałam sie powtórnie na fanskun po półtoraroku nieobecnosci bo jak poznałam Jego ja sie wylogowałam i On zreszta jak mówił podobno tez i wiecie co Długo nie trzeba było czekac oczywioscie ja sie zalogowałam pod innym nikiem i pojawiło sie zaproszenie od niego tego niku nigdy nie zapomne wiedziałm ze to on I co tym razem był nie MARIUSZEM tylko łukaszem bryyyyyyyyyyyyyyyyy zabawiłam sie pisałan to co chciał usłyszec ze jestem szczuplejsza młodsza i wiecie potrafiłdo tej nowo poznanej osoby pisac wyposac 500 smsów za jedna noc zadzwonic gdzie do mnie zadzwonił moze raz na ruski rok oczywiscie nie odebrałam bo by poznał mój głos nmimo ze nie słyszał pisał był zafascynowany fotografia mojej kolezanki wiem ze to chore ale ...to było taka moja zemsta pociagnełam to przez tydzien pisał mi wyznania ze cos juz zuje do mnie momo ze mnie poznał dopiero ze jestem miła sympatyczna mam poukładane w głowie i na dodatek jestem śliczna i jestem odpoiwednia kandytaka na zone dziewczyne bryyyyyyyyyyyyyyyyyy i nie wytrzymałam ujawniłam sie ze to ja ze pisał ze mna z ta osoba któa zostawił bez słowa wyjasnienia gdy pisał ze mna tzn z ta osoba pod która sie podszyłam to pisał cały czas ze szczerosc najwazniejsza ze on jest szczery i powiedcie gdzie ta szczerosc jak wiedziałam ze kazdy sms to łgarstwo a gdy sie dowiedział to...lnapisał tylko smsa " No i co? " CHORE JA CHYBA DO KONCA ZYCIA JAKOS TEGO NIE ZROZUMIE Wiem byłam naiwna do kwadratu ale wszystko zrozumiem ale zeby to tak bazowac na naiwnosci dziewczyn kurcze nie jestem dzieckiem mam swoje lata i rozumiem ze jesli cos nie pasuje to po prostu odchodze a nie ciagne tego tak długo trzeba byc chorym Jesli ktos to przeczyta to niech bedzie miał na wszystko przestroge i nie wierzy na ładne oczy słowa itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobryChłopak
Same zdesperowane brzydale zwałe mam z tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzony z warszawy
Bardzo szkoda że skan podaje Nicki z całej polski a nie z danego regionu!!! Ciekawi mnie też dlaczego Nicki gey-ów są podawane jako kobiet??? Czyżby było to pośrednictwo dla gey-ów??? Dostaje tylko takie propozycje. PODZIELCIE TO JAKOŚ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goddess20
Funskan=jedna wielka żenada. Do tej pory nie miałam pojęcia, że ludzie mogą być aż tak zakłamani!! Poznałam kilka osób - jedni mniej, drudzy bardziej interesujący. Tam aż kipi od seksu lub też od analfabetów! A gdy już znajdzie się faceta inteligentnego, z poczuciem humoru, milego, nie piszącego o seksie to okazuje się, że jest żonaty i to tylko taka gra, aby uwieść naiwne kobiety. Zawiodlam się i to bardzo na owej usłudze, mimo iż naprawdę można trafić na wartościową osobę to nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNY1169
@Goddess20 moze nie odkryje tym stwierdzeniem ameryki, ale przy odrobinie szczescia masz szanse poznac swojego wymarzonego faceta. Takiego, ktory bedzie mily i inteligentny, o duzym poczuciu humoru, a jednoczesnie bedacy singlem nie majacym jeszcze dzieci. Nie wspominajac o tym jak bardzo przystojnym moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam opowiem o moim życiu ,moze będzie to przestrogą mój facet tez tam poznał młodą i niby idealną kobiete 22 letnią a on 41lat opisywała sie że jest zaradna ze ma samochód ze daje sobie doskonale rade a okazało sie ze nie ma auta nigdy go nie miała telefony oddaje do lombarud bo nie ma z czego sie utrzymywac wykorzystuje starszych facetów rozbija związki ,i obiecuje złote góry a nic nie jest prawdą .Rozbiła mój związek facet mnie dla niej zostawił a ona stwierdziła ze biedaka nie wezmie i ma za małego penisa bo ona ma lepszych facetów co penisy mają po 25cm...A teraz jak został sam to chce wracac do mnie ale ja nie jestem wyjsciem awaryjnym wybrał młodszą wiec nie chce go ja sobie daje rade i jest mi dobrze samej,dostałam taką nauczke zyciową ze nie zaufam juz facetowi.....mój meil,jak chce ktos porozmawiac,monika456@onetpl.......................i ostrzzegam facetów nie wierzcie we wszystko co kobieety mówią kazdy sie dobrze chce opisac ale zaczym go nie sprawdzisz to nie ufaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×