Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pumeksol

garnitur - doradźcie, proszę!

Polecane posty

Gość pumeksol

Z jakiego materiału są najlepsze garnitury? Wiadomo, chodzi o to żeby sie nie gniotły i się fajnie układały. nie błyszczały... acha i co myślicie o marce VISTULA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
a tu tym bardziej :( NIKT MI NIE CHCE POMÓC!! ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepach wiekszosc garniturow jest wykonana z welny czesankowej, najlepszym materialem jest welna z podgardla lamy andyjskiej i prosze sie nie smiac bo tak jest w rzeczywistosci. Najlepiej jest uszyc garnitur na miare, ale ceny w pozostalych firmach rozpoczynaja sie od ok.9 tys w Ermanegildo Zegnie, ale mozna rowniez zamowic sobie exclusive za 50 tys gdzie guziki wykonane sa z bawolego rogu. Najwazniejsze rzeczy na jakie nalezy zwracac uwage to guziki te przy mankietach nie powinny byc atrapami, ostatni zawsze nosi sie rozpiety. Material, jezeli potrzemy garnitur palcami powinnismy wyczuc dwie warstwy. Ja osobisicie polecam robiony na miare w Vistuli z serii Lantier hand made cena od 1,1tys do 2,5 tys... a co do samej firmy to chyba jednyna komercyjna dostepna na rynku, ktora robi \"porzadne\" garnitury. Szyte na miare mozna dostac jeszcze na Swidnickiej we Wroclawiu, Krakowie i Warszawie ostatnie dwa salony szyly m.in dla Andrzeja Wajdy na oscarowa gale i dla Tomasza Kammela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defghjkldftghj
kupowalem ostatnio w vistuli i jestem zadowolony, polecam, mi chodzilo przede wszystkim o to zeby byl dopasowany i dobrze lezal, mam wiec szary garnitur, swietny na uroczysta okazje jak i na wyjscie nieformalne, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Pavlo
ja ostatnio widzialem swietne garnitury w sOliverze. w sumie wsztstko tam znajdziesz do garnituru wiec za jednym razem mozesz zaopatrzyc sie we wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materna
to tam maja garnitury? :O łoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekP
Witam, Najlepsze są materiał z wełny mogą być wzbogacane równie szlachetnymi dodatkami takimi jak kaszmir czy jedwab. Zobacz na te modele: http://www.cafardini.com/#models

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia ha
ja się nie znam zbytnio na materiałach na garnitur, ale wiem, że jedna firma szuje garnitury i smokingi i mają do wyboru różne tkaniny, doradzą najlepiej, co wybrać i jak to się różni cenowo, można dzwonić codziennie 7-19 do http://www.spilliaert.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, uszyty na miarę to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriella88
Materiałów i krojów jest obecnie całe mnóstwo na rynku :) Ciężko dopasować garnitur do sylwetki dlatego też mój mąż uszył sobie garnitur :) Wybraliśmy się tutaj http://modatz.pl/ , Szyją z bardzo dobrych jakościowo tkanin, z tego co wiem, to z angielskiej i włoskiej wełny i bawełny. Dodatkowo też można uszyć sobie koszulę na miarę ( też ciężko jakąś dopasować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatana
Niedawno jak mieliśmy z mężem ślub jego kumpla to garnitur kupił w Fashion House pod Piasecznem. Te centra handlowe są trzy takie w Polsce, a w nich ponad 120 sklepów. Mają sporo męskich marek i można sobie wybrać garnitur w rozsądnej cenie i dobrej jakości. Teraz od jutra zaczyna się znów promocja "tydzień za pół ceny" więc może też uda się kupić garnitur bardzo okazyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne garnitury ma http://bytomski.eu/oferta/ Koszulę i krawat też tam dobiorą. W odpowiednim, dobrze uszytym i dobranym garniturze każdy facet będzie wyglądał świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgf
Najlepszym wyborem w kwestii modowych inspiracji jest Ralph Lauren sklep www. Jest to miejsce, w którym można znaleźć najlepsze propozycje wiodącej światowej marki. http://elegan.pl/pl/c/Ralph-Lauren/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesanttttt
wejdź na stronę pako lorente- mają bardzo duż propozycji teraz na ten sezon. I co najważniejsze są bardzo dobre jakościowo i cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniechhhhhhhhha
Jak dla mnie pako ma teraz świetną ofertę. Klasyczne, stonowane garniaki w przystępnych cenach. I co ważne w wielu rozmiarach. Mój mąż do najszczuplejszych nie należy a jednak udało nam się znaleźć coś też dla niego XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ma tylko z Lancerto. Genialne są do prasowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

a koszule w takich dużych rozmiarach ?? np 53?? to jest ciężką sprawa kupić coś fajnego. może macie jakieś źródła potrzebuje taką koszule dla męża na sylwestra.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

nikt nie ma żadnego sklepu z koszulami o dużych rozmiarach ?? a sklep internetowy https://swiat-koszul.pl macie jakieś opinie , będę wdzięczna aza każdą podpowiedz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deriszka

w noor.pl mają świetne gajerki męskie! i szczerze mówiąc mój mąż ma pare takich w szafie i bardzo sobie chwali! i bardzo jest zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna888

Bardzo dobre jakościowo garnitury mają w pako lorente. Koszulę i krawat też tam dobiorą. W odpowiednim, dobrze uszytym i dobranym garniturze każdy facet będzie wyglądał świetnie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccelina8

Dokładnie, a w Pako Lorente pomogą Ci wszystko dobrać. Ubiorą Cię od stóp do głów po prostu magia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

kupiłem w Pako Lorente garnitur na ślub brata, mam nadzieję, żę będzie dobry, jak przymierzałem to dobrze się czułem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W pierwszej kolejności powinniście się rozejrzeć za sprawdzonym producentem ubrań męskich. Ja osobiście polecam wam skontaktować się z firmą www.victor-moda.pl Oni produkują eleganckie garnitury w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy komuś na jakości i przede wszystkim dopasowaniu to mogę polecić garnitury szyte na miarę od Hegg. Tylko trzeba odpowiednio wcześnie się skontaktować, bo czeka się 6 tygodni na wykonanie, ale warto 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×