Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Truskawkowa malina

Gdańsk, Gdynia czy Sopot?

Polecane posty

Gość Truskawkowa malina

Od września przenoszę się do Trójmiasta. To wiem na pewno. Ale zastanawiam się, w którym mieście mieszka się najlepiej? Chcę się już totalnie przenieśc do Trójmiasta i tam układać sobie życie i mam pytanie, które z tych miast jest najlepsze do osiedlenia się na stałe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez różnicy i tak wszędzie trzeba jeździć tą straszną kolejką miejską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdynia, bo nowe bloki, bo przestrzennie, bo taniej niż w dwóch pozostałych. No i jak by co zawsze możesz szybko podjechać SKM do Sopotu i Gdańska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdynieznajde
Gdańsk jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite128
gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowa malina
Na razie widzę, że przewagę ma Gdynia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowa malina
Może kotś jeszcze mógłby sie wypowiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdynia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałam w Gdańsku i studiowałam w Sopocie a teraz mieszkam 10 km pod Gdańśkiem i powiem tak Sopot - cenowa masakra Alma i zwykłe sklepy większemają ceny jak z kosmosu mieszkania drogie wynajem też, a co to Sopot, Gdańsk pełno stukniętych lechistów trzeba uważać jak mecze są bo można zarobić w puchara - to do facetów- kobiet na szczęscie nei atakują. Generalnie ceny są znośne jak masz więcej kasy to mieszkasz we wrzeszczu albo oliwie starej jak mniej to na jakimś śmierdzielowie na szadułkach a jak średnio to na przymorzu i masz blisko morze i tramwaj, ceny są znośne. Gdynia - tutaj mają tez dresiarzy meczowych klub arki tez trzeba uważać na idiotów ceny są przeciętne ale komunikacja troszkę gorsza - tramwaj w Gdańsku w korku nie stoi za to Gdyńskie trajtki stoją godzinami jak inni. Ja wybrałabym Gdańsk bez mrugnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy , jaka dzielnica. na pewno Sopot ( ale mieszkania najdrozsze). Gdynia Orłowo, ew Wzgorze,Redlowo, Srodmiescie, w Gdańsku Oliwa, Wrzeszcz Zasada - od Gdanska do Sopotu najlepsze dzielnice sa od SKM w góre ( na pd) W Gdyniu na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdańsk albo wrzeszcz albo główny. Ja mieszkam w Matemblewie i też polecam ale tylko jeśli nie jesteś zdana na komunikację miejską. NIe ma zadnych nocnych a w dzien jezdza co godzine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Matembloewa niestety stoi sie w korkach, obojetnie , czym jezdzisz. Trzeba wybierac blisko SKM lub przyszłej kolei metropolitalnej. O samochodzie lepiej zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby tak ale i tak lubię moje Matemblewo. Mam wygodny dom i w sumie niedaleką odległośc do centrum pomijając korki:P Ale jeśli chodzi o centrum to we wrzeszczu bardzo fajne są te apartamentowce Garnizon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety te do kupienia w Garnizonie maja np okno w okno z sasiadem a ceny z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Trojmiescie lepiej sie wstrzelic w rynek wtorny, bo nowe osiedla w dobrej lokalizacji maja kosmiczne ceny ( lpeiej za pol tego kupic cos sterszego obok), a te tansze nowe sa na zadupiu, wiec pol zycia traci sie na dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź tu nie przyjeżdżaj nikt cie tu nie chce mamy juz dosyć słoików masakra zawsze będziesz mieszkancem drugiej kategorii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkowa malina
Właśnie tak myślałam, że Sopot będzie najdroższy. W sumie od początku zastanawiałam się tylko albo nad Gdańskiem, albo Gdynią. Dzięki za podpowiedź w jakich dzielnicach najlepiej mieszkać :) Mam nadzieję, że jak po roku akademickim pozwalniaja się mieszkania to znajdę coś fajnego do wynajęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdańsk lub Sopot, bo tam rządzi Lechia :classic_cool: PS. W Trójmieście bez zmiany, Lechia Pany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdańsk lub Sopot, bo tam rządzi Lechia :classic_cool: PS. W Trójmieście bez zmiany, Lechia Pany :classic_cool:" Dokładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkaU
Tez słyszałam , że w Sopocie bardzo dobrze sie mieszka. Widziałam też że można sobie spokojnie poszukać tutaj http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-sopot/ mieszkania. takie wirtualne targi mieszkaniowe bardzo ułatwiają poszukiwanie mieszkania. Bo nie musisz teraz jeździć specjalnie żeby szukać mieszkania tylko wszystko można załatwić siedząc w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdynia zdecydowanie,Sopot masakra tłok nawet po sezonie jest masa ludzi ja mieszkam w Sopocie i nienawidzę go coraz bardziej a przez ostatnie 20 lat mieszkałam w Gdańsku Gł też w niezbyt cichym miejscu bo na starówce ,gdyby moja rodzinka zechciała przenieść się do Gdyni to ja bardzo chętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubię jeździć do Sopotu, wiem, że tam na pewno nie będę się nudzić, nocleg sobie można bardzo fajny załatwić np. w http://www.victus-sopot.pl/ w Sopocie jest dużo atrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdynia jest naprawde spoko :) i restauracje :) www.mariaszek-gdynia.pl jak juz jestes to zajdz do tej knajpki i spróbuj samych pysznych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że najlepszym miastem, aby osiedlić się na stałe jest Gdynia. Mieszkam tam z siostrą od trzech lat i póki co nie znudziło mi się to miasto wcale. Ale będziesz wynajmować mieszkanie, dom? Czy chcesz coś kupić? Popytaj może najpierw o ceny mieszkań w różnych tych miastach… i dopasuj czynsz do Twoich możliwości finansowych. W każdym bądź razie, jeżeli przenosisz się do Trójmiasta, to przyda Ci się sprawdzone biuro nieruchomości http://www.jagielska.com.pl/ . Mają bogatą ofertę mieszkań, domów, działek… i wygodną wyszukiwarkę. Możesz tam zaznaczyć szczegółowe parametry wyszukiwania; rynek wtórny czy pierwotny itd. Dodatkowo doradzają w kwestii ubezpieczeń, kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos moze ze swoich doswiadczen polecic firme przeprowadzkowa www.przeprowadzkigdansk.eu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Gdynia to tylko fajne nieduże mieszkanie które ewentualnie można turystom wynajmować będzie, może Bernadowo Park? Niedrogo i lokalizacja niezła http://www.bernadowopark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja studiuje w Sopocie na ssw http://www.ssw.sopot.pl/ i uwazam, ze Sopot to super miejsce :) Nie dosc ze fajne zaplecze jesli chodzi o restauracje, kluby to jeszcze sporo się tam dzieje: wystawy, koncerty :) nie wybrałabym innego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parala
Zdecydowanie Sopot! Ja ostatnio zawędrowałam z kumpelami do Alcatraz, był wieczór dla pań, extra zniżki i fajna muza, bawiłam się po prostu świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×