Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mizianka

gdybym miala wieksze piersi, moj facet...

Polecane posty

Gość mizianka

mialby czesciej ochote na seks ze mna... taki tekst wczoraj ulyszalam :/ zwalilo mnie na ziemie i zasypalo mulem:/ dwa lata blogiego zycia w nieswiadomosci poszly sie yyebac. wiedzialam ze woli duze, a moje do takich nie naleza ale uslyszec t aki tekst to jakby dostac w morde. jestem wysportowana, wysoka, chodze na silownie i biegam, dobrze sie odzywiam i wygladam calkiem niezle i myslalam ze jestem dla niego atrakcyjna a tu sie okazuje ze to wszystko moge sobie w doope wsadzic bo cycki mam male:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To unikah sexu, jak sie zapyta czemu to mu powiedz ze jakby mial większego to byś częściej miala ochote na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piersi są bardzo ważne a co ty myślałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizianka
no ok wazne ale chyba nie najwazniejsze tak? i skoro mu sie to az tak nie podoba to moglby mnie w doope kopnac na samym poczatku. skoro jest ze mna i twierdzi ze jestem dla niego atrakcyjna, to mogl sobie ten tekst darowac. podoba sie to siedz cicho, nie podoba sie to zmien. a nie takie wyznanie i zdziwienie ze ja sie dotknac nie dam i placze ciagle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak mozna powiedziać tak komuś kogo kochamy...widać on raczej tego nie czuje. bo nawet jak się ma jakieś preferencje to partnera się kocha i tyle, i to sprawia, ze jest on wyżej niż ktokolwiek inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy chce duże, nie każdy się przyzna Masz może ładną buźkę i byłaś chętna to cię wziął Po takim tekście (2 lata cię nie uświadomił to już mógł sobie darować) powinien dostać kopa w tyłek a ty jeszcze pytasz o to na forum, litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizianka
No wlasnie chyba to mnie najbardziej zabolalo..jak on tak mogl mi to w twarz powiedziec twierdzi ze gdyby nie kochal niebylby ze mna i ze jest szczery bo ja tego w zwiazku oczekuje. Wiec generalnie sama sie prosilam...Ale czy kobieta chce znac az tak brutalna prawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizianka
Ja nie pytam, bo mam swoj mozg. Ja wyrzucam tu moja frustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech idzie do takiej z dużymi balonami. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10 01
a kazda kobieta chce super klatę itd? jakby mój miał może i fajnie by bylo, nie wiem, wiem tylko, że on miałby z tego ogromną radochę :) ale nie miało by wpływu na nasze uczucie i chęć chodzenia do łózka widziały gały co brały i jak się kocha to nie ma znaczenia, przeciez pożąda się osoby a nie jej elementu. innymi slowy jak będziesz chora, i się zmieni Twoj wygląd to może już w ogóle nie będzie z tobą seksu uprawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednaola
możesz sie zemścić , jest wysportowany ? Ma "kaloryfer" ? Skoro nie, to powiedz, że Tobie się marzy wysportowany facet, proste. Co to za facet, kocha Cię za cycki ? Idiota, jak mu się marzą duże to siech sobie taką znajdzie. a Ty głowa do góry, pewnie nie jedna dziewvzyna chciałaby wyglądać tak jak Ty ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizianka
Wrednaola dzieki:) wygalam calkiem niezle i nie mialam nigdy problemow z facetami a tu taka akcja...on Adonisem nie jest, ale jak ktos napisal nie kocha sie za jeden element ciala tylko za caloksztalt..podobno...zycie weryfikuje takie prawdy zyciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
pewnie chciał cie obrazić. Kobieta nie składa sie tylko z piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bardzo lubię duże piersi, ale to nie jest priorytet, który musi kobieta spełniać, zwłaszcza kiedy jest zgrabna jak ty. On zachował się jak d**ek. Pomyśl poważnie nad tym związkiem, bo kiedyś mu się trafi okazja zaliczyć laskę z dużymi piersiami i nie wiadomo czy cię nie zdradzi. Nie znam go, ale bardzo prawdopodobne, że gościem rządzą instynkty i różnie może się zachować pod ich wpływem, nawet jak wcześniej mówił, że kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10 01
ee, po co się mścić na pacanie. kopnąc w tylek i tyle, niech szuka sobie i wysportowanej i cycatej. bo pewnie już Twój płaski brzuszek czy jędrne posladki nie przeszkadzają :D szkoda, że az 2 lata mu to zajęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chciałaś szczerości to ją dostałaś, poza tym teraz przynajmniej wiesz, że wasze życie seksualne zawsze będzie kiepskie bo nie masz dużego biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Widziałem dziesiątki tysięcy nagich kobiet i uwierz mi perfekcyjne ciało ma mniej niż 1 % .. więc super sylwetka to nie jest norma , to jest rzadkość .. Ile dziewczyn ma taką budowe ? Na pewno nie więcej niż 1 procent http://www.kindgirls.com/video/emily_bloom2/202/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co widziałeś na necie się nie liczy, poprawione photoshopem zdjęcia zawsze są z******te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to po takim tekście już byłby koniec związku. Nie potrafiłabym się już z nim kochać, bo cały czas w podświadomości słyszałabym te jego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, nigdy przy nim nie płacz i nie okazuj mu słabości. Zniknij na wiele godzin i wróć rozanielona, żartuj i uśmiechaj się do siebie. Bądź tajemnicza i nieobecna duchem (ciałem zresztą też). Żartem mu powiedz, że tym wyznaniem otworzył jakąś furtkę i masz zamiar się wymykać przez nią na spotkanie nowego, myślałaś, że zakazanego do tej pory. I w bardzo frywolny sposób wytknij mu jakiś jego niedostatek (na tle seksualnym) Mężczyźni lubią zołzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Wiesz co jest normą ? Normą jest ciało niedoskonałe .. 90 % ludzi ma jakies mankamenty.. Moim zdaniem trafiłas na dziwnego kolesia , bo gdybym ja mial dziewczynę , która ma mały biust miseczkę A czy B , to nie robiłbym z tego żadnego problemu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10 01
"Mężczyźni lubią zołzy." serio? po takim tekście byście się starały o jego uwagę? masz choć trochę pewności siebie i godności? :D to juz żałosne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczupłe i wysportowane dziewczyny mają zawsze mały biust, duży mają grubaski, które mają wszędzie dużo tłuszczu, ewentualnie te, które zrobiły sobie sztuczne cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizianka
znow sie poplakalam, bo po prostu nie moge przelknac jak tak mozna powiedziec. no jak? skoro jakos ujde w tlumie i jest ze mna niech zamknie swoja wielka klape i siedzi na d***e! wiecie, ja bym nie potrafila tak brutalnie wygarnac facetowi jego negatywy, jak sie kocha i jest sie razem to po prostu takie rzyczy to kropla w morzu. czy tylko kobiety takie sa? ze jak kochaja to inne sprawy sa drugoplanowe? czy faceci przez to ze latwo oddzielaja seks od milsci potrafia byc tak brutalni w swoich stwierdzeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo takie które natura obdarzyła dużym biustem. Można być szczupłym i mieć duże piersi, ale akurat to jest nieważne w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10 01
Twój facet to d**ek, ale nie wszyscy tacy sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo. spie**alaj spamerze. kolejny temat niszczysz nagimi fotami tak, lasce która ma mniejsze i chłopak jej to powiedział na bank robi się miło jak wklejasz te foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyraźniej on jest jednym z tych facetów dla których duży biust jest bardzo ważny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×