Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikser34

gdzie ćwiczyć w warszawie?

Polecane posty

Gość mikser34

znacie jakieś fajne siłownie, miejsca z jogą albo zumbą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinna79
jest super miejsce niedaleko Andersa w Warszawie. takie niepozorne, ale prowadzący super! wejdź sobie na fanpejdż mojanowafigura to tam jest taka mapka tworzona przez użytkowników fit miejsca figury. może znajdziesz sobie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamas
W GoldsGym na Wilanowie - świetne miejsce, doskonale przygotowane, basen, zumba, atrakcje. Chodzę tam od dłuższego czasu, szczególnie lubię ich zajęcia z zumby - można się naprawdę doskonale pobawić ;-) No i przede wszystkim, w końcu tracę na wadze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszukiwarka zajęć fitness
fajne ćwiczenia znajdziecie w wyszukiwarce zajęć fitness.pl przykładowo wyszukiwania Zumby w Warszawie Zumba Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatkar
Na Targówku masz na przykład Saturn Fitness, fajny klub, tanie karnety, studenckie za 69 zł miesięcznie, dużo sprzętu, czysto, ładnie schludnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pradze południe jest Akademia Walki - http://akademiawalki.com/ polecam serdecznie :) oprócz fitnessu, zajęć typu zumba, latino, jest też zwykła siłownia i zajęcia z sztuk walki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł8825
Masz jeszcze Saturn Fitness Bielany to jest filia Saturn Fitness Targówek ja mam bliżej na Bielany byłem w obu i nie ma między nimi sporej różnicy w jakości obie siłownie trzymają poziom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam byłam tez polecam bardzo fajny klub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beroskeirs
Tez jestem za saturn fitness, bardzo dobra siłownia. Ale jak nie widzisz różnicy między tą na targówku, a tą na bielanach to powiem, że na bielanach jest minimum basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł8825
Może i tak ale są zupelnie inni ludzie. Ja wolę tą na targówku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati2rc
Każdy ma po prostu inny gust i na to też warto zwrócić uwagę. Ja lubię ćwiczyć kiedy jest mało ludzi na siłowni i nie przeszkadza mi to jaki jest trener.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benios
Też tak mam ale lubię ćwiczyć razem z kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacqueline86
To ja polecam skorzystać z wyszukiwarki zajęć i klubów sportowych https://fitplanner.pl , dla miasta Warszawy masz tutaj spis klubów i ich ocen https://www.fitplanner.pl/warszawa , konkretne zajęcia wyszukasz wybierając kategorię zajęć, możesz też wyszukać wg dzielnic w Wawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie jedną z nowszych i już najlepszych siłowni w Warszawie ? Jak nie to polecam stronę od Papaja http://papajgym.com/ , siłownia ma parking strzeżony, zajęcia indywidualne i grupowe.. Cross fit, siłownia, aerobic ;D do wyboru do koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoltziah
Akademia Walki jest świetna! Dopóki mieszkałam w Wawie chodziłam tam na Zumbę i było genialnie! Strasznie mi tego brakuje teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam akademię na kinowej. Świetny sprzęt i instruktorzy. Do tego bardzo miła, przyjemna atmosfera, co nie zawsze jest takie oczywiste. karnety tanie, jak ktoś ćwiczy rano, to już wgl grosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszą opcją jest trenowanie z EMSem. Ja z Kabat mam nabliżej na coś takiego do Hifitu w Józefosławiu. Opłaca się mega, szczególnie jeśli chodzi o oszczędność czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od siebie mogę polecić Hifit studio. Co prawda to pod Warszawą w Józefosławiu, ale jak ktoś mieszka na Ursynowie jak ja, to i samochodem i komunikacją dojeżdża się bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akademia walk! Wiele miejsc wcześniej sprawdzałam, ale na dłużej zostałam dopiero tam! Świetna ekipa, dobre ceny, czego chcieć wiecej? :) No i nowy sprzęt! podstawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akademia walki - ja tam trafiłam trochę przez przypadek, ale jestem już z nimi ze tak powiem, od pół roku. I nie mam zamiaru zmieniac ich na nic innego! Po prostu spełniają wszystkie moje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zumba w Gravitanie.. Niesamowite i najlepsze przeżycie! POLECAM :D chodziłam i chyba zdecyduję się znów na jakieś zajęcia u nich :) nie trzeba się co zajęcia zapisywać, można przychodzić kiedy chcemy :) chodziłam też w inne miejsca, ale W Gravitanie pierwszy raz spotkałam się z takim świetnym podejściem do sprawy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka199001
Teraz już nie trenuję, ale kiedyś lubiłam trenować w Gravitanie jak jeszcze mieszkałam na Targówku. Nawet na tą wspomnianą wcześniej zumbę chodziłam i poznałam super babeczki - z niektórymi mam kontakt do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na zumbę do Akademii Walki na ul.Kinowej, świetne miejsce a zajęcia bardzo mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa199202
Ja chodzę do Gravitana , czysto, ładnie i zawsze mam przestrzeń dla siebie a nie lubie zatłoczonych siłowni. Do tego woda ogólnodostępna i miły personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Akademia Walki na Kinowej, miejsce godne polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×