Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie iść na Sylwestra, jeśli nie mam znajomych?

Polecane posty

Gość gość

Mogę iść nawet sama, tylko gdzie. Myślałam o filharmonii, ale nie chce mi się wbijać w wieczorową kieckę. Rzucajcie jakieś propozycje, muszę zniknąć z domu, bo brat z laską będą później w naszym domu i nie mam ochoty jak nołlajf siedzieć w chacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jesteś nołlajfem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem. To, że nie mam gdzie iść na sylwestra (a nie będę się wciskać do kogoś na chama, kogo znam słabiej) tego nie oznacza. Chyba, że dla ciebie cały sens życia to znajomi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 21 lat, ale jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz 21 lat to nie musisz nie wiadomo czego chcieć na sylwestra. Polecam się porządnie wyspać ze stoperami rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mam gdzie iść.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba napisałam wyraźnie powód.. tak nie byłoby problemu. Nie mam ochoty siedzieć jak oni tu będą, a przyjdą prawdopodobnie już koło 3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie woj.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytajcie mnie, bo i tak z wami nie pójdę i nie będę praktykować śmiesznej desperacji z obcą osobą. Ja pytam, gdzie iść SAMEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz znajomych i boisz się ludzi najlepiej idź do psychiatry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na maraton filmów erotycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na maraton filmowy do kina? ;) I można kogoś poznać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak w tym wieku mozna nie miec znajomych. :p No ale ok. Jak Ci tak bardzo zalezy na tym sylwku to popytaj moze na jakis forach ;) czy nie chcialby kto z Toba isc. Pewnie jest wiecej takich osob. Moze na zorganizowana impreze juz za pozno ale chociaz na rynek albo w domu posiedziec ? ewentualnie chodz cala noc po cmentarzu (nikt nie zauwazy) a do domu wroc po 6 i powiedz ze jestes taka zmeczona po zabawie ze idziesz spac :P i nikomu nie bedziesz musiala sie tlumaczyc, najwyzej na drugi dzien wspomnij ze bylo z***biscie i koniec tematu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo znam parę osób ze studiów, które idą na ten maraton :P za którymi w dodatku nie przepadam. gdzie się boję ludzi? po prostu to CHOLERNA desperacja, iść na Sylwestra z kims obcym. W zeszłym roku (bo w sumie to moj 3 samotny sylwester, wcześniej zawsze gdzieś się bawiłam) dla jaj z matką zamieściłyśmy ogłoszenie o Sylwku i faceci z innych województw chcieli przyjeżdżać, a była już 1-2 w nocy. Ew. gdybym naprawdę wiedziała, że to ktoś spontaniczny, normalny, ale wiadomo że to trudno sprawdzić. Więc generalnie odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, po cmentarzuuu! Chyba bym umarła ze strachu :D ja też nie wiem, czemu nikogo nie mam. Parę osób siedzi za granicą (2 kumpli), z resztą kontakt się urwał. A ja wychodzę sama do ludzi, umiem pierwsza zagadać etc. Ale zacieśniać kontakty już gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boisz się ludzi bo -uciekasz z domu bo ktoś przyjdzie :P -nie masz znajomych :o -nie pójdziesz gdzieś tam bo ktoś tam znajomy będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle obudziłaś się za pięć dwunasta. Myślałaś, że w tym roku nie będzie sylwka? Zrób sobie o 11 lewatywę z dziurawca i całą noc spędzisz na kibelku. Będziesz mieć z głowy i nie będziesz zdesperowana, żeby poznawać nikogo nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym olała to ze znam kogoś kto idzie na maraton i bym poszła sama... Możesz tez isc na jakas otwartą dyskotekę czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskoteka to nie mój klimat muzyczny :) patrzyłam za takimi sylwkami z muzyką jaką ja lubię, ale niestety.. Do tego kina idzie też właśnie brat z laską >< nie mam ochoty lazic sama i spotykać ludzi jak głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w tym dziwnego, że chcę iść na Sylwka, żeby się nie spotykac z bratem i jego laską? NIE MAM na to ochoty, po prostu. Może jeszcze w papciach ich powitam :P. Nie znacie moich braci, ten brat jest tak wredny, że sobie ze mnie jaja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a duże to twoje miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota wam poradzi
może teraz nie lubisz tych znajomych ze studiów. po maratonie filmów erotycznych może to ulec gw/ałtownej zmianie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże. Jakich kurka filmów erotycznych? xd co wam z tym odbiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 26 lat i nie mam już znajomych wszystko posypało się po studiach bo nawet niedobitki bezczelnie zadawali proste pytania obcym ludziom i zdobywali partnerów a ja się nie ośmieliłem bo nie potrafię być sztuczny nawet przez chwile aby się komuś przypodobać a do tego potrzebny jest długofalowy wyrafinowany plan i taka jest prawda o początkach związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na twoim miejscu bym wyjechała do innego dużego miasta z noclegiem i po prostu poszła na rynek i tam powitała sylwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BTW filmy erotyczne są nudne. Próbowałam kiedyś oglądać, ale dla mnie nudne i durne toto jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota wam poradzi
nam odbiło? a kto ucieka przed bratem na cmentarz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×