Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misiunia29

GDZIE JEDZIECIE W PODROZ POSLUBNA ????

Polecane posty

Gość misiunia29

Gdzie lecicie w wasza podroz poslubna? My od roku mamy zarezerwowany Mauritius. Lecimy 1 wrzesnia:) Byl tam ktos, jakie wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia29
jest tam kto puk puk;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my lecimy na floryde, Orlando, bedziemy tam tydzien a w drugim tygodniu plyniemy na wycieczke na Bahamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia29
aaaa kotki dwa - zajebiscieeeeee, zazdroszcze, a od dwana mieliscie zarezerwowana ta wycieczke???? ale bedzie napewno fajnie:) my tez zastanawialismy sie nad bahamami, ale zwyciezyl mauritius:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Mauritiusie byli znajomi w zeszlym roku, widzialam zdjecia,piekna wyspa, mam nadzieje ze sie sie kiedys wybiore. Znajomi byli bardzo zadowoleni, lecieli w polowie pazdziernika i mieli piekna pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna była od początku
Mauritius piękny, jak z bajki, wgooglowałam sobie :P ile płacicie za wycieczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia29
ooo no to super, mam nadzieje, ze i nam bedzie sie podobac:) zycze udanej poslubnej zatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia29
my rezerwowalismy prawie rok temu, zaplacilismy ok 7 tys zł full inclusive z biura podrozy thomas cook.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarezerwowalismy wszystko rok przed wyjazdem, oboje mamy wizy wiec nie trzeba bylo sie martwic cala rozprawa wizowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jak dlugo lecicie? tez sobie wygooglalam zeby sobie pamiec odswierzyc, piekne miejsce bedziesz miala podroz poslubna jak z bajki. U nas podroz jest podzielona rowno i sprawiedliwie,narzeczony kocha stany i dlatego lecimy do Orlando a ja chce na wyspy i pod palma drinki saczyc i z tad bahamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia29
lecimy na 12 dni, chcielismy dluzej, ale koszta:O marzyly nam sie mauritius i malediwy od 10 lat:) aaa ktoki 2 - uwazam, ze bedziesz miala rownie bajkowo, ja w stanach zakochana jestem do szalenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna była od początku
7 tys. za osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajcie ze zrozumieniem
chyba dolarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajcie ze zrozumieniem
oj sorki, jednak złotych. Tanie te wycieczki, jak znaleźliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia29
biuro podrozy Thomas Cook, maja duzo tanich ofert, mieszkamy w UK,a to biuro jest wlasnie angielskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdf
Seszele z tymże zakwaterowanie na katamaranie także wycieczka bardziej pływająca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yabadabadu
Ale świetna podróż poślubna:) To teraz zresztą bardzo mało popularna forma spędzenia czasu po weselu:0 Mało kto moźe sobie na to pozwolić:0 Jestem jednak jak najbardziej na "tak', obiecałam sobie,że kiedyś w taką podróż się udam:) Wybrałabym jednak jakieś spa, pewnie nad morzem( czytałam gdzieś o primaveraspa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek..
Miala byc Madera, ale ostatecznie jest Kreta, bo znalezlismy tansza oferte ;) Mamy zamiar troche polezec na plazy i troche powloczyc sie po wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie lepiej.
mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca sukni.............
prawdopodobniej nigdzie ... a jeśli już to na 3 dni gdzieś w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasi znajomi tez byli na Mauritiusie z biurem Thomas Cook i wrocili zachwyceni. Zdjecia piekne. My mielismy nieco mniejszy budzet i bylismy w Chorwacji z Funclubem i tez bylo cudownie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my jak zwykle byliśmy oryginalni i zafundowaliśmy sobie tygodniową objazdówkę po Polsce po zabytkach Dolnego Śląska. Tylko my, nasza alfa, mapa i droga:) No ale to trzeba lubić, my akurat obydwoje kochamy jazdę autem:) Od tej pory co roku na rocznicę ślubu jeździmy na podobne wyprawy (w tym roku pewnie jakiś krótszy dustans będzie, bo będę w 6 miesiącu ciąży;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem. W podróż poślubną to najlepiej jednak gdzieś za granicę, ale oczywiście jak kto woli. Mnie się marzy jakaś wysepka grecka. Moi znajomi byli na rodos - wynajęli skuter, jeździli po wybrzeżu. Ja sobie ofert szukam na allinclusive.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiooooooo
do Włoch, Rzym, Mediolan, Asyż, Wenecja - ogolnie objazdówka i kilka dni nad wybrzezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja234
hej dziewczyny, czy ktoś poleci mi hotel z widokiem na morze? chcemy w podróż poślubną pojechać nad Bałtyk, a hotel/pensjonat musi być wyjątkowy. z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczkaaaaa
Hotel Rigga , Władysławowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×